Дозвільна система переходить до МРЕО

Статус
Закрита.

CheshireCat

Мисливець
Дарма ви так негативно сприймаєте всі зміни.
Позитивні зрушення є.
Наприклад, отримати всілякі документи в ЦНАП стало НАБАГАТО простіше і швидше, ніж це було в інших місцях.

Наприклад, паспорт внутрішній і закордонний, реєстрації, виписки, свідоцтва, укласти договір на комунальні послуги тощо - і все це в одному місці, на призначений тобі час, привітний персонал, світлий просторий простір.
Раніше все це було в жахливих умовах совкових кабінетів з вузькими коридорами і смердючою паркетною підлогою, по якій бруд розвозили ганчіркою роками.
І всюди черги, черги, черги - годинами. І ніколи не знаєш, якого документу буде у вас не вистачати наступного разу, коли ви підійдете до того віконця.
Погодьтесь, це було жахливо.
 

paliy65

Слідопит
Дарма ви так негативно сприймаєте всі зміни.
Позитивні зрушення є.
Наприклад, отримати всілякі документи в ЦНАП стало НАБАГАТО простіше і швидше, ніж це було в інших місцях.

Наприклад, паспорт внутрішній і закордонний, реєстрації, виписки, свідоцтва, укласти договір на комунальні послуги тощо - і все це в одному місці, на призначений тобі час, привітний персонал, світлий просторий простір.
Раніше все це було в жахливих умовах совкових кабінетів з вузькими коридорами і смердючою паркетною підлогою, по якій бруд розвозили ганчіркою роками.
І всюди черги, черги, черги - годинами. І ніколи не знаєш, якого документу буде у вас не вистачати наступного разу, коли ви підійдете до того віконця.
Погодьтесь, це було жахливо.
за то за день можно было сделать:D
 

kef

Зброяр
Тема не про жеки та паспортистів./і ті довідки.харектеристики, що місяцями видавалися /.Навіть на вимогу.

Напевно вже розібрались. ,що змін поки що немає.Дозвола видаються як і видавались.
Тему друже Механік напевно закривайте.Щоб не породжувати різні слухи та паніку .,що вже має місце.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дарма ви так негативно сприймаєте всі зміни.
Позитивні зрушення є.
Наприклад, отримати всілякі документи в ЦНАП стало НАБАГАТО простіше і швидше, ніж це було в інших місцях.

Наприклад, паспорт внутрішній і закордонний, реєстрації, виписки, свідоцтва, укласти договір на комунальні послуги тощо - і все це в одному місці, на призначений тобі час, привітний персонал, світлий просторий простір.
Раніше все це було в жахливих умовах совкових кабінетів з вузькими коридорами і смердючою паркетною підлогою, по якій бруд розвозили ганчіркою роками.
І всюди черги, черги, черги - годинами. І ніколи не знаєш, якого документу буде у вас не вистачати наступного разу, коли ви підійдете до того віконця.
Погодьтесь, це було жахливо.
"Хрен редьки не слаще". Конечно проще. От меня ЦНАП находится 50 метров. Паспортный примерно также 50 метров, но в другую сторону. То я б пошел в паспортный вклеить фото в 45 лет. А так пошел в ЦНАП. Там клерк принял мои документы, отнес из сам в паспортный, там выполнили работу, клерк опять пришел, забрал, и выдал мне. Вопрос - НАМУЯ все эти лишние телодвижения!!!!!!!!!
Я работаю в схожей структуре. Все или почти все передали выше, как рассматриваемая ситуация с МРЭО. Но все дебильные телодвижения так и остались на начальном уровне + плюс те же дебильные телодвижения уровнем выше. Стало все сложнее после всех "упрощений". Помянете мое слово - с МРЭО будет та же ситуация - добавится куча лишних непонятных манипуляций, которые нужно будет решать и преодолевать.
 

CheshireCat

Мисливець
От меня ЦНАП находится 50 метров. Паспортный примерно также 50 метров, но в другую сторону. То я б пошел в паспортный вклеить фото в 45 лет. А так пошел в ЦНАП. Там клерк принял мои документы, отнес из сам в паспортный, там выполнили работу, клерк опять пришел, забрал, и выдал мне. Вопрос - НАМУЯ все эти лишние телодвижения!!!!!!!!!
http://uoor.com.ua/forum/index.php?...-или-бакелитовый-лак.60671/page-2#post-629126
Не знаю, у нас якось по-іншому все це працює. Я задоволений.
Погано побудовані процеси значить. Ключове слово кадри.
 

василь довжик

Слідопит
Муйня це все.Мене все влаштовувало 5хв при зустрічі і так при отримані.Дав і забув.А зараз,що сусідній район потрібно пертись буде .Щось забув чи ще щось не так.Всерівно все буде в телефоному режимі вирішуватись як на мене.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Тема не про жеки та паспортистів./і ті довідки.харектеристики, що місяцями видавалися /.Навіть на вимогу.

Напевно вже розібрались. ,що змін поки що немає.Дозвола видаються як і видавались.
Тему друже Механік напевно закривайте.Щоб не породжувати різні слухи та паніку .
Довідку про відсутність судимості видають при безпосередньому зверненні громадянина. Чи безпосередньо в центр, чи в електронному виді запит. Отримати можна там же, особисто. Цілком можливо, що є якась можливість отримати в електронному вигляді. Але в електронному вигляді печатка "електронна" і в 99,9% випадків таку довідку не признають за оригінал.
Приблизно так буде і з дозволом на зброю. Все власноруч, оригінали, відвези, поклонись, почекай. Потім таким же чином забери, в озворотній послідовності. Зручно???
 
Довідку про відсутність судимості видають при безпосередньому зверненні громадянина. Чи безпосередньо в центр, чи в електронному виді запит. Отримати можна там же, особисто. Цілком можливо, що є якась можливість отримати в електронному вигляді. Але в електронному вигляді печатка "електронна" і в 99,9% випадків таку довідку не признають за оригінал.
Приблизно так буде і з дозволом на зброю. Все власноруч, оригінали, відвези, поклонись, почекай. Потім таким же чином забери, в озворотній послідовності. Зручно???
Плюс лишние движения это тоже лишние деньги.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
http://uoor.com.ua/forum/index.php?...-или-бакелитовый-лак.60671/page-2#post-629126
Не знаю, у нас якось по-іншому все це працює. Я задоволений.
Погано побудовані процеси значить. Ключове слово кадри.
В смысле по другому? В ЦНАПЕ паспорт не выписывают, фотографии не вклеивают. Все все равно делают в паспортном. Физически происходит все так как я сказал. У меня небольшой поселок, мы все знаем друг друга лично. Приняли в ЦНАПЕ, отнесли в УДМС, там сделали, принесли назад, выдали мне. При чем КАДРЫ??? Все относительно не долго, пару-тройку дней. Но только в такой последовательности.
 

Mechanik

Снайпер
Спілкувався щойно з посадовою особою дозвільної системи в Тернопільській області, щодо отримання бланку дозволу - "зеленка"
Де стало відомо, що на кінець, аж наступного тижня, мають бути бланки дозволів, тобто в 10-х числах лютого.
Дозволи, поки що будуть видаватись, органами поліції, а надалі...ближче до літа, видача дозволів буде проводитись вже безпосередньо, сервісними центрами МВС.
Чи дійсно бланки дозволів з`являться в дозвільній системі, поки що, не відомо. Залишається одне - чекать і ждать.
Тому, якщо хтось має намір купити чи продати зброю, інформацію прийняти до відома, на майбутнє.
 
Останнє редагування:

sergo 771

Снайпер
Каждый из нас рассматривает любые нововведения из своих шкурных интересов - кому то это удобно- значит класс , а кому-то дальше идти или ехать - значит нововведение хреновое ....Всем нам ведь не угодишь.....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Все правильно. У нас тоже сначала выли некоторые, что долго, не удобно, дорого. Раньше нужную бумажку получали по месту. А теперь собирают пакет документов, мы передаем выше. Выше передают еще выше. Сделали. Обратно в обратной последовательности. Сроки не нарушаем. 5-7 дней, сколько прописано, все в нормах. Правда раньше писали бумажку по месту, за 10-20 минут. Примерно столько занимало это времени. Теперь так, через сервисные центы и дальше до "уровня Бог". Ну, а кому нужно срочно - пи...те сами за бумажкой, сразу на самый верх. Кого волнует чужое горе и чужие проблемы? А то, что торговля стала, или перебои в производстве, или кредит не оформили - а кому сейчас легко? Так и живем.
 
Статус
Закрита.
Зверху