Який треба дозвіл на відстріл хижаків (лиси, вовки)?

Androsh

Слідопит
Який та від кого треба дозвіл на відстріл хижаків (лиси, вовки)? У мене в приватному секторі на околиці населенного пункту лисиці задовбали: влазять в курятники, деруть птицю, дражнять собак... Які я маю мати документи (відстрілки, чи що?) щоб їх знищувати? Чи знову одна відповідь - "ніззя!!!" Поясніть, будь ласка.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Знову послати читати БЗ? Можу підказати статті, хоча вже не раз їх нагадував та цитував...
Навіть на останній пост, Андроше, можу нагадати, що у ст. 14 БЗ вказані значно більше документів. На полювання на шкідливих та хижих позасезоном полювання є ще одна стаття, у якій нагадується, що у такий період єгері повинні їх добувати за своїми посадовими обов'язками.
Заспокойся, скоро сезон відкривається, й постріляєш, і пополюєш. А потім розповісти можна буде, скільки ж таки за сезон лисиць і вовків добув.:p
 

Androsh

Слідопит
Пане Яковлев, дякую, але нічого не зрозумів?... До чого тут єгері, якщо лиси деруть курей та індюків у мене? Мені чекати сезон та єгерів? Це якась наша дурня?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Може й дурня... Але про єгерів я написав тому одна з відповідей на Ваш запит якраз і має відповідь, що у немисливський період відстріл, про який Ви спитали, повинні виконувати єгері. Кажу ж: читайте уважно БЗ! Наприклад, ст. 33, яку тут обговорювали сотні разів!
А птахів своїх (можу лише порадити) утримуйте так, щоб ними дикі звіри не кормилися! До речі, дворові собаки своїх птахів, зазвичай, не їдять, але чужих, що до них зайшли, можуть...
 

Skalexandr

Мисливець
В продолжении темы: Закон про мисливське господарство ст.17 абзац 5. Правильно я его понимаю- если у меня отстрелочная, в моем случае на водоплавающую и в зоне действия карточки я могу стрелять в лису, волка?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В продолжении темы: Закон про мисливське господарство ст.17 абзац 5. Правильно я его понимаю- если у меня отстрелочная, в моем случае на водоплавающую и в зоне действия карточки я могу стрелять в лису, волка?
Да! Там же четко написано: "Добування вовка, лисиці, єнотовидного собаки та шакала дозволяється здійснювати також за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин". Хотя оно и несколько не соответствует другим нормам того же Закона. И кто-то будет спорить.
По крайней мере - с октября по февраль включительно, так как абзац 11 части 1 ст. 19 гласит: "на білку, бобра, ондатру, куниць лісову та кам'яну, норку американську, тхора лісового, єнотовидного собаку, лисицю, вовка - з жовтня по лютий включно".
 

Oxotnik21

Новачок
В отстрелочной на зайца написано и лисица и волк и енотовидная собака, то есть если у Вас сезонная отстрелочна на зайца можете стрелять и лису
 

vasyaka

Мисливець
Анекдот (в тему!):
- Товарищ полицейский а здесь курить можно?!
-Конечно нет!!!
- В откуда тут тогда гора этих окурков?!?!
- Хм...думаю от тех кто не задаёт глупых вопросов ;)
 

paliy65

Слідопит
Есть границы охоты.
И расстояние от населеного пункта
 

paliy65

Слідопит
Закон Украины об охотничьем хозяйстве и охоте

Запрещается охота :
- без соответствующих документов;
- на животных, которых нет в разрешении;
- в заповедниках и воспроизводительных участках;
- в угодьях, не отмеченных в разрешении;

!!! - в населенных пунктах и на расстоянии ближе чем 200м. от населенного пункта;
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А, Вы о 200 метрах от населенных строений!..
Просто ранее были запреты охотиться на определенном расстоянии от определенных городов. Например, от Киева - 50 км. Правда, как всегда были исключения из правил. Так, охотхозяйство Конча-Заспа была практически в черте города Киева, но там ведь охотились слуги народа, например, первый секретарь Киевского горкома КПУ. И дичи было полно! Зато не было поселений Кончи-Заспы в современном варианте!.. Там были нерестилища и утиные угодья.
 

Russ

Мисливець
Если я правильно понимаю, то для отстрела хищника в неохотничий сезон, в местах, где есть эпидемия бешенства проводится коллективная охота?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Если я правильно понимаю, то для отстрела хищника в неохотничий сезон, в местах, где есть эпидемия бешенства проводится коллективная охота?
Что-то неправильно поняли... В неохотничий сезон охота, даже коллективная, запрещена.
Порядок іідстрілу та відлову вовків, бродячих собак і котів, сірих ворон, а також лисиці не в мисливський сезон визначений статтею 33 БЗ.
 

Корнилов

Снайпер
Что-то неправильно поняли... В неохотничий сезон охота, даже коллективная, запрещена.
Порядок іідстрілу та відлову вовків, бродячих собак і котів, сірих ворон, а також лисиці не в мисливський сезон визначений статтею 33 БЗ.
А как их отлавливать???
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, норма старая, тогда так писали, оно осталось. Но отлавливали, например, капканами или сетями. Как вариант. Есть живоловушки. Теперь капканами нельзя, но норма осталась. А сетями... кому они нужны, если даже в цирках зверей держать запрещают?
 

Russ

Мисливець
В Житомирской обл., в регионах где эпидемия бешенства, в феврале продолжена охота на лису. Т.е. просто продолжен сезон?
 
Зверху