Бій рушниці

Статус
Закрита.

KFoR

Зброяр
Можу припустити що тов. север одиниці виміру бою не знає, якби знав то вже б назвав...а на газ.ру він такої не знайшов інших ж ресурсів катма? :)
 
Останнє редагування:

Budulay

Мисливець
чарку казав по краї не наливати бо рука не та, прольється, зате на полюванні, ні окулярів, ні рука... Дай бог кожному так стріляти ;)
М'язова пам'ять. Приходить з досвідом і настрілом. Інтуїтивна стрільба. Всі спортсмени так стріляють.
 

Vov-1

Зброяр
уважно послушаем дальше.
Хотілось би почути авторитетну думку...Що ви думаєте ,з приводу ,,супер бою"...Правда ,чи міф ,вигаданий власниками ,,не рядових" рушниць:oops:Бо я ,грішний,мав в користуванні лиш іжк і іж-27...Стріляють:cool:І все:eek:...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Хотілось би почути авторитетну думку...Що ви думаєте ,з приводу ,,супер бою"...Правда ,чи міф ,вигаданий власниками ,,не рядових" рушниць:oops:Бо я ,грішний,мав в користуванні лиш іжк і іж-27...Стріляють:cool:І все:eek:...
А я откуда знаю?
У меня скромный ИЖ-54, самое рядовое и, увы, уже неоднократно ремонтируемое...И свое мнение (ИМХО) я уже высказывал неоднократно...
По бою...
Если бы оно меня не устраивало, я бы уже давным-давно поменял бы эту модель.
Но даже никогда и не думал об этом.
За 12 лет, бессменной, охоты с ним.
Бой?
Да отличный у него бой!
 
Останнє редагування:

Vov-1

Зброяр
А я откуда знаю?
У меня скромный ИЖ-54...
Но эта тема- об ИЖ-57!
Я думаю, що тема ,,іж -57..." була в заголовку,не зовсім коректною.Малось на увазі саме,,бій рушниці"...Що воно таке,і з чим його їдять?:oops:
 

KFoR

Зброяр
Питання топікстартера - некоректне! Бій рушниці дійсно - широке поняття. Це й кучність, і різкість, і равномірність та плотнісь осипу шроту... Топікстартер, про що було питання?
Питання просте в яких одиницях вимірюється той самий бій, бо як інакше можна порівняти БІЙ двох різних рушниць? Міряти треба, питання як, яка формула.
 

KFoR

Зброяр
Вот, почитай для начала, пойми, что из чего состоит, а потом четко спроси: как именно ТОГО достичь?
http://www.shooting-ua.com/books/book_272.htm
https://huntset.com/page285.html
А то как спросят!.. Две страниці пробуют угадать, а о чем спросил?
Бігло пробігся по лінках... чесно інформація місцями трохи того...не актуальна
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Бігло пробігся по лінках... чесно інформація місцями трохи того...не актуальна
Але цього - - достатньо для відповіді! Що ще не вистачає?
Грошей у власні кишені? То це питання не до нас... До себе, або - керівництва державою!
 

KFoR

Зброяр
Але цього - - достатньо для відповіді! Що ще не вистачає?
Там про кучність і різкість, в мене є і 100дольні мішені і хронограф, але кучність це одне, різкість це друге. Де там бій?
Зі. Друга стаття взагалі за патрони
 

Кузнец144

Мисливець
В темі про іж 57 мова зайшла про бій рушниці як характеристику. Тобто поняття бою має мати якісь одиниці виміру. Хотів би в цій темі побачити "формулу" бою
формула - разброс заряда + поражающий эффект на определенном фиксированном расстоянии одинаковыми боеприпасами
ИМХО
 

Vov-1

Зброяр
Вот, почитай для начала, пойми, что из чего состоит, а потом четко спроси: как именно ТОГО достичь?
http://www.shooting-ua.com/books/book_272.htm
https://huntset.com/page285.html
А то как спросят!.. Две страниці пробуют угадать, а о чем спросил?
Це зрозуміло...Чи коректне порівняння бою ,між різними моделями,різним спорядженням набоїв?...Дві рушниці,іж 63 і іж 27...16 калібр...Не коректно...іж -63,і іж 63 ,різними набоями...Не коректно...Якщо я добюся,з свого їж 27 кращих показників,ніж хтось з свого іж63 ,своїми набоями.Чи можу я стверджувати,що іж 27- супер ,а іж 63 - кака?Отакі питання виникають:oops::)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, патрони й випробуються (дійсно - разом із рушницею) на "бій". У тому числі - на різкість, кучність, згущення осипу до центру... Ну, що вам обом треба конкретно розжувати, якщо прочитане вас не влаштовує?
 

_brodyaga

Мисливець
Це зрозуміло...Чи коректне порівняння бою ,між різними моделями,різним спорядженням набоїв?...Дві рушниці,іж 63 і іж 27...16 калібр...Не коректно...іж -63,і іж 63 ,різними набоями...Не коректно...Якщо я добюся,з свого їж 27 кращих показників,ніж хтось з свого іж63 ,своїми набоями.Чи можу я стверджувати,що іж 27- супер ,а іж 63 - кака?Отакі питання виникають:oops::)
Думаю коректно буде порівнювати рушниці тільки з однаковим калібром (принаймі кучність), по набоях то там думаю потрібно відстріляти обидві рушниці вашими набоями, потім набоями вашого опонента, тоді 3-4 різні набої з магазину і вивести середні результати. Кращий середній результат і буде переможець
 

KFoR

Зброяр
Ну, патрони й випробуються (дійсно - разом із рушницею) на "бій". У тому числі - на різкість, кучність, згущення осипу до центру... Ну, що вам обом треба конкретно розжувати, якщо прочитане вас не влаштовує?
Так і напишіть формулу бою що б коректно порівняти наприклад іж27 і тоз34
 

KFoR

Зброяр
Думаю коректно буде порівнювати рушниці тільки з однаковим калібром (принаймі кучність), по набоях то там думаю потрібно відстріляти обидві рушниці вашими набоями, потім набоями вашого опонента, тоді 3-4 різні набої з магазину і вивести середні результати. Кращий середній результат і буде переможець
Стоп, а хіба бій=кучність?
 
Статус
Закрита.
Зверху