Порох C7L.

vgymenyk

Мисливець
Зробіть пробний відстріл починаючи з мінимальної навіски. На сайті нс 1,4/28 686. Почніть з 1,3/24. На завальцовкі краще бистріше знайдете потрібний патрон.
на стандартній навісці обносить ціль не можу попасти в сидячого голуба
 

huntumy

Зброяр
Стандартна це 1,4/28?
Треба пристрілювати. От так через інет сказати і все піде як треба не завжди виходить.
Пс думаю в самий раз буде 686 1,35/26 #7 завальцовка. Кучність регулювати чоками
 

vgymenyk

Мисливець
Стандартна це 1,4/28?
Треба пристрілювати. От так через інет сказати і все піде як треба не завжди виходить.
Пс думаю в самий раз буде 686 1,35/26 #7 завальцовка. Кучність регулювати чоками
Я робив так капсуль 686, 1,4-28, рівненьский обтюратор, корок по висоті, зірочка. Пропунуєте менши пробувати
 

huntumy

Зброяр
Если еще и пробка тогда получился очень плотный патрон. Полумагнум+звезда+пробка. Дробь помяло хорошо, вот и нет кучности.
1,35/26 завальцовка. Один выстрел по бумаге все покажет.
 

vgymenyk

Мисливець
Зробіть пробний відстріл починаючи з мінимальної навіски. На сайті нс 1,4/28 686. Почніть з 1,3/24. На завальцовкі краще бистріше знайдете потрібний патрон.
А чому на завальцовці бистріше вийде, то прейдеться мені закрутку шукати бо на зірку є
 

КОРСары

Мисливець
Пан Пью просить поради:
Заряджає С7L на 12К: 1.76\32 -686 - пробка 2мм - пиж ДВП - стаканчик-контейнер - плотне стискання - зірка. В стволі - пластинки незгорівшого пороху. Що не так, чі то є норма??
 
Останнє редагування:

Trigal

Снайпер
Пан Пью просить поради:
Заряджає С7L на 12К: 1.76\32 -686 - пробка 2мм - пиж ДВП - стаканчик-контейнер - плотне стискання - зірка. В стволі - пластинки незгорівшого пороху. Що не так, чі то є норма??
А в стволе точно пластинки именно не сгоревшие? Это может быть просто хлопья сажи, т.е. пластинки сгоревшего пороха.
Мысль не моя. Читал такое на ганзе.
 

КОРСары

Мисливець
А в стволе точно пластинки именно не сгоревшие? Это может быть просто хлопья сажи, т.е. пластинки сгоревшего пороха.
Мысль не моя. Читал такое на ганзе.
Ввечері прилізе з полювання - заставлю перевірити...
 

igor21

Слідопит
Пан Пью просить поради:
Заряджає С7L на 12К: 1.76\32 -686 - пробка 2мм - пиж ДВП - стаканчик-контейнер - плотне стискання - зірка. В стволі - пластинки незгорівшого пороху. Що не так, чі то є норма??
А обтюратор там що ?
 

lutsk 1706

Мисливець
Спробуйте на порох пластиковий обтюратор або картону прокладку 3мм і як написали вище м іцніший капсуль 688 або сх2000.
 

Корнилов

Снайпер
Спробуйте на порох пластиковий обтюратор або картону прокладку 3мм і як написали вище м іцніший капсуль 688 або сх2000.
Да там пластиковый обтюратор,просто забыли указать))) Пью опытный охотник!!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Все равно непонятно: там, что пробка 2 мм выполняет роль пороховой прокладки? Или, что еще хуже-основного пыжа, а ДВП идет как дополнительный?:confused:
 

lutsk 1706

Мисливець
Все одно незрозуміло чому лишаються незгорілі пластинки пороху.користуюся C7L з кінця минулого сезону .Такого небуло жодного разу.
 

Arsenfresh

Мисливець
61DA2E7F-4857-4C75-AF72-299ABAA41590.jpeg
CD3DF2A5-DB90-4ADE-9102-4EA80F81C86C.jpeg
Цього сезону, на прохання друга закрутив йому 150 патронів на 36гр. Рецепт гільза нова, капсуль cx 2000, 1.80 c7l, пиж пластиковий/ пиж контейнер, дріб 36гр. від 7-5, зірка, МЕК, докрутка, Gaep BN2. Рушниця в нього Фабарм L4S. Патронами задоволений і він і рушниця і лисухи з крижнями не жалілись. Фото додаю.
 
Зверху