Перекурчик

Статус
Закрита.

Mykola STARyy

Снайпер
Дай Боже здоров'я, мисливці, рибалки та інші брехуни! (с)
 

Mykola STARyy

Снайпер
Дай Боже й Вам. то як там ці швейцарці жиють? шо їдять, чи богомільні вони?
Нівроку їм. Їдять те саме що і ми. Сало, горілка, квашені огірки. Як подати, то і пироги і драглі молотять як з голодного краю. А мнясо, шинки, ковбаси, то як за себе кидають. І віскарем не гребують. Пивечко полюбляють.
Одним словом люди як люди.
Досить набожні, Трійця, Покрова державні вихідні, Різдво, Великдень само собою.
 

tyrist 1945

Тигр
Нівроку їм. Їдять те саме що і ми. Сало, горілка, квашені огірки. Як подати, то і пироги і драглі молотять як з голодного краю. А мнясо, шинки, ковбаси, то як за себе кидають. І віскарем не гребують. Пивечко полюбляють.
Одним словом люди як люди.
Досить набожні, Трійця, Покрова державні вихідні, Різдво, Великдень само собою.
А правда шо там дзигарки по п*єть франків ведро?:D
 

Mykola STARyy

Снайпер
А правда шо там дзигарки по п*єть франків ведро?:D
Не звертав уваги на такі. Професори носять тані, зато сестрички по штири- шість кілофранків.
Як не дивно, мій тридцятирічний орієнт досить-таки статусно тут виглядає.
 

Мишко К36

Слідопит
Ніби українець,а часом не розумію , шановні:(
З добрим вечором всіх!
Дай Боже всім здоровля!
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ніби українець,а часом не розумію , шановні:(
З добрим вечором всіх!
Дай Боже всім здоровля!
Дзигарок- годинник.
Професори носять дешеві годинники, а медсестри ціною в 4-6 тисяч франків. Мій тридцятирічний годинник марки "орієнт" виглядає достойно на "професорському" рівні.
 

Мишко К36

Слідопит
Дзигарок- годинник.
Професори носять дешеві годинники, а медсестри ціною в 4-6 тисяч франків. Мій тридцятирічний годинник марки "орієнт" виглядає достойно на "професорському" рівні.
;) дякую, дядьку! За орієнт я зрозумів,а от до нього ну хоч до Google питай:D
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Нівроку їм. Їдять те саме що і ми. Сало, горілка, квашені огірки. Як подати, то і пироги і драглі молотять як з голодного краю. А мнясо, шинки, ковбаси, то як за себе кидають. І віскарем не гребують. Пивечко полюбляють.
Одним словом люди як люди.
Досить набожні, Трійця, Покрова державні вихідні, Різдво, Великдень само собою.
о... то з них ше й пуття може бути!!!!:D а я думав тіко сир діркатий мають, шоколяди і дзигарі!
ну хоч до Google питай
твому гуглю то невтямки!!! у мене цьогоріч, майтер працював з Закарпаття, то я з ним спілкувався нормально, розумів все шо каже, а от пішов до інших людей, то ті мене переймали та питали, як я з ним розмовляв - 70% не розуміють. "Я тобі си прелеплю, ти впозираєш - штемує то чи нє, як нє - то перелепим" - но то найпростіше.:D:D:D

всім привіт!!!
 

Мишко К36

Слідопит
о... то з них ше й пуття може бути!!!!:D а я думав тіко сир діркатий мають, шоколяди і дзигарі!

твому гуглю то невтямки!!! у мене цьогоріч, майтер працював з Закарпаття, то я з ним спілкувався нормально, розумів все шо каже, а от пішов до інших людей, то ті мене переймали та питали, як я з ним розмовляв - 70% не розуміють. "Я тобі си прелеплю, ти впозираєш - штемує то чи нє, як нє - то перелепим" - но то найпростіше.:D:D:D

всім привіт!!!
Не таки вже він і мій. Не знав що то є -дзигарок.
Та то такий Закарпатській був,то його бабця до твого діда бігала під копицю:D

Доброго здоров'я
 
Статус
Закрита.
Зверху