Ата нео 12

bamberas

Мисливець
Колеги мисливці допожіть порадою. Купив нову рушницю ата нео 12 інерціонка і при спробі використання набоїв споряджених на стану лилод патрон подається в патронник після чого дуже велике зусилля потрібно щоб дістати його передьорнувши затвор, як з'ясувалось пізніше на набоях була недокінця обжату юпка гільзи, до цього використовував дані набої на хатсан ескорт ніяких проблем небуло. Підкажіть це може бути через те що рушниця нова і нестряна? Додам з магазинними набоями все працю.
 

KFoR

Зброяр
Ну ті набої що вже спорядили розрядіть. В мене був упс, зараз лі2. Моя Нео на моїх патронах працює як швейна машинка :) причина ваших проблем патронник строгіший чим в хатсані
 

василь довжик

Слідопит
З рушницею у вас все гаразд.Обжимайте юбку гильзи і вона буде працювати навіть з 24 гр.Слідкуйте щоб на калібровочному кільці гильза заходила в нуль.Інакше можуть бути такий момент застравання гільзи в магазині.В мене такі моменти були.А так рушниця супер,ніяких нарікань.
 

bamberas

Мисливець
Тепер треба думати як переожати 170 набоїв що залишились з минулого року. Можливо хтось порадить.
 

Bef

Мисливець
Нео любить ретельно обжатий патрон, я також обжимаю на ліі по 2-3 раза з проворотом гільзи. В неділю на стенді довелось стріляти патронами товариша, мав 2-а клина.
 

KFoR

Зброяр
Нео любить ретельно обжатий патрон, я також обжимаю на ліі по 2-3 раза з проворотом гільзи. В неділю на стенді довелось стріляти патронами товариша, мав 2-а клина.
Обжимати по 2-3 рази???? Ну хіба вам подобається процес. Достатньо посадити гільзу в рівень з кільцем. Щоб "рант" зайшов. І все працює як треба.
 

Bef

Мисливець
Для порівняння, є гілизи В&Р і тахо. Перші обжимаються гарно а таховські насилують станок. От і доводиться з невеликим зусиллям обжимать 2-3 рази.
 

Корнилов

Снайпер
Для порівняння, є гілизи В&Р і тахо. Перші обжимаються гарно а таховські насилують станок. От і доводиться з невеликим зусиллям обжимать 2-3 рази.
Вы хотите сказать,что гильзу B&P с юбкой Т5,обжать легче чем ТАХО?
 

KFoR

Зброяр
Для порівняння, є гілизи В&Р і тахо. Перші обжимаються гарно а таховські насилують станок. От і доводиться з невеликим зусиллям обжимать 2-3 рази.
Я зараз користуюсь Ріо ево. Юбка т5 і обжимаються легко. Може простіше гільзи стріляні з патронників діаметром з відро викидати зразу?
 

Bef

Мисливець
Зі всіх гільз, які доводилось переспоряджать то прозора тахо найгірша. Купував одностріл, можливо після патронника ( відро).
 

Bef

Мисливець
В коробці був асортимент, тахо олімп класік було шт. 30 половину викинув а решта споряджені.
 

Serg_otto

Мисливець
Тепер треба думати як переожати 170 набоїв що залишились з минулого року. Можливо хтось порадить.
Цанговая обжимка от форумчанина под ником "Слесарь". Этой обжимкой можно обжимать и заряженные патроны.
 
Зверху