Допоможіть оцінити ИЖ 12

китай

Слідопит
Якщо без раковин, думаю його ціна +- 18000 грн
Перепрошую , напишу так , вітділ фантазій на другому поверсі , моя особиста думка 10000 гр. і вище не пройде , звичайно як що людина хоче продати , а не продавати.
 

Ruslan83

Мисливець
Труби дзеркало . Власник говорить рушниця з мінімальним настрілом
 

Юрий_84

Мисливець
Стан гарний і модель варта уваги, особисто я за 10 т. гр. навідь не торгувався, +-14 т. в моєму регіоні цілком реально, звісно при детальному огляді.
 

виктор 15

Снайпер
знайоми р1к тому взяв 1ж 12 практично без настр1лу стан нового просили 1000 у.е сторгувався 20000 гр дешевше н1як.на кожний товар е св1й покупець.думаю 500 600 у.е в приват пов1домлення вже пропонують
 

Тарас_Когут

Мисливець
Я ж казав спочатку, а інші говорять тут про 10 тисяч. Цікаво чи б він продав за 10 тисяч. Якщо воно в ідеалі, його ціна 18000 тисяч гривень. Ви подивіться, що тут продають за 10 - 12 тисяч грн? Металолом. А тут хороший екземпляр. Всім й так зрозуміло, що купити тут хочуть подешевше, я б радив, цю рушницю не продавати!!!!!!!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
я б радив, цю рушницю не продавати
А я бсоветовал не покупать даже за 8! В магазине за эту сумму можно купить действительно новое ружье, да еще и со сменными дульными сужениями с гарантией! И что не маловажно в рассрочку через приват! Или со скидкой до 15%!

upload_2019-9-12_8-30-54.png
upload_2019-9-12_8-31-22.png
upload_2019-9-12_8-31-48.png
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
До 18-ти тут ещё нужно смотреть и смотреть, притом вживую..
По таким фоткам :confused: легче кому-то что-то по кофейной гуще нагадать..
Фотографии, можно сказать сделаны профессионально..
Ну вот какую, например информационно-смысловую нагрузку несёт вот это фото?
Особенно выделенная область?
Ничего же не рассмотреть..o_O
IMG_20190912_082809.jpg

Говорю же, фотки профессиональные.. 95% фоток такие же как и приведенное.
Или засвеченные или не в фокусе и в темноте..
Но даже и так, первое что бросается в глаза из "идеального"
IMG_20190912_082859.jpg

Ну а что там вылезет при личном осмотре одному Богу известно..
 

китай

Слідопит
Я ж казав спочатку, а інші говорять тут про 10 тисяч. Цікаво чи б він продав за 10 тисяч. Якщо воно в ідеалі, його ціна 18000 тисяч гривень. Ви подивіться, що тут продають за 10 - 12 тисяч грн? Металолом. А тут хороший екземпляр. Всім й так зрозуміло, що купити тут хочуть подешевше, я б радив, цю рушницю не продавати!!!!!!!!
Доброго дня , прошу шановне товариство не думати , що я намагаюсь збити ціну , не маю намірів купувати цю зброю , бо не є шанувальником москальської зброю , написав за яку ціну купив би , як би таким являвся , буду лише радий , як що хазяїн зброї продасть за ті кошти за які хоче продати , бажаю успіхів.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
А я бсоветовал не покупать даже за 8! В магазине за эту сумму можно купить действительно новое ружье, да еще и со сменными дульными сужениями с гарантией! И что не маловажно в рассрочку через приват! Или со скидкой до 15%!

Переглянути вкладення 509605 Переглянути вкладення 509606 Переглянути вкладення 509607
Ого! 27-й да в 20-м да с 1 спуском да с чеками за 10-ку :eek:
Это с уценки наверное.. они ж обычно от 20 и выше были.
Или из валяются лишь бы спихнуть o_O
Надо брать. :D
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ого! 27-й да в 20-м да с 1 спуском да с чеками за 10-ку :eek:
Это с уценки наверное.. они ж обычно от 20 и выше были.
Или из валяются лишь бы спихнуть o_O
Надо брать. :D
Напмсано стоковая цена, зачем нужна двадцатка с весом ружья в 12 калибре?
 
Зверху