Підвіси для манків

Статус
Закрита.

Yura_69

Новачок
Можливо когось зацікавить, виготовляю різні підвіси для манків і тороки для дичі, якщо когось зацікавило пишіть у повідомлення можу зробити під замовлення. Ціна 250грн, але можимо домовитися конкретно за замовлення і за ціну.
 

Вкладення

garik

Мисливець
Дам маленькую подсказку- боковые крепления для манков очень высоко и короткие. Манок при вскидке ружья будет мешать.
 

Yura_69

Новачок
Дам маленькую подсказку- боковые крепления для манков очень высоко и короткие. Манок при вскидке ружья будет мешать.
Незнаю, мені не мішає і петлі бокові не короткі а якраз такі як мені потрібні, можливо комусь подобаються або удобніші довші петлі я не люблю коли все висить по коліна. Тільки що сходив одів підвіс з манками і попробував скидку рушниці то мене все влаштовує, нічого не мішає і нічого не коротке))
 
Останнє редагування:

Yura_69

Новачок
Сьогодні доробив яскравий підвіс, дуже подобається, плетіння "Акулий зуб".
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Ось такого типу підвіс можливо когось зацікавить, до нього є торока в таких самих кольорах, кому цікаво пишіть=))
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Ось майже завершений камуфляжний підвіс, підвіс плаваючий, буде на три маночка=))
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Ось дуже красивий підвіс, три вида плетіння=)) також буде на три манка, і зверху ще раз обплету коброю=))
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Нажаль паракорд закінчився, кобру доплету пізніше)
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Ось зробив комплект з підвісу, тороки для качки на 16 петель і тороки для малої дичини також на 16 петель, підвіс плаваючий.
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Ось цей комплект уже відправився до замовника, тороки що на качку що на перепела на 16 петель з черепками в петлях, підвіс на три манки плаваючий, надіюсь все сподобається=)
 

Вкладення

Yura_69

Новачок
Ось нове замовлення, так виглядає плаваючий підвіс, три манки витримує провірено, кому цікаво можу скинути відео на вайбер/телеграм)
 

Вкладення

shumakovdmitrij

Мисливець
Очень интересный подвес!!!
Скажите, а что это за винтообразное плетение? Я впервые такое вижу! Оно не расплетаеться? Не мешает во время использования?
И за счёт чего оно плавает? Можно по подробнее о Ваших подвесах?
Ответ можно в личку, или на вайбер
 

Yura_69

Новачок
Ось ще одне замовлення сьогодні відправив замовнику, підвіс плаваючий на три маночка.
 

Вкладення

garik

Мисливець
Подвес должен быть легкий и цвет хотя бы хаки, оливковый. ну не как не красный.Вы часто в красной курточке бываете на охоте? Вы изобретаете такое плетение что на хомут похоже. Сделайте обычное плетение и опустите цену и будут у вас заказы.
 

Yura_69

Новачок
Подвес должен быть легкий и цвет хотя бы хаки, оливковый. ну не как не красный.Вы часто в красной курточке бываете на охоте? Вы изобретаете такое плетение что на хомут похоже. Сделайте обычное плетение и опустите цену и будут у вас заказы.
А з чого ви взяли що в мене немає замовлень? І так само звідки ви знаєте яка ціна підвіса? Я роблю красиві підвіси, плетіння можна вибрати любе так само і колір, що стосується червоного то ви хотяби прочитали що той комплект замовили вибрали і колір і плетіння, не я вибирав. І до того ж ви полюєте на відкритій місцевості? Що боїтесь що ваш підвіс буде дуже видно? Ви подивіться відео команди mania там є про підвіси і будьте уважніші а не просто слова на вітер кидаєте.
 

garik

Мисливець
Я слова не кидаю на ветер, цена указана у вас в начале темы, а мне на эту команду смотреть нечего. Удачи в продаже
 

Yura_69

Новачок
Якщо для вас 250 грн це великі кошти то я навіть не знаю що сказати. А ось підтвердження того що ви незнаючи нічого викидаєте свої слова. І ще додам, люди знімають і викладають відео і цим самим діляться своїм досвідом, якби ви подивилися це відео ви почулиб такі слова: "я полював із різними підвісами, і камуфляжних кольорів і різнокольорових червоних, синіх і тд., і різниці не помітив", так що якщо вам неподобається щось то будь ласка залиште свою думку при собі.
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху