Використання дронів на полюванні

HOWA

Слідопит
Інформація. Їдучи по дорозі місцевого сполучення в прошлому сезоні полювання, спостерігав таке використання в N...ській області. Які правові підстави для використання чи не використання таких систем на полюванні?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Інформація. Їдучи по дорозі місцевого сполучення в прошлому сезоні полювання, спостерігав таке використання в N...ській області. Які правові підстави для використання чи не використання таких систем на полюванні?
У нас в законодательстве как обычно ничего толком не прописано, а что прописано, то все туманно и расплывчасто.
Моё мумиё говорит, что наиболее близко как-то так:
полювання - дії людини, спрямовані на вистежування,
переслідування з метою добування і саме добування (відстріл,
відлов) мисливських тварин, що перебувають у стані природної волі
або утримуються в напіввільних умовах;

Стаття 20. Заборони щодо здійснення полювання
Забороняється з використанням
електричного обладнання для добування тварин;

Хотя, конечно и не идеально..
Не было бы там отого "добування", было бы в разы лучше..
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Лично я и наш охотколлектив категорически против дронов. И если в наших угодьях такого птеродактиля увидим, по любому он будет ловить, несколько грамм дроби))))).
 

HOWA

Слідопит
От вони мабудь і вистежували. Стояв на залізничному переїзді, чекав підняття шлагбаума хвилин з 10-15. Чомусь довго. Але то пусте... Праворуч, метрі за 30-40, група мисливців запустила дрон. Місцевість - поле з невеликими захисними лісосмугами, та невеликими водоймами з очеретом. Мабуть полювали зайця, лисицю, але хто зна... Далі я поїхав. Конкретно - Житомирська обл.
 

zвіталій

Новачок
Якщо навіть і незаборонено використовувати дрон, це все ж таки є порушення мисливської етики. Порядний мисливець повинен своїми ногами, з хорошою собакою протоптати угіддя в пошуку і добуття звіра. Такими темпами, мисливець скоро буде сидів дома і за допомогою техніки буде проводити полювання. Я проти такого, не підтримую таке.
 
А яку перевагу дає дрон при полюванні на пернату або хутрову дичину? Якщо при полюванні на парнокопитних, то так, в радіусі двох кілометрів можливо відстежити дичину, але я, гадаю, місцевий єгер ситуацію в угіддях знае краще;) Не зважайте: - це молоде покоління фіксує мить полювання набагато ширше чим об'єктив фотокамери!!!
 

Корнилов

Снайпер
Вот
Раньше с рогатиной на медведя ходили.
Так что поздавать всем ружья и прицелы?
Прогрес идет вперед.
Раньше с рогатиной на медведя ходили.
Так что поздавать всем ружья и прицелы?
Прогрес идет вперед.
А этика и количество дичи,увы!
 

StuDenT1

Мисливець
Если для того чтоб просканировать местность на на листе дичи, то проще к егерю обратится. Зато с помощью Дрона можно быстрее найти подранка. А так много кто просто снимает процесс охоты с более широкого ракурса. И не стоит сравнивать их с теплаками - очень разные вещи. При охотно на утку с засидки дрон бесполезен, при охоте с подхода может и полезен, при загонной охоте тоже от него толку не много, разве что найти где есть дичь. Зайца по чернотропу с дрона вы врядли найдёте, а по снегу то он не нужен. Так что такое, это явно больше для сьемки
 

Ohotnik47

Слідопит
Раньше с рогатиной на медведя ходили.
Так что поздавать всем ружья и прицелы?
Прогрес идет вперед.
Прогрес то йде, а кількість дичини зменшується.
А повинно бути навпаки - застосовувати всі досягнення прогресу для збільшення дичини, тоді і різні "прибамбаси" використовувати буде не цікаво.
 

Кузнец144

Мисливець
От вони мабудь і вистежували. Стояв на залізничному переїзді, чекав підняття шлагбаума хвилин з 10-15. Чомусь довго. Але то пусте... Праворуч, метрі за 30-40, група мисливців запустила дрон. Місцевість - поле з невеликими захисними лісосмугами, та невеликими водоймами з очеретом. Мабуть полювали зайця, лисицю, але хто зна... Далі я поїхав. Конкретно - Житомирська обл.
неделю назад и я видел дрона на переезде в г.Черновцы ( в самом городе), видимо снимали подъезд и проезд состава.
может что Укр Зал1зниця придумала.
 
Зверху