Продам чок GEMINI

Статус
Закрита.

хом 73

Новачок
На жаль такого чока нема в наявності попоробую їм пояснити що нам потрібно
 

хом 73

Новачок
Шановний Фрдріх на жаль на даний момент можемо замовити тільки стандартні звуження На майбутне попробую пояснити їм що наших мисливців цікавить
 

Алекс49

Мисливець
Підкажіть, а по різьбі на "Алтай" щось в розмірі напів чока 0,5 чи як там приблизно по стандартам у них 0,6.... в цих межах розміру - буває щось?....
З пов.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Підкажіть, а по різьбі на "Алтай" щось в розмірі напів чока 0,5 чи як там приблизно по стандартам у них 0,6.... в цих межах розміру - буває щось?....
З пов.
На Алтай надо смотреть от Ременгтона 870 или 11-87!
Что такое Алтай,в Италии не знают!
 

Алекс49

Мисливець
На Алтай надо смотреть от Ременгтона 870 или 11-87!
Что такое Алтай,в Италии не знают!
Ні, від ремінгтона - не підходить.
Колись кікс хотів придбати і відправляв продавцю кіксів свій подовжувач на ствол, щоб "по місцю" можна було перевірити на вкручування, але так нічого і не підібрали.....
З пов.
 

хом 73

Новачок
Сфотографуйте свій чок біля лінійки
Ні, від ремінгтона - не підходить.
Колись кікс хотів придбати і відправляв продавцю кіксів свій подовжувач на ствол, щоб "по місцю" можна було перевірити на вкручування, але так нічого і не підібрали.....
З пов.
 

Алекс49

Мисливець
Тогда ВЫХОД ОДИН! Сменить ружьё!;)
Или обратится к Юре ( Микловану):)
Тот сделает точно! Мастер -золотые руки!
Знаю, я до Юри звертався в травні 17року і замовляв, але незнаю як зараз, а тоді він не робив кіксів і такого як цей Ваш...
Зробив він мені звичайні зовнішні.
З пов.
 
Останнє редагування:

миклован

Снайпер
Заказал в Италии себе Джемини,портированные,черный цвет,на свой Армсан А 612,но оказывается они про Армсан ничего не знают. Продать чок на Бенелли или Беретту отказались, запросили у меня данные на Армсан и уже второй месяц ни слуху ни духу. Армсан это копия какой то устаревшей Беретты с газоотводом и мобил чоком
Сверловка 18,3 мм. Мне нужен черный Джемини портированные сужение 0,38 мм. ибо 0,64 я уже заказал. Как быстро можете привезти Джемини мобилчок чорный 0.38 Беретта или Бенелли без разницы для ствола 18.3 мобилчок?
 

хом 73

Новачок
Міклован на рахунок 0.38 поки важко вони вважають його за буцімто не стандарт. Буде щось ясно дам Вам знати.
 

миклован

Снайпер
Міклован на рахунок 0.38 поки важко вони вважають його за буцімто не стандарт. Буде щось ясно дам Вам знати.
Тем не мене в их каталоге на их сайте есть любые размеры и цвета . в том числе из нержавейки и титана .
 

хом 73

Новачок
Так Я з Вами згоден тільки мені сьогодні прийло фото з їхнього каталогу з чуть іншими даними
 
Статус
Закрита.
Зверху