Муки вибору Armsan a612 s & ATA ARMS NEO 12

Черниговский

Слідопит

huntumy

Зброяр
Но скажу, у меня более состоятельный зназнакомый, в этом году, в начале сезона взял новую ату. Полёт отличный. Взял в пластике, не в камуфляже ( не дай Бог).
Судите по одному случаю?
А у моего знакомого после двух тыщ выстрелов ствол начал в коробке болтатся. Затягивание гайки до пипеца не помогает.
При чем не одно нео в поле зрения.
 
  • Like
Reactions: crp

василь довжик

Слідопит
Судите по одному случаю?
А у моего знакомого после двух тыщ выстрелов ствол начал в коробке болтатся. Затягивание гайки до пипеца не помогает.
При чем не одно нео в поле зрения.
А з яким хвостовиком коротким чи довшим?Зараз багато цих рушниць нахапали і в багатьох по ки що до тисячи.
 
  • Like
Reactions: crp

HaNtEr95

Мисливець
Ну в принципі я визначився, армсан буде кращим варіантом, тепер питання який краще обрати з звичайною (низькою) планкою чи новий hib rib (з високою), чи є відмінності у даних моделей по прицілюванні ( з відкритою чи закритою планками)?
 

HaNtEr95

Мисливець
Ще питання до власників а612s чи не облазить покриття софтач в процесі експлуатації?
 

Fonex

Снайпер
Ну в принципі я визначився, армсан буде кращим варіантом, тепер питання який краще обрати з звичайною (низькою) планкою чи новий hib rib (з високою), чи є відмінності у даних моделей по прицілюванні ( з відкритою чи закритою планками)?
Ще питання до власників а612s чи не облазить покриття софтач в процесі експлуатації?
Я вот тож задумался было о полуавтомате!Изначально хотел только инерцию, но вот сейчас после долгих раздумий, определился и выбор пал на Армсан, да еще и комплектация есть интересная, которая меня полностью устраивает...
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Армсан-А612-ez.76614/
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Полярник

Мисливець
Я даю пораду виходячи з вимог, озвучених автором теми:


У мене є і те, і те.
Стріляти вмію, останній результат був 19/25 АВТ (серія 15 одиночних + 5 дуплетів), це з помпи.
Зброя - це інструмент, а не стереотип у когось в голові.

Я розумію, чому автор хоче напівавтомат. Бо навкруги ходять з напівавтоматами і він теж хоче третій постріл.
Але він акцентував "безвідмовність та надійність в експлуатації". Мабуть, не просто так.
Але справа в тому, що напівавтомат і надійність - це дорого. А судячи з названих моделей, на дорого він не готовий.

Тому моя порада при таких вихідних даних незмінна: двостволка або помпа.
Безвідмовність і надійність експлуатації, наскільки це можливо - це двостволка.
Якщо третій постріл - це помпа.

Помпи бувають мисливські.
А не тільки такі, які ви називаєте причудом. :)
Підтримую. Якщо руки з сраки то з чого не стріляй ніц не вийде.
 
Зверху