Чи потрібно купувати ли лоад 2

Лесник 007

Новачок
Доброго дня.у мене є упс,але останнім часом задумуюся купувати ли лоад...підскажіть,чи вартий чей прилад уваги,як він важить порох та шріт?
 

hlopceg

Новачок
Доброго дня.у мене є упс,але останнім часом задумуюся купувати ли лоад...підскажіть,чи вартий чей прилад уваги,як він важить порох та шріт?
Внимания он конечно стоит, отличный вариант для охотника, после упс небо и земля, лично для меня, только он не важить порох и шріт, он их дозирует
 

Лесник 007

Новачок
Я і мав на увазі дозування,то просто не так сформулював питання,вибачте...)а в рік вистрюлюю десь тисячу півтори набоів
 

hlopceg

Новачок
Я і мав на увазі дозування,то просто не так сформулював питання,вибачте...)а в рік вистрюлюю десь тисячу півтори набоів
Я выстреливаю меньше, но в прошлом году сменил свой упс на ли лоад2, доволен. Смотрите сами...
 

Валериевич

Мисливець
Я ,в LEE,разочаровался ,точного измерения пороха, так и не добился .
Дозирую приблизительно порох ,потом триклером на весах добавляю точно. Приловчился конечно ,но......
А на 1500 патронов ,желательно, что то получше брать.
 

Валериевич

Мисливець
Докупал отдельно подрубочную матрицу, так ,как конечная завальцовка не устраивала.
Клеил монетку-до фени!!!!
 

huntumy

Зброяр
Я і мав на увазі дозування,то просто не так сформулював питання,вибачте...)а в рік вистрюлюю десь тисячу півтори набоів
Вам производители упс медаль должны выдать. Такое количество патронов на этом приборе это героизм.
Ли лоада Вам хватит но лучше что то вроде мека. Склоняюсь к тому, что дозировку лучше делать на отдельном дозаторе. Все остальное на станке
 

ТАР

Снайпер
Здравствуйте! Может немного не в тему, просто не знал где спросить, а какой фирмы выбрать станок? голова кругом не знаю какой выбрать и еще немаловажный момент, б/у станки которые в продаже новую гильзу закрывают?
 

Sashok Hunter

Мисливець
Як колишній власник ЛІІ ЛОУД 2,хотів би зазначити що він буде кращим УПСа ...
Навіть якщо брати ціну за яку його можна купити ... 2400грн. це в максимальній комплектації для 12 кал.
Стабільною навіскою до 0,2-0,4г.також використовува вагу і досипання пороху(я не роблю по 100 патронів за раз тому і зараз на ПАСИФІКУ 155 переважую кожного патрона,але там навіска стабілніша!!!)
На глибший бортик зірки також використовував монетку...
Для якісної зірки ставив патрон певним боком відносно загину зірки.....
Дріб з №9 до №1 включно,далі тормозить в трубці (не проходить)...
Але при тому всьому вищеописаному,я не разу не пожалів що взяв його в свій час.
Так зараз маю інший станок,але ті ази релоудінгу на станку я опанував завдяки ЛІІ ЛОУД 2 !!!
Так що беріть і не думайте,тим більше що якісний УПС зі всіма прибамбасами вийде не крепко й дешевше...
 

Лесник 007

Новачок
Як колишній власник ЛІІ ЛОУД 2,хотів би зазначити що він буде кращим УПСа ...
Навіть якщо брати ціну за яку його можна купити ... 2400грн. це в максимальній комплектації для 12 кал.
Стабільною навіскою до 0,2-0,4г.також використовува вагу і досипання пороху(я не роблю по 100 патронів за раз тому і зараз на ПАСИФІКУ 155 переважую кожного патрона,але там навіска стабілніша!!!)
На глибший бортик зірки також використовував монетку...
Для якісної зірки ставив патрон певним боком відносно загину зірки.....
Дріб з №9 до №1 включно,далі тормозить в трубці (не проходить)...
Але при тому всьому вищеописаному,я не разу не пожалів що взяв його в свій час.
Так зараз маю інший станок,але ті ази релоудінгу на станку я опанував завдяки ЛІІ ЛОУД 2 !!!
Так що беріть і не думайте,тим більше що якісний УПС зі всіма прибамбасами вийде не крепко й дешевше...
Та упс не на багато дешевше,але він у мене є...просто шукаю щось що облегшить заряджання
 

Sashok Hunter

Мисливець
Та упс не на багато дешевше,але він у мене є...просто шукаю щось що облегшить заряджання
Так я Вам і написав,по 30-50 патронів за раз,не спіша з задоволенням це для мене було в радість....,бо до цього був в знайомого УПС(дуже древній,він йому дістався від старого мисливця),а ще з саморобними насадками і кучею трубок,а ще й треба було знати яку проставити,а яку підставити щоб дожати до кінця..... Та то страх,я як згадаю:confused:
А вже Ліі дійсно приніс мені задоволення при спорядженні
 

z_V_r

Мисливець
Нормальный аппарат,но я его меркам не доверяю, всё равно перевешиваю всё ))если по быстрому зарядить пару сотен то самое оно.рекомендую
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Нормальный аппарат,но я его меркам не доверяю, всё равно перевешиваю всё ))если по быстрому зарядить пару сотен то самое оно.рекомендую
То виходить що Ви в кожному з сотні патронів переважуєте наважку пороху, бо дозатор ненадійний?
 

Sashok Hunter

Мисливець
То виходить що Ви в кожному з сотні патронів переважуєте наважку пороху, бо дозатор ненадійний?
Постараюся відповісти на Ваше питання.
Якщо ви хочете закрити припустимо 50 патронів і хочете щоб навіска була у всіх однакова по пороху до 0.1,а то і до 0,01 то звичайно так,і на любому станку буде так, навіть на прогресивних(маю на увазі в Вас не получиться навіть 20 патронів з однаковою навіскою щоб похибка по поросі була 0,00г.,полюбому буде як мінімум +- 0,01-0,03 може навіть 0,05г.)
В Ліі ЛОУД 2 нема компенсатора тиску пороху в боксі для пороху тому так получається,при різній заповненості бункера порохом буде різний тиск на мірку.
Я ще скажу більше,для точності вимірювання пороху я ще прикупив ваги ХОРНАДІ (то далеко не ваги за 100грн.три штуки) і з ними я провіряю кожен патрон по навісці пороху навіть після ПАСИФІК 155;)..... Мені так спокійніше
 

z_V_r

Мисливець
То виходить що Ви в кожному з сотні патронів переважуєте наважку пороху, бо дозатор ненадійний?
Конечно,для меня важна точность,но то мои тараканы,я заряжаю 1,53-1,55 д20го ,но многие не заморачиваются,хотя разбег может быть от 1,47 до 1,6
 
Зверху