Стікери для набоїв

Статус
Закрита.

web2r

Мисливець
Продам самоклеючі кольорові стікери для набоїв діаметром 10 мм.
Матеріал - плівка ОРАКАЛ, друк Ексольвент - водостійкий, при зніманні стікер знімається повністю без слідів клею. На одному аркуші поміщається 100 шт. Аркуш розмірами 125 х 125 мм.
Ціна за 100 шт ( 1 аркуш) - 10 грн.
Доставка НП, інтайм, Укрпошта за рахунок покупця. Оплата на карту ПБ, при доставці Укрпоштою доставка оплачується разом з вартістю замовлення (~ 25-35 грн). Якщо клієнт бажає післяоплату на НП чи Інтайм, авансово сплачується вартість доставки в 2 сторони (100+ грн)
Можливість індивідуального замовлення будь яких розмірів, дизайну і т. д.
При замовленні прошу вказувати кількість аркушів конкретного номеру і фон (кольоровий чи білий)
Тел. 098 234 98 02
received_368850150417057.jpeg
received_374236013202829.jpeg
received_382892032324576.jpeg
received_451286265451232.jpeg
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр
диаметр 15 мм - возможно ?
фон "белый",
цифра "черная"
номера 7, 5 , 3 , 1 , 0 ( каждого номера, по 4 листа )
если я правильно "посчитал", 200 гр ?
 

web2r

Мисливець
диаметр 15 мм - возможно ?
фон "белый",
цифра "черная"
номера 7, 5 , 3 , 1 , 0 ( каждого номера, по 4 листа )
если я правильно "посчитал", 200 гр ?
Можливо, але точну ціну зможу Вам повідомити тільки завтра.
 

web2r

Мисливець
Нневеличке доповнення.
Дана ціна вказана за лист 10-ти мм стікерів, якщо хтось бажає інший розмір, дизайн чи ще щось, прошу писати мені в приват, товариш підрахує ціну і після узгодження всіх деталей зможемо виконати Ваіші нестандартні замовлення.
Думаю, що з часом лінійка продукції буде розширюватися, сьогодні тільки перший день роботи. ;)
 
10 мм це завеликий діаметр! Він перекриває капсуль занадто!
Як основний розмір - не розумно.
Навіть росіяни свій Стікхант роблять 9 мм!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Оплата на карту ПБ, при доставці Укрпоштою доставка оплачується разом з вартістю замовлення (~ 5-7 грн).
Боюся, що ви недооцінююте нових менеджерів Укрпошти і доставка вийде таки дорожче. Уточніть, будь ласка, яка вийде ціна Укрпоштою, наприклад стандартне замовлення 10-15 аркушів. Дякую!
 

Tosha Hunter

Мисливець
Так же щитаю что за основу нужно брать 9мм! Или сделайте розценку под 9мм и я сделаю заказ
 

томка

Снайпер
Так же щитаю что за основу нужно брать 9мм! Или сделайте розценку под 9мм и я сделаю заказ
Пользую 10мм...какая разница...слегка перекрывает..ну и что.Зато в капсюль Ц.Б.закрывает от прогаров. И я пользую в 28к. на дробовую прокладку под закрутку. Имхо не суетитесь..кто не пользовал пусть для начала попробуют.
 
Пользую 10мм...какая разница...слегка перекрывает..ну и что.Зато в капсюль Ц.Б.закрывает от прогаров. И я пользую в 28к. на дробовую прокладку под закрутку. Имхо не суетитесь..кто не пользовал пусть для начала попробуют.
Да вы себе пользуйтесь любым.
А вот со словами, типа "суетитесь", осторожнее.
Я пользуюсь. Давно. И что?
Я считаю - 9 мм максимум!
Те же Кацапы промышленными партиями давно производят именно 9 мм!
 
Останнє редагування:

Tosha Hunter

Мисливець
Да вы себе пользуйтесь любым.
А вот со словами, типа "суетитесь", осторожнее.
Я пользуюсь. Давно. И что?
Я считаю - 9 мм максимум!
Те же Кацапы промышленными партиями давно производят именно 9 мм!
Не являюсь сторонником кацапской продукции но вы правы на все 100% первый немаловажный плюс стикханта это то что они идут в рулоне ну и конечно 9мм это самое оно кто бы что бы неговорил
 

томка

Снайпер
Да вы себе пользуйтесь любым.
А вот со словами, типа "суетитесь", осторожнее.
Я пользуюсь. Давно. И что?
Я считаю - 9 мм максимум!
Те же Кацапы промышленными партиями давно производят именно 9 мм!
Строгий вы какой:p,типа"суетитесь" это не вам...а продавцу,который мониторит рынок.Российский рынок безусловно продвинутей нашего..,но вы хотя бы задумались,а где я приобрёл..я доводы привёл,а вот вы ""Я считаю - 9 мм максимум!"",ну и считайте:D
 
Не являюсь сторонником кацапской продукции но вы правы на все 100% первый немаловажный плюс стикханта это то что они идут в рулоне ну и конечно 9мм это самое оно кто бы что бы неговорил
Очень правильно!
Я последнее время Кацапов только через призму прицела предпочитаю видеть. Как и их продукцию.
Пример был именно как массового производства.
Но не рекламы продукции этих одичалых!
 
Статус
Закрита.
Зверху