Куля для гладкого ствола, якою вона має бути

are0692

Мисливець
Маю не велику, але практику, полювання з такою кулею. І про рикошет знаю не за чутками
Тобто з практичної сторони якщо взяти тверду поверхню, дубовий брус наприклад й вистрелити круглою кулею під гострим кутом буде рикошет, а будь якою іншою кулею ні?
Все рикошетить.
Якщо говорити про полювання, в загон стріляти із будь якої зброї й будь якими кулями є небезпечно, краще в угон коли тварина пересіче лінію мисливців, тобто безпечному напрямку.
 

are0692

Мисливець
Щодо спорядження:
Самостійне спорядження куль (будьяких) на даний момент економічно вигідно в рази (навіть купуючи всі комплектуючі).
Порахувавши вартість можна сказати, що якісна куля як мінімум в рази два дешевше самої дешевої кулі в магазині.
 

Dimastiy

Мисливець
Тобто з практичної сторони якщо взяти тверду поверхню, дубовий брус наприклад й вистрелити круглою кулею під гострим кутом буде рикошет, а будь якою іншою кулею ні?
Все рикошетить.
Якщо говорити про полювання, в загон стріляти із будь якої зброї й будь якими кулями є небезпечно, краще в угон коли тварина пересіче лінію мисливців, тобто безпечному напрямку.
Не обов'язково дубовий. Візьміть задля експерименту стрільніть. Куля сама по собі цікава по точності, але на відкритому участку.
 

Patso

Снайпер
Тобто з практичної сторони якщо взяти тверду поверхню, дубовий брус наприклад й вистрелити круглою кулею під гострим кутом буде рикошет, а будь якою іншою кулею ні?
Все рикошетить.
Якщо говорити про полювання, в загон стріляти із будь якої зброї й будь якими кулями є небезпечно, краще в угон коли тварина пересіче лінію мисливців, тобто безпечному напрямку.
Все рикошетить при певних умовах. Але якщо взяти для порівняння, круглу кулю, і скажімо сталеву з плоским пепедом і стріляти в однакові поверхні, то кругла дасть рикошет при куті значно тупішому, ніж сталева.
 
"Бога нет. Есть законы физики, нарушив которые, попадаешь в ад."
(с)
Мне вот не понятно - в каком месте вам сложно прочитать статью закона, запрещающую охоту круглой пулей?
Уже которую страницу обсуждается способ всех на@бать и стрельбануть таки круглой пулей, вопреки закону и здравому смыслу?
Мы стреляем на полигоне с определенной целью. Повысить стрелковые навыки, привыкнуть к оружию и боеприпасу, оценить возможности применяемого снаряда как точно попадать в цель, так и его поражающие способности.
Какой смысл все это оценивать для круглой пули?
Из чисто академического интереса?
 

Patso

Снайпер
"Бога нет. Есть законы физики, нарушив которые, попадаешь в ад."
(с)
Мне вот не понятно - в каком месте вам сложно прочитать статью закона, запрещающую охоту круглой пулей?
Уже которую страницу обсуждается способ всех на@бать и стрельбануть таки круглой пулей, вопреки закону и здравому смыслу?
Мы стреляем на полигоне с определенной целью. Повысить стрелковые навыки, привыкнуть к оружию и боеприпасу, оценить возможности применяемого снаряда как точно попадать в цель, так и его поражающие способности.
Какой смысл все это оценивать для круглой пули?
Из чисто академического интереса?
Ну дивіться. Я полюю на копитних з ТОЗ 34. там стоїть коліматор, стволи добре зведені. Для полювання використовую кулю Удар-28. ТП удара і кгулої кулі до 50м співпадають. Початкова швидкість теж близька ( Удар - 415м/с, кругла - 395м/с). Удар коштує 22грн, кругла - 4грн. Так чому б по мішенях не стріляти шарами?
 
Все правильно!
Вартiсть кулi мае значення!
Але ж стрiляючи круглу кулю ми лише разважаемося!
Практичноi користi мало.
Лише вiдточуемо навик прицiлювання!
Давно вiдомо - тренуемося тими кулями, якi використовуемо на полюваннi.
Нiчого проти розважальноi, навчальноi стрiльби не маю.
Лише голий практицизм.
Також вiддаю належне круглiй кулi - iдеальне спiввiдношення простоти, точностi та вартостi!
 

are0692

Мисливець
Ви праві в тому, що для просто постріляти ціна таки має значення. На полювання потрібно інший якісний боєприпас, зачасту це магазинний із перевірених. Полювання й так не дешеве задоволення враховуючи всі орг моменти.
Хочу придбати MEC 600.
Ось сьогодні підраховував наступне.
Споряджати дробові набої невигідно, оскільки ціна така ж або на 0.25грн менша на 1 шт (якщо купувати всі комплектуючі). Єдине на чому може бути економія це гільза споряджена декілька разів ну й дріб власного виготовлення або ж куплена по дуже демократичні ціні.
Інша справа кулевий боєприпас, ціна врази менша, від самого дешевого.
Для спорядження кулі достатньо й УПС, закрутки.
Знову ж таки полювання з кулею, рідко буває така нагода, залишається метал й бумага.
 
По поводу спорядження.
Ми споряджаемо набоi для впевненостi.
В якостi комплектующих. В iх iдеальнiй точностi дозування. В тому, що ми точно знаемо - там дiйсно той порох,що треба!
Та й просто - отримуемо кайф вiд процессу!
Я кожен свiй набiй знаю в обличчя!
 

are0692

Мисливець
По поводу спорядження.
Ми споряджаемо набоi для впевненостi.
В якостi комплектующих. В iх iдеальнiй точностi дозування. В тому, що ми точно знаемо - там дiйсно той порох,що треба!
Та й просто - отримуемо кайф вiд процессу!
Я кожен свiй набiй знаю в обличчя!
Ось в цьому справа, тільки в задоволенні при споряджені.
Взагалі всі комплектуючі точно як і у магазинних боєприпасів.
Хоча якщо фантазія зашкалює іноді виходить набій для гаубиці.
 

KFoR

Зброяр
Ось в цьому справа, тільки в задоволенні при споряджені.
Взагалі всі комплектуючі точно як і у магазинних боєприпасів.
Хоча якщо фантазія зашкалює іноді виходить набій для гаубиці.
Який виробник спеціально для мене буде розрізати перемички в п/к?
 
Зверху