А 5. Браунінг

Тарас_Когут

Мисливець
Доброго дня Всім. Моя думка така: якщо ствол ідеальний і вона працює як годинник (бо саме такі вони є і тому їх люблять) тоді я б її оцінив +- 30000 грн. Але за умови, що вона в ідеальному стані і не має проблем з механікою.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Якщо б даний А5 був не стріляний чи з н/з його вартість була б 55000-60000 грн. А так, судячи по фото він добре вживаний, але стан нормальний. Тому я оцінюю так. Доречі, який рік, і його настріл приблизний!???
 

Alexandr 77

Мисливець
Питання в тому що це Авто 5. Настріл незначний по фото трохи видно. Напис на столі Sweet Sixteen як читав "Солодка шіснадцятка". Позолочений спуск. Ствол чистий. Рік не знаю, можливо форумчани визначать
 

Тарас_Когут

Мисливець
Такої довжини не було у цій моделі. Були три калібри і стволи довжинами здебільшого 711 мм в цьому калібрі.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Рік б знати. Тому що вони ішли з 1902 до 1999 року без змін фактично. А на ціну рік впливає суттєво. Може й ствол бути 660, або аж 812 мм.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Тарас_Когут

Мисливець
Чорним по білому написано 28 дюймів довжина ствола, що є 71,12 см. Це ти Dima ,,ашибаєшсЯ,,. А я знаю про що пишу. Знаток бл..... З повагою.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Чорним по білому написано 28 дюймів довжина ствола, що є 71,12 см. Це ти Dima ,,ашибаєшсЯ,,. А я знаю про що пишу. Знаток бл..... З повагою.
А от хамити не потрібно на мисливському форумі!!Почитаєте Правила,а через місяць колегіально подивимось ще раз на вас!!
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Чорним по білому написано 28 дюймів довжина ствола, що є 71,12 см. Це ти Dima ,,ашибаєшсЯ,,. А я знаю про що пишу. Знаток бл..... З повагою.
Агрессивный, бестия,
Чистый фараон..
Ну, а где агрессия,
Там мне не резон... (с)

С недавних пор пристально за Вами наблюдаю и хочу сказать, что не с того Вы, молодой человек, "карьеру" на форуме начинаете. Не гоже так. Тут и более "тяжеловесные" камрады за подобный стиль общения без вести пропадали... Тайга...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зверху