Патроны ТАХО.

Trigal

Снайпер
Хант мастер нет номер 1. Начинается с номера 3. И сейчас нет мастера на 32гр. Сейчас только 30 гр.
Этим патронам лет 10, может больше. Не самокрут точно. Очевидно, тогда был хантмастер с единицей.
 

Каменяр

Слідопит
Для чого їх взагалі вскривать? Щоб ще раз пересвідчитись що тахо ложив на якість? Так це всі знають)))
От імпортний розібрать щоб трохи перейняти їхнього досвіду. Подивитись контейнер, порох скільки грам і який.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Trigal

Снайпер
Да я просто точно знаю, что отец сам патроны не заряжает. Либо мои, либо магазинные. Да и на охоту он ходил последний раз лет 7-8 назад. Потому и отдал мне эту пачку в пятницу.
Для чого їх взагалі вскривать? Щоб ще раз пересвідчитись що тахо ложив на якість? Так це всі знають)))
От імпортний розібрать щоб трохи перейняти їхнього досвіду. Подивитись контейнер, порох скільки грам і який.
Вы результат отстрела видели? Я такого результата у ТАХО еще не видел. Просто интересно стало, что там внутри )
Кстати, давно на п/к Е-36 ничего не снаряжал из-за его обтюратора. А сейчас задумался...
 

Каменяр

Слідопит
Да я просто точно знаю, что отец сам патроны не заряжает. Либо мои, либо магазинные. Да и на охоту он ходил последний раз лет 7-8 назад. Потому и отдал мне эту пачку в пятницу.

Вы результат отстрела видели? Я такого результата у ТАХО еще не видел. Просто интересно стало, что там внутри )
Кстати, давно на п/к Е-36 ничего не снаряжал из-за его обтюратора. А сейчас задумался...
На Е36 спорядив жменю патронів, були залишки, не вразили, стаканчик приходиться різати, не розріжеш надто кучні.
Можливо нові пк вже не такі як були.
 

Trigal

Снайпер
Хант мастер нет номер 1. Начинается с номера 3. И сейчас нет мастера на 32гр. Сейчас только 30 гр.
Хант мастер никогда не был 1. С тройки по семерку

Там всё написано на внутренней поверхности коробки.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Підтверджую, зимою 2008-2009 року хант мастер у мене особисто був 2/0, зайця ними стріляв і добував. Так що це міф, можливо тепер і з #3 починають цю серію, і дрібніше, але колись були і нулі цієї серії. Так що хто не знає, хай тут не розказує. Підтримую товаришів, котрі знають що говорять, ще й зразки зберегли. Доречі, колись нормально хант мастер летів.
 
  • Like
Reactions: NSV

Тарас_Когут

Мисливець
Цікавить сучасний досвід використання патронів ,,ТАХО,,??? Відпишіть реально не відкривання і зважування, тому що не відомо що за порох, чи яка твердість дробу; цікавить досвід на полюванні качки, зайця,лиса і т.д. Дякую, з повагою!!!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Хант мастер никогда не был 1.
До 2014 года был и №1, и "ноли". Я всегда покупал, и как раз №1, иногда №2, первым на зайца ставил. Потому что Хантмастер "ноли" уже были несколько дороже и для МЦ 21-12 "ноли" я покупал "Буран" и "Патриот".
Хантмастер тех годов, когда их собирали на порохе "Сильвер" - САМЫЙ ОТЛИЧНЫЙ БЮДЖЕТНЫЙ ПАТРОН!!! :)
 

иж 18

Слідопит
Цікавить сучасний досвід використання патронів ,,ТАХО,,??? Відпишіть реально не відкривання і зважування, тому що не відомо що за порох, чи яка твердість дробу; цікавить досвід на полюванні качки, зайця,лиса і т.д. Дякую, з повагою!!!
У меня знакомый покупает таховские патроны на качку и лысуху (дробь 5), говорит хорошие патроны, качки и лысухи бьются чисто если стрелять на нормальных охотничьих дистанциях.
 
  • Like
Reactions: NSV

Корнилов

Снайпер
Підтверджую, зимою 2008-2009 року хант мастер у мене особисто був 2/0, зайця ними стріляв і добував. Так що це міф, можливо тепер і з #3 починають цю серію, і дрібніше, але колись були і нулі цієї серії. Так що хто не знає, хай тут не розказує. Підтримую товаришів, котрі знають що говорять, ще й зразки зберегли. Доречі, колись нормально хант мастер летів.
Да человек запутался:););) А сейчас,действительно,больше 3 нет и навеска 30г. Можно посмотреть,на их сайте!!!
 

Тарас_Когут

Мисливець
Я колись використовував Тахо, але приблизно з 2012 року не стріляю ними, беру іноземні патрони. Чув останнім часом,що якість патронів ТАХО змінилась в кращу сторону???
 
Зверху