Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

Patso

Снайпер
Доброго вечор всім. Вирішив створити таку ось тему. Я роблю і продаю у нас на форумі кулі, тема моя є у розділі релоадингу. Хотілося б побачити відгуки, конструктивну критику. А головне - яка куля потрібна нашому мисливцю? Вага, експансивність, матеріал, призначення. Пропонуйте.
 

Гобой

Снайпер
Добрый вечер, правильным Вы Остап делом занимаетесь.
Лично мне как владельцу ружей с чоковыми сужениями, важно что бы пули были так сказать подкалиберными. Также важно легкость и простота снаряжения. Все эти качества есть в ваших пулях.
Я бы выделил для себя 2 вида пуль, это тренировочные с небольшей себистоимостю и те которые для охоты, цена здесь особой роли не играет, так как их надо для охоты и пристрелки не больше десятка.
По вашему прайсу для себя как наиболие удобные выделил бы шар и удар.
По этому считаю что прайс у Вас более чем достаточный
Проблема одна, было бы кого стрелять теми пулями.
 

Patso

Снайпер
Добрый вечер, правильным Вы Остап делом занимаетесь.
Лично мне как владельцу ружей с чоковыми сужениями, важно что бы пули были так сказать подкалиберными. Также важно легкость и простота снаряжения. Все эти качества есть в ваших пулях.
Я бы выделил для себя 2 вида пуль, это тренировочные с небольшей себистоимостю и те которые для охоты, цена здесь особой роли не играет, так как их надо для охоты и пристрелки не больше десятка.
По вашему прайсу для себя как наиболие удобные выделил бы шар и удар.
По этому считаю что прайс у Вас более чем достаточный
Проблема одна, было бы кого стрелять теми пулями.
Дякую за відповідь. По шару з вами згоден. Сам ними по мішенях стріляю і по "Бігущому кабану" і то статичних. Щодо удара - вага його в зборі 30,5г, польотна 28г. Чи не цікава була б аналогічна куля з вагою 32-34г? 38г уже є - але то під магнум.
 

huntumy

Зброяр
Проблема одна, было бы кого стрелять теми пулями.
Проблема номер один отсутствие зверя. Потому всякие телодвижения по пулям приостановлены.
Как для охоты выделяю несколько типов пуль которые должны быть у охотника. Стрельба в гущаке и стрельба на чистых участках.
 

стасооныч

Мисливець
от від себе скажу:мені нехватає гуаланді на 16-20 калібр(ціна її висока,як для пострілух)
звісно її заміняє ШШ,але всеж гуаланді файна куля!
 

huntumy

Зброяр
от від себе скажу:мені нехватає гуаланді на 16-20 калібр(ціна її висока,як для пострілух)
звісно її заміняє ШШ,але всеж гуаланді файна куля!
На неходовые калибры нет смысла создавать то что не пользуется спросом.
 

Patso

Снайпер
ви думаєте шо мало хто має бердани в 16 кал?
Не мало. Я зробив аналітику по продажу за рік. Найбільше продається удар і полева 12 к, потім вони ж 16 калібру з мінімальним відривом в кількості. 20-го калібру продається значно менше.
 

стасооныч

Мисливець
Не мало. Я зробив аналітику по продажу за рік. Найбільше продається удар і полева 12 к, потім вони ж 16 калібру з мінімальним відривом в кількості. 20-го калібру продається значно менше.
понятне діло шо 12 кал більше!!у мого колективу (12 чол) тільки у 4 мисливців -16 кал!!
але хотілось би гуаланді в 16 кал!!
тому успіхів Вам у її виготовленні=))
 

harley 85

Мисливець
НЕ мисливцям можна висловитись? ;)

Основний тренувальний б/п - куля Шар, от тільки є одна проблема - його діаметр ,690" - що на нашу міру - 17,5мм, і все начебто гарно але справа в тому, що ця куля прекрасно рацює з імпортніми п/к в котрих тонші пелюстки контейнера, а з на шими - нібій виходить "трохи вагітний"... і купчастість погіршується... і в набійник йде туго.

Так от - хотілося-б Шар, але 17-17,2мм :rolleyes:

А ще - тренувально-змагальну кулю - наприклад ШШ але вагою 30-32г.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Я б хотів для пострілушок чисто шарову кулю 12-го кал., діаметром строго 17.0 або 17.1 мм для ТОЗ-34, звуження ТОЗа 1.0 і 1.2 мм.
Проста і точна куля + легко споряджати на п/к і бюджетний патрон, да і сам по собі люблю підкаліберні кулі.
 

huntumy

Зброяр
Не мало. Я зробив аналітику по продажу за рік. Найбільше продається удар і полева 12 к, потім вони ж 16 калібру з мінімальним відривом в кількості. 20-го калібру продається значно менше.
Не думал за распространенность16к.
А кто то писал умирающий калибр
 

harley 85

Мисливець
Остались полуразрушенные стены заброшенных ферм. Прекрасная мишень для тренировочных стрельб )
Не все так погано.
Можна ознайомитись з різноманіттям мішеней для кульової стрільби в цьому коротенькому відео;)
Приймав участь в цих змаганнях - дуже сподобалось, гарна нагода вигуляти ствол та попрактикуватись.
 

Patso

Снайпер
НЕ мисливцям можна висловитись? ;)

Основний тренувальний б/п - куля Шар, от тільки є одна проблема - його діаметр ,690" - що на нашу міру - 17,5мм, і все начебто гарно але справа в тому, що ця куля прекрасно рацює з імпортніми п/к в котрих тонші пелюстки контейнера, а з на шими - нібій виходить "трохи вагітний"... і купчастість погіршується... і в набійник йде туго.

Так от - хотілося-б Шар, але 17-17,2мм :rolleyes:

А ще - тренувально-змагальну кулю - наприклад ШШ але вагою 30-32г.
По шару такий варіант спорядження не пробували? http://cervus.com.ua/product/kulya-krugla-12-kalibr/ прекрасно закривається зіркою і патрон не розпухає.
 

Patso

Снайпер
НЕ мисливцям можна висловитись? ;)

Основний тренувальний б/п - куля Шар, от тільки є одна проблема - його діаметр ,690" - що на нашу міру - 17,5мм, і все начебто гарно але справа в тому, що ця куля прекрасно рацює з імпортніми п/к в котрих тонші пелюстки контейнера, а з на шими - нібій виходить "трохи вагітний"... і купчастість погіршується... і в набійник йде туго.

Так от - хотілося-б Шар, але 17-17,2мм :rolleyes:

А ще - тренувально-змагальну кулю - наприклад ШШ але вагою 30-32г.
Щодо тренувально- змагальної. А чи є зміст робити складку кулю типу шш? Експансивності там не потрібно, осколки при стрільбі по сталевих мішенях можуть бути небезпечні. Може краще простеньку конструкцію з пластиковим хвостом?
 
Зверху