Сезон полювання 2019-2020 на Львівщині

Viking 86

Новачок
У Львівському облуправлінні лісового та мисливського господарства 3 квітня відбулася нарада користувачів мисливських угідь області. На порядку денному наради обговорювалось питання конкретних дат та термінів полювання на деякі види мисливських звірів та птахів у сезоні полювання 2019-2020 років на Львівщині.
https://lvivlis.gov.ua/news?id=3519
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ага!.. На жаль, за відомостями із місць, там обговорювали і початок полювання від 1 травня. Забули колеги, що вже не перший рік існує норма Закону "Про тваринний світ" у ст. 39 про тишу від 1 квітня по 10 червня...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Обговорювали, Я про ту нараду ще до вихідних читав. На одному Львівському мисливському сайті. Де про це й поговорили!.. До речі, а ст. 39 згаданого Закону знайшли?..
 

Hovarf

Слідопит
Ага!.. На жаль, за відомостями із місць, там обговорювали і початок полювання від 1 травня. Забули колеги, що вже не перший рік існує норма Закону "Про тваринний світ" у ст. 39 про тишу від 1 квітня по 10 червня...
В цій нормі закону все, як завжди, туманно і запутано. Наскільки мені відомо, там з 1 квітня по 10 червня заборонена (цитую) - "пальба" та створювання інших джерел шуму. Визначення терміну "пальба" не надано. Що таке пальба? Один постріл з вишки - це вже пальба чи ще ні. Чи пальба це декілька пострілів підряд? Якщо мисливець при індивідуальному полюванні на козулю застосовує глушник(що не заборонено законом) він створює "джерела шуму" чи ні? Виходить знову, що закон як дишло - хто куди поверне, туди і поїде.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В цій нормі закону все, як завжди, туманно і запутано. Наскільки мені відомо, там з 1 квітня по 10 червня заборонена (цитую) - "пальба" та створювання інших джерел шуму. Визначення терміну "пальба" не надано. Що таке пальба? Один постріл з вишки - це вже пальба чи ще ні. Чи пальба це декілька пострілів підряд? Якщо мисливець при індивідуальному полюванні на козулю застосовує глушник(що не заборонено законом) він створює "джерела шуму" чи ні? Виходить знову, що закон як дишло - хто куди поверне, туди і поїде.
Ховарф, ну ты, коллега, плохо читаешь мои посты: я же писал об этом - норма статьи 39 ЗУ "О животном мире" выписана крайне паршиво! Но, сами Раду выбирали, кто нам доктор?
Вообще-то, "пальба" - это беспорядочная стрельба! Но наши суды могут оценить норму Закона "на свій розсуд"!.. Що маємо!.. :(
 
Зверху