Реставрация стволов

absolut

Новачок
Доброго всем времени суток!
В руках ИЖ-58 mae in USSR. Покупал с рук у одного "суперохотника" и сыпь в стволах (небольшая в правом и чуть больше в левом) морально меня мучает, а при чистке и физически)) Может кто знает и подскажет восстанавливают ли стволы от сыпи, как и кто может помочь в этом?
 

old hunter

Снайпер
Есть такой способ, его делают перед продажей ружья (не очень порядочные люди).
Если сыпь не большая, не заморачивайтесь. Но нужен регулярный уход за стволами и будет порядок.
 

Mechanik

Снайпер
Сип в стволах. Начальний етап корозії металів, внаслідок агресивної дії, продуктів згорання пороху.
Відновити стволи до дзеркала, вже не вдасться. Хіба що, шустувати стволи. Але не варто цього робити, і це вже інша тема.
Зупинити сип в стволах, можна. Це і є головне. Яким чином?
Завжди чистити зброю, після полювання. Незалежно від Ващої втомленності, чи не бажання, це робити.
Методи чистки зброї, у кожного свої.
Якщо сип не зупинити вчасно, далі підуть - раковини.
А ще далі за раковинами ... рушниця може зайняти своє місце на гвоздику, перед ліжком.
 
Останнє редагування:

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Доброго всем времени суток!
В руках ИЖ-58 mae in USSR. Покупал с рук у одного "суперохотника" и сыпь в стволах (небольшая в правом и чуть больше в левом) морально меня мучает, а при чистке и физически)) Может кто знает и подскажет восстанавливают ли стволы от сыпи, как и кто может помочь в этом?
Ціна , на сам перед дуже багато чого значить
 

Mechanik

Снайпер
Остановить сыпь в стволах,у которых хромированные каналы не возможно не в один способ.Так как гремучую капсульную смесь,и пороховой нагар который попадает в участки поврежденного хрома в канале,не чем нейтрализовать не удастся.Сыпь будет и дальше прогрессировать,в стволах с не хромированными,приостановить процесс коррозии гораздо проще,и это представляется возможным.
Пане Владимир Мурзин я не буду з Вами вступати в суперечки та дискусію. Зайве це, все.
Якщо у мисливця є бажання зберегтти рушницю від подальшого розвитку корозіїї в стволах (сип) то єдиний вихід - ВЧАСНО ЧИСТИТИ ЗБРОЮ
Не залежно, стволи хромовані, чи не хромовані, при належному догляду за рушницею, СИП не ПРОГРЕСУЄ в подальшому.
Головне правило при таких хворобах стволів - ЧИСТОТА . Все решта - дрібниці.

P.S. Років з десять тому назад, знайшов одному чоловікові досить хорошу МЦ 21-12, але з невеликою сипкою за патронником.
І по сьогодняшній день, чоловік полює з цією рушницею, з такою ж самою сипкою, при настрілі до 500 набоїв за 1 рік.
Правда, вороніння вже геть підтерте.
 

Arsenfresh

Мисливець
Підтримую Механіка, я особисто купив 5 років тому МЦ21-12 в свого сусіда старого мисливця рушниця 1972р. виробництва був легенький сипок за патроником, в рік я випалюю від 600-800 патронів, і після кожного полювання чищу, якщо не чищу зразу тоді заливаю в ствол масло і на другий день чищу. І до речі цього року звернув увагу що сипок за ці роки не прогресує, ще і здивувався скільки разів під дощ, сніг попадав, постійно по болотах де волога, бруд. Так що Панове, робіть висновки!
 

tyrist 1945

Тигр
Купи синтетику автомобільну. Дешево і сердито. Але якшо сип в нехромованих стволах можна зупинити, то під хромом це зробити важко, а моє імхо що неможливо.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Недавно видел одно ружье 2018 года с настрелом одна пачка, хозяин охотник от бога после охоты в мокром чехле ружье поставил на 9 месяцев в сейф, зрелище не для слабонервных.буду в гостях у него сфоткаю.
 

томка

Снайпер
Недавно видел одно ружье 2018 года с настрелом одна пачка, хозяин охотник от бога после охоты в мокром чехле ружье поставил на 9 месяцев в сейф, зрелище не для слабонервных.буду в гостях у него сфоткаю.
И очччень интересно,что за ружьё?!:oops:
 

Вік71

Снайпер
Людина починаючий мисливець, і питання цілком закономірні.
100 % ! Всi колись задавали подiбнi питання. Я пригадую,як багато рокiв тому ,коли починав полювати -дiставав всiх одним i тим самим питанням : яке випередження брати, щоб попасти в качку. Тепер якось над тим i не задумуюсь :)
 

Виталя

Снайпер
100 % ! Всi колись задавали подiбнi питання. Я пригадую,як багато рокiв тому ,коли починав полювати -дiставав всiх одним i тим самим питанням : яке випередження брати, щоб попасти в качку. Тепер якось над тим i не задумуюсь :)
Согласен с вами на все 100.Трепал мне нервы такой вопрос! Но со временем всё стало на свои места!
 

Сергеевич78

Новачок
100 % ! Всi колись задавали подiбнi питання. Я пригадую,як багато рокiв тому ,коли починав полювати -дiставав всiх одним i тим самим питанням : яке випередження брати, щоб попасти в качку. Тепер якось над тим i не задумуюсь :)
Наверно этот вопрос,в первый год охоты,практически все задавали.
 
Зверху