Порох C7L.

КОРСары

Мисливець
Приповз пан Пью пізно ввечер злегка напідпитку (вони після полювання завжди в гаражі "аналізують"), припер качку (мені тепер скубти та чхать). Прочитав гілку, усім подякував , сказав, що після роботи в усьому розбереця та доповість через мене про помилки...
 

lutsk 1706

Мисливець
Переглянути вкладення 502068 Переглянути вкладення 502069 Цього сезону, на прохання друга закрутив йому 150 патронів на 36гр. Рецепт гільза нова, капсуль cx 2000, 1.80 c7l, пиж пластиковий/ пиж контейнер, дріб 36гр. від 7-5, зірка, МЕК, докрутка, Gaep BN2. Рушниця в нього Фабарм L4S. Патронами задоволений і він і рушниця і лисухи з крижнями не жалілись. Фото додаю.
Переглянути вкладення 502068 Переглянути вкладення 502069 Цього сезону, на прохання друга закрутив йому 150 патронів на 36гр. Рецепт гільза нова, капсуль cx 2000, 1.80 c7l, пиж пластиковий/ пиж контейнер, дріб 36гр. від 7-5, зірка, МЕК, докрутка, Gaep BN2. Рушниця в нього Фабарм L4S. Патронами задоволений і він і рушниця і лисухи з крижнями не жалілись. Фото додаю.
Який використовували пиж контейнер
 

КОРСары

Мисливець
Розібрались.
Ввечері пан Пью чистив руж, нап"ялив на носа другу пару окулярів, роздивився уважно, та видав: "От лайно, порошинки виявляється згорівші! Хибна паніка." Потім, з нагоди та радощів, накрутив півтора десятка набоїв по секретному рецепту та надувся пива.
 

василь довжик

Слідопит
Я відстрілював 688/1,8/обтюратор рівенський/пропка/36/зірочка докатка.Нео 12/0,5 звуження.Так паторн вийшов як на мене трішки кучний і такий добрячий по відачі.
Хочу як появиться час,спробувати 686 і 33-34 грами свинцю.Думаю ще попробувати 1,7/34.Бо якись дуже він злючий до плеча.
 
Зверху