Вибір сковороди.

sergo 771

Снайпер
Лучшая сковорода, это из бороны.
Чем она так хороша ? Вкуснее блюдо ? Или удобнее ?Я пробовал и на той и на обычной чугунной- разницы не увидел ..ну да прикольно ...нестандартно ,но не более...если с душой и толковый куховар - то пох...на какой приготовлен картофон с мясом.....ИМХО .
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
ВооооТ она истина!!!
 

kef

Зброяр
У мене для картоплі стара металева дечка. Колись на ній м'ясо в печі та іншу продукцію запікали. Мені достатньо .і для мангала теж підійде. Десь в темі фото були.
 

sergo 771

Снайпер
У мене для картоплі стара металева дечка. Колись на ній м'ясо в печі та іншу продукцію запікали. Мені достатньо .і для мангала теж підійде. Десь в темі фото були.
Хотілось би подивитись на чому така поважна людина готує...:D:rolleyes:
 

kef

Зброяр
Приїзджай друже.Побачиш .Продукти всі свої домашні.А готовить можна і на простих кухонних причендалах.Було б лише кому всю ту продукцію смакувать.:oops::rolleyes:;):D
 

sergo 771

Снайпер
Приїзджай друже.Побачиш .Продукти всі свої домашні.А готовить можна і на простих кухонних причендалах.Було б лише кому всю ту продукцію смакувать.:oops::rolleyes:;):D
У мене мішок сковорідок сссрівських чавунних різних , вже ржавим нальотом взялися...але я не кухар....і з дискової борони зробив і подарував ....
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Я с Вами Парни!!!
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
У мене мішок сковорідок сссрівських чавунних різних , вже ржавим нальотом взялися...але я не кухар....і з дискової борони зробив і подарував ....

О...! за одно і їх привезете. :D.Дорогу знаєте.Та і друг Дмитро під"їде ! Все буде. навіть соловей в садку вишневим.
 
Зверху