Порох C7L.

василь довжик

Слідопит
Шановні мисливці.
Пропоную в цій темі обговорити порох С7L і все,що конкретно його стосується.
Є тема про нобель спорт,так я вибачаюсь але прочитати вже зараз буде 500 сторінок то там і чорт голову зломить.
Придбав не давно цей порошок і досвіду ще з ним не маю.Порадьте хто які навіски використовує,на чому краще себе веде чи то на пластику чи на пропці.Як він себе при мінусових температурах показав.Як патрони,що залишились з минулого сезону,варті того аби їх брати на полювання.Всім дякую.З.Пв.
 

василь довжик

Слідопит
Порох досить таки непоганий почав користуватись на при кінці минулого сезону як на мене краще ніж 206S
А як він в мінусову температуру себе показав.На крякву планую 1,7/34 ,попробувати.Може відстрілювали по хронохрафу?
 

igor21

Слідопит
А як він в мінусову температуру себе показав.На крякву планую 1,7/34 ,попробувати.Може відстрілювали по хронохрафу?
:D:D:D
Щоб не читати 5оо сторінок, відкрийте 138-му.
З повагою.
П.С. Побачите просадку Vсер. на -8м/с на заморожених набоях;)
 

василь довжик

Слідопит
Парні в мене є ідея.Якщо є така людина в якої є в наявності хронограф і має час.Так скинутись на все і всі моменти кого,що цікавить по канкретному порсі.
 

василь довжик

Слідопит
IMG_5309.JPG
Пробував бабахнуть.1,8/36.Рівенський обтюратор,пропка 1 см,древесноволкнистий по підбору необхідної висоти,зірочка і докрутка.Капсуль н/с 688.По відчуттям патрон трішки злючий.Ще відстріляв з контейнерним сільвер там ще крепший вийшов.Осип чучуть кучніше вийшла.Рушниця нео12,получок 35 метрів,вирніше шагів.Третього патрона не стріляв,оскільки дощечка спокійно залишилась лежати дома.
Мені кортить ще попробувати 1,75/36 думаю краще і по осипі буде а то як на мене трішки кучнувато.
 

охотник70

Мисливець
Сьогодні полював на голуба.Порох C7L ,(той що в темі Порох nobel spor показував )Навіска 1.75/32.Дуже сподобалось.Ні одного підранка.Метрів 25-40 всі припутні биті чисто.Пробував навіскою (така як пише на банці 1.83/36. ) стрільнути по мішені,не сподобалось,трохи порозкидало.
 

охотник70

Мисливець
Переглянути вкладення 500256 Пробував бабахнуть.1,8/36.Рівенський обтюратор,пропка 1 см,древесноволкнистий по підбору необхідної висоти,зірочка і докрутка.Капсуль н/с 688.По відчуттям патрон трішки злючий.Ще відстріляв з контейнерним сільвер там ще крепший вийшов.Осип чучуть кучніше вийшла.Рушниця нео12,получок 35 метрів,вирніше шагів.Третього патрона не стріляв,оскільки дощечка спокійно залишилась лежати дома.
Мені кортить ще попробувати 1,75/36 думаю краще і по осипі буде а то як на мене трішки кучнувато.
Дріб яка?
 

vgymenyk

Мисливець
Шановні хто використовував цей порох для 20 кал.
Можливо хтось має інформацію по навісках бо на рекомендованій не то пальто.
 

huntumy

Зброяр
Зробіть пробний відстріл починаючи з мінимальної навіски. На сайті нс 1,4/28 686. Почніть з 1,3/24. На завальцовкі краще бистріше знайдете потрібний патрон.
 
Зверху