G.E.Lewis and Sons Англік з Бірмінгема

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Надибав таку рушничку
12/70,вага біля 3х кг,людина не дуже шарить,бо на елементарні питання,на кшталт які чоки,довжину стволів не міг відповісти
Цікавить думка спеців,чи по цих фото можна опреділити чи щось реставрувалося,роки випуску і тд
Дякую всім









 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Судячи з цього фото ствольна пара була довша,а по причині деякої "конфузії"її вкоротили до 70 см.Виходячи з стану,а він бажає бути кращим,року випуску-приблизно 1925-1930,а також місця знаходження рушниці,я б тобі Костя не радив з нею заморочуватись,навіть при ціновому мінімалі!!Не той "покрой"!!В нас на форумі висять "ляльки"за мінімум і то ......!!
 
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Дякую,пане Євген,за толкову пораду і консультацію
Дуже хочеться мати ,,чистокровного,,Англіка в колекції і за невеликі кошти...
Але,мабуть,поки що ще не час
Дивився на днях Пердея і Холанда в достойному виконанні(не дали добро щоб пофоткати) і стані,але...ціни там від 30$к Канадських пластикових дойлярів:D
Поки що не готовий на такі капіталовкладення,але над цим працюю:)
То,думаєте,не варто зв’язуватися з цим Lewis???
Дякую!
З Повагою!!!
 

mulyavchik

Снайпер
Костю а що дешевше 30кілобаксів хай навіть і канадських там нічого немає
 

mulyavchik

Снайпер
Не зовсім зрозумів,перепрошую...
До речі,появився шикарний авто 5,Ви питали
Я запитав з приводу англіків. Чи є щось на канадському ринку дешевше 30 тон доларів.Я розумію що хороші речі гарно коштують, але...Володіти Голандом чи Перде в наш час це все рівно що їздити на Бентлі,або Ролс ройсі на задньому сидінні.В одному з австрійських нет магазинів(незгадаю де,було це давненько) я дивитися виставляли на продаж рушницю Перде з двома парами стволів з 18 тис.євро.То може, як Вам хочеться можна пошукати щось достойне в Європі за більш прийнятну ціну,чим за океаном.Несприйміть як повчання.Так.Просто порада.А по А5 якщо можна детальніше в лічку. З п-ов. ОЛЕКСІЙ
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Англійські зброярі робили довжину стволів 70 см і торець не завжди ( наглухо) запаяний як у німців чи інших
Моя порада заміряти діаметр каналу стволів і наявність чоків
І все стане на свої місця
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Англійські зброярі робили довжину стволів 70 см і торець не завжди ( наглухо) запаяний як у німців чи інших
Моя порада заміряти діаметр каналу стволів і наявність чоків
І все стане на свої місця
Дякую за пораду,на жаль людина продає 2 одиниці,на прохання дружини померлого товариша,і поняття в зброі не має(тут по закону можна продати зброю на протязі 3х місяців,якщо власник помер,а потім поліція конфісковує)
Так що глухий номер
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Я запитав з приводу англіків. Чи є щось на канадському ринку дешевше 30 тон доларів.Я розумію що хороші речі гарно коштують, але...Володіти Голандом чи Перде в наш час це все рівно що їздити на Бентлі,або Ролс ройсі на задньому сидінні.В одному з австрійських нет магазинів(незгадаю де,було це давненько) я дивитися виставляли на продаж рушницю Перде з двома парами стволів з 18 тис.євро.То може, як Вам хочеться можна пошукати щось достойне в Європі за більш прийнятну ціну,чим за океаном.Несприйміть як повчання.Так.Просто порада.А по А5 якщо можна детальніше в лічку. З п-ов. ОЛЕКСІЙ
Якщо взяти 18к€,то це майже 30кСА Канади(27) однакові ціни
 
Статус
Закрита.
Зверху