ИЖ-58 МАЕ

Статус
Закрита.

Гавло Володимир

Мисливець
Продається 58 МАЕ(з ежекторним механізмом(сам викидає гільзи) стан рушниці нормальний є в стволах пару точок,як не крути вік бере своє,рік випуску 1960,навкруги бойків є маленькі прогарчики ,но не глибокі,скоріше знак на прогари,оскільки колись користувались сильно попитом латунні гільзи,а в них центробой пропускав гази назад на бойки,от і залишився слвд від латунних гвльз,французке ложе приклад,детальні фото додаю нижче,відео на вайбер при потребі.Більше деталей по телефону 063 244 66 49
дозвіл на покупкуи зброї обовязково
територіально Львівська область
ЦІНА 450$ США
Прохання до незацікавлених купити. не писати і не дзвонити,нетратьте будь ласка мій і свій час,дякую за розуміння
 

Вкладення

kef

Зброяр
В дозволах як на парканах.А особливо там де дозвільщик повний нуль в мисливській зброї.
ІЖ 58 в 12 к.модель М .пішла в серію з 1971 року. До того були лише в 16к.
 

Гавло Володимир

Мисливець
В дозволах як на парканах.А особливо там де дозвільщик повний нуль в мисливській зброї.
ІЖ 58 в 12 к.модель М .пішла в серію з 1971 року. До того були лише в 16к.
Я з Вами спорити не буду ,говорю,шо в мене пише,і попередній господар мені говорив,що 60 роки.Може Ви і праві,незнаю
 

Гавло Володимир

Мисливець
Так думает большинство людей, но это далеко не факт
чому? Факт. В мене була їж 94 2004 року,змок під дощем, за 3 години на антапці появилась іржа,і свол в середені почервонів,шкода фото не зробив
зі старими так ніколи б несталось.згодні?
 

StuDenT1

Мисливець

StuDenT1

Мисливець
в металі справа,метал був кращий,стріляють вони одинаково,ржавіють по різному
Опять этот металл... у вас есть неопровержимые факты? Если нет, то о чем разговор? У моего друга был иж-43, купил он его новым в Ибисе, был он у него лет 5, а может и больше. Отношение к ружью было - палка которая стреляет(первое ружьё, сначала думал оно классное, а потом дошло). Ну так с ними я был на охоте(ружьё уже было потёртое) и сутки оно продержалось, хотя оно и мокло, лазило по кустам с росой, плавало в лодке и его никто не протирал. На этом форуме я смотрю много повернутых на «раньше было лучше», так вот, был у меня куратор моей диссертации, ему тогда было под 80, видел он и голод и совок во всей его красе, так он знаете как отзывался о людях, которые напрямую говорили что при совке было офигенно - нездоровые люди... вот то, что раньше делали качественнее это да. А сейчас, я сужу только по своей работе, ищем человека на должность конструктора, то он потом хочет сидеть , выдавать пару деталек в неделю, а зарплату получать как ведущий конструктор
 

Просто охотник

Мисливець
Опять этот металл... у вас есть неопровержимые факты? Если нет, то о чем разговор? У моего друга был иж-43, купил он его новым в Ибисе, был он у него лет 5, а может и больше. Отношение к ружью было - палка которая стреляет(первое ружьё, сначала думал оно классное, а потом дошло). Ну так с ними я был на охоте(ружьё уже было потёртое) и сутки оно продержалось, хотя оно и мокло, лазило по кустам с росой, плавало в лодке и его никто не протирал. На этом форуме я смотрю много повернутых на «раньше было лучше», так вот, был у меня куратор моей диссертации, ему тогда было под 80, видел он и голод и совок во всей его красе, так он знаете как отзывался о людях, которые напрямую говорили что при совке было офигенно - нездоровые люди... вот то, что раньше делали качественнее это да. А сейчас, я сужу только по своей работе, ищем человека на должность конструктора, то он потом хочет сидеть , выдавать пару деталек в неделю, а зарплату получать как ведущий конструктор
Как это относится к продаже данного ружья?
 
Статус
Закрита.
Зверху