Бінокль

Androsh

Слідопит
Я купил в китайском интернет-магазине трубу-монокуляр за 250 грн, увеличение от 10 до 30х. Меня устраивает, в кармане помещается и не оттягивает. Бинокль тоже есть советский, но он реально тяжелый на ходовую охоту таскать.
 

Fonex

Снайпер
У самого БПЦ 8х30 СССР-й(сейчас есть аналоги - Байгыши, о которых писал Север), доволен, не спец в оптических делах, но соглашусь с Севером и Борсой - они хороши(БПЦ-ки).
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Думаю вартий уваги бінокль YUKON 30*50. Сам таким володію і тому так пишу. В середині заповнений азотом і ніколи не запотіває в середині. Думаю під Ваш бюджет. На великі дистанції, дитина місяць розглядає, кратери видно як на долоні. Це дійсно біноколь. На рахунок Китайських виробників під різними російськими чи іншими назвами, я б не резикував платити гроші за це. Почитайте, відео подивіться про Yukon. Дякую.
Скорее всего там вряд ли есть реальных 30 крат, а даже если есть, то 30 крат на практической охоте и даром не нужны. И даже мешают.
Оптимальное увеличение 8-10 крат. Максимум до 12-ти.
И то 12×50 это уже довольно габаритные и весовые приборы.
На реально активной и подвижной ходовой охоте будут несколько сковывать и отягощать, что весьма некомфортно. Поэтому более подходят для менее подвижных охот.
У меня есть БПЦ 8×30 и 12×45.
Сравнивал их в одинаковых условиях. Не могу сказать, что в 8×30 я что-то вижу хуже, чем в 12×45 или не могу в 8-ми кратник идентифицировать то, что идентифицировал в 12-ти кратный.
Если какой-то объект не можешь различить в 8-ку, то и в 12-й в 90% случаев, что не различишь..
 

Мишко К36

Слідопит
Зупинив свій вибір на Беркут-7 БПЦ 7*35 СОМЗ 1982р. Можливо після реставрації, Хоча завірили що ні.
Приїде буду дивитись. Не сподобається поїде назад,втрачу тільки "дорогу".
Вибирав між БПЦ 5 8*30 та Беркутом. Порадили Беркут краще в сутінках картина. Побачимо.
В любому випадку дякую всім небайдужим.
ПиСи Можливо тему лишимо відкритою,нехай люди висловлюють свої думки ?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Зупинив свій вибір на Беркут-7 БПЦ 7*35 СОМЗ 1982р. Можливо після реставрації, Хоча завірили що ні.
Приїде буду дивитись. Не сподобається поїде назад,втрачу тільки "дорогу".
Вибирав між БПЦ 5 8*30 та Беркутом. Порадили Беркут краще в сутінках картина. Побачимо.
В любому випадку дякую всім небайдужим.
ПиСи Можливо тему лишимо відкритою,нехай люди висловлюють свої думки ?
Правильный выбор.
А тема пусть будет открытой- бинокли мы еще мало обсуждали.
Советы владельцев оптики всем будут полезны.
П.С. Получите Беркут-отпишетесь! Его еще+ это большее поле зрения, чем у 8/30. А кратности у него хватает вполне.
У товарища немец, 2-й Мировой, не бинокль- пестня! И знаете какая кратность? 6-х! Суперкартинка, вес- дюймовочка!
Элегантный, компактный. Не продает...:confused::cool:
 

Мишко К36

Слідопит
Правильный выбор.
А тема пусть будет открытой- бинокли мы еще мало обсуждали.
Советы владельцев оптики всем будут полезны.
П.С. Получите Беркут-отпишетесь! Его еще+ это большее поле зрения, чем у 8/30. А кратности у него хватает вполне.
У товарища немец, 2-й Мировой, не бинокль- пестня! И знаете какая кратность? 6-х! Суперкартинка, вес- дюймовочка!
Элегантный, компактный. Не продает...:confused::cool:
Дякую!
Відпишусь в темі. Та й хвантаґраії викладу.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Під 30 крат бажано штатив, тоді хто любить спостерігати за природою, буде йому радість.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Зупинив свій вибір на Беркут-7 БПЦ 7*35 СОМЗ 1982р. Можливо після реставрації, Хоча завірили що ні.
Приїде буду дивитись. Не сподобається поїде назад,втрачу тільки "дорогу".
Вибирав між БПЦ 5 8*30 та Беркутом. Порадили Беркут краще в сутінках картина. Побачимо.
В любому випадку дякую всім небайдужим.
ПиСи Можливо тему лишимо відкритою,нехай люди висловлюють свої думки ?
Добавлю ещё..
Для лучших сумеречных наблюдений нужно смотреть в сторону 7×50. При ещё приемлемых весе и габаритах такой бинокль собирает в объектив и, соответственно направляет в зрачок более чем в 2 раза больше света, чем 7×35.
Последний же по сравнению с 30-м собирает света всего лишь чуть больше, чем на треть.
Далее..
Всё рассматриваемые БПЦ-шки, байгишы, беркуты и т.д. имеет смысл рассматривать только в случае предложения бинокля в идеальном или приближенном к нему состоянии, или новом с хранения при цене максимум до 50 долларов. Это потолок!
Больше они не стоят.. То что отдельные личности лупят за них 100-150-200 у.е. это их собственные психические расстройства личностного толка.
Ну ещё чуть более можно дать за что-то из серии "Б", те которые с дальномерной сеткой. И то..
Особой целесообразности наличия этой сетки на охоте я не вижу.. Это уж разве что так свербит ту сетку иметь, что аж днище прогорает и деньги потратить некуда.. В остальном эта сетка максимум кому нужна это командиру артдивизиона или разведгруппы.
По монокулярам.. вещь безусловно хорошая. Из плюсов максимально низкий вес и габариты, что удобно. Из минусов все недостатки монокулярного зрения и наибольшее на мой взгляд это их неоправданно высокая цена.
Вроде бы всего лишь половинка бинокля с регулировкой диоптрий под глаз. А по цене в среднем по рынку стоят лишь на 100-200 грн. дешевле нежели цельный бинокль аналогичного класса и состояния.
Тут, как обычно, есть два путя :D
кетайский:eek: за 150-250 грн. (вроде как и не жалко, если что) с заявленными 30-50 кратами :D или же брать просто обычный бинокль.

После реставрации Вам тот сомз нафиг нихт не нужен.
Потому что за 2000+ уже можно найти такого же класса и исполнения в состоянии очень и очень немца или японца, что предпочтительнее.:rolleyes:
Там действительно и картинка :rolleyes: и качество :rolleyes:
Только смотреть их по возможности нужно очень внимательно..
 

Мишко К36

Слідопит
Добавлю ещё..
Для лучших сумеречных наблюдений нужно смотреть в сторону 7×50. При ещё приемлемых весе и габаритах такой бинокль собирает в объектив и, соответственно направляет в зрачок более чем в 2 раза больше света, чем 7×35.
Последний же по сравнению с 30-м собирает света всего лишь чуть больше, чем на треть.
Далее..
Всё рассматриваемые БПЦ-шки, байгишы, беркуты и т.д. имеет смысл рассматривать только в случае предложения бинокля в идеальном или приближенном к нему состоянии, или новом с хранения при цене максимум до 50 долларов. Это потолок!
Больше они не стоят.. То что отдельные личности лупят за них 100-150-200 у.е. это их собственные психические расстройства личностного толка.
Ну ещё чуть более можно дать за что-то из серии "Б", те которые с дальномерной сеткой. И то..
Особой целесообразности наличия этой сетки на охоте я не вижу.. Это уж разве что так свербит ту сетку иметь, что аж днище прогорает и деньги потратить некуда.. В остальном эта сетка максимум кому нужна это командиру артдивизиона или разведгруппы.
По монокулярам.. вещь безусловно хорошая. Из плюсов максимально низкий вес и габариты, что удобно. Из минусов все недостатки монокулярного зрения и наибольшее на мой взгляд это их неоправданно высокая цена.
Вроде бы всего лишь половинка бинокля с регулировкой диоптрий под глаз. А по цене в среднем по рынку стоят лишь на 100-200 грн. дешевле нежели цельный бинокль аналогичного класса и состояния.
Тут, как обычно, есть два путя :D
кетайский:eek: за 150-250 грн. (вроде как и не жалко, если что) с заявленными 30-50 кратами :D или же брать просто обычный бинокль.

После реставрации Вам тот сомз нафиг нихт не нужен.
Потому что за 2000+ уже можно найти такого же класса и исполнения в состоянии очень и очень немца или японца, что предпочтительнее.:rolleyes:
Там действительно и картинка :rolleyes: и качество :rolleyes:
Только смотреть их по возможности нужно очень внимательно..
Дякую за розгорнуте роз'яснення.
З приводу реставрації ,то мої припущення та здогадки; принаймні поки що,але продавець запевнив що ніц не крутилось взагалі. Приїде - огляну,приму рішення. Не сподобається мені щось повернеться,максимум що втрачаю кошти на доставку.
Стосовно ціни - майже 50 ує.
Побачимо....
 

Мишко К36

Слідопит
Доброго дня всім!
Отримав Беркут 7.
Оглядав. На відділенні НП. Ніби все гаразд. Навколо будівлі ,добре не роздивитися було. По краям ніби не розмазана картинка,хоча досвіду нема,порівняти ні з чим,в симлі з ідеальною картинкою. Потертостей на лінзах і окулярах не бачив. Корпус цілий. Незначні є потертості від користування. Особовий гвинт тугий.Фокус плавний. Фокусування правого окуляра ( діопттр здається зветься) плавне ,працює. Стан оцінив як задовільно- вирішив забираю. Оскільки гроші вже проплачені( купити з доставкою на лох.юа,цю послугу знають всі),вони ніби ще не оплачені але в кишені їх вже нема,а новий девайс в руках,хотів ,чекав- звісно ж забрав.
Вдома уважно розглядаючи побачив дефекти на лівій лінзі( на 4 і 8 годин на фото) на правій лінзі тез (здається на 4 години). Окуляри цілі,ніби то. Суто випадково глянув в лінзу на просвіт, навпаки в бінокль,і ..... побачив там всяку каку. Не знаю наскільки критично. Все намагався передати на фото. Останні три фото через лівий та правий окуляр телефоном. Фокусування на мій зір .
Спочатку розстроївся. Потім заспокоїв сам себе мотивуючи тим що, помилки власні,і не смартельні. Для початку ,на перший раз,для ознайомлення з оптикою думаю згодиться.
Думаю що це не останній мій прилад:rolleyes: .
ПиСи Щоб сказати що пошкодував грошей, так ні. Буджет був,та й лишилося з нього. Забракувало досвіду.І закортіло крепко,нетерплячка щоб шукати та чекати.
Знаючі та з досвідом по оптиці форумчани ,чекаю на критику, роз'яснення і т.д. .
 

Вкладення

Мишко К36

Слідопит
Доброго здоров'я , шановні!
Згадали цю тему ,це добре.
Отже.
Прилад Беркут 7,що в попередньому моєму пості,було повернуто продавцеві,і нині він продається на "лохюей" (будьте обережні,номер приладу є і там і тут, звертайте увагу!).Для мене з мінімальними фін. втратами(пересил).
Пошуки продовжилися. І придбав такий же за параметрами: БПЦ 7*35 TENTO ,але пізніших років,а саме 89-го р.в. фото пізніше.
Оптика чиста,фокус,діоптр все справне.
Вибором задоволений!
Картинка чиста,чітка. Розглядав краєвиди з даху багато поверхівки(щоб подальше побачити),був приємно вражений.
Отже даний прилад можу порекомендувати.
 

Мишко К36

Слідопит
Доречі.
Переглянув багато відеороликів на Ютуб,від блогерів різного "калібру", і в одному почув пораду що БПЦ 7*35 ще кращу картинку показує якщо використовувати "низькі наглазнікі" на окулярах,вони там з'ємні гумові. А "низькі наглазнікі" з пізніх моделей таких як 16*50 та 20*60 .
"Порився" - знайшов ,ціна 200 за пару.
Кусається.... Поки що думаю. Заплатити заради експерименту,не хочеться.
Так що якщо хто має такий досвід,проводив таке порівняння на одному приладі ,будьте ласкаві , поділіться враженнями.
П.С. Наглазнікі - звучить російською ,писав українськими літерами навмисно. Сприймається якось зручніше,чи що....
 
Останнє редагування:

Мишко К36

Слідопит
А что, наочники (укр.) не звучит?:)
Ай! Тож зрозуміло що то розмрвною.Сприймається звичніше, принаймні мені.
Наочники занадто правильно.
А,Вам, шановний! Виражу категорично подяку! За пораду що до моделі Беркут 7.;)
 

Мишко К36

Слідопит
Screenshot_2019-10-02-16-19-54_com.android.browser_1570022420533.jpg
А зовсім забув, в ранніх Моделях Беркут 7 кришкі пластикові,а в пізніх ті що вже TENTO метал,сплав,словом надійніше . Здається.
 
Зверху