Активні навушники Імраст з китаю чи варто замовляти

Прошу підказати хто користується активними навушниками Імраст замовленими на аліекспрес з Китаю ціна там виходить 550-650 гр. Їх вартує брати чи недуже на полюванні пригодяться чи ні ?. Бо зараз вчусь стріляти пока по мішеням і відчуваю після декількох десятках вистрілів давить на вуха. можливо хтось знає якісь кращі варіанти!
 

Sashok Hunter

Мисливець
Прошу підказати хто користується активними навушниками Імраст замовленими на аліекспрес з Китаю ціна там виходить 550-650 гр. Їх вартує брати чи недуже на полюванні пригодяться чи ні ?. Бо зараз вчусь стріляти пока по мішеням і відчуваю після декількох десятках вистрілів давить на вуха. можливо хтось знає якісь кращі варіанти!
Також хотів брати Імпакти,але взяв такі,і тут http://zeta-zoid.com/item.php?q=909090walk_black
Також стояв перед вибором,але МАКСИМ сказав що РАЗОРИ чуть кращі по шумоподавленню,там в характеристиках на 2децибели(но то таке).Імпакти пробував,крепкої різниці з своїми не відчув,ну може що мої новіші:),та гарніші;),а так....Брав на полювання навіть на голуба (тестував)літом трохи жарко,а так вроді нічого,взяв то не жалію.
Не так часто приходиться стріляти щоб аж постійно з навушниками,але хай будуть,три-чотири рази приходиться виїзждати на пострєлухи,та з ними комфортніше,особливо коли хтось з боку стріляє;)
 

Рустам

Мисливець
Приобрел давно уже Импакты. Брал, правда, здесь. На пострелухах нормально. А в лесу , если ветер, то фонит сильно. Но есть плюсы , можно к рации подключится и зимой уши греет. Брал на пробу 3М, там фон фильтрует очень хорошо, но и стоят они очень хорошо. А если в хозяйстве есть или планируется карабин, то нужно брать, слух дороже.
 

maxuas

Слідопит
и Імраст замовленими на аліекспрес з Китаю ціна там виходить 550-650 гр.
моя рекомендация, так как работаю с наушниками оч.давно -
покажите мне ссылку - я вам скажу наверняка что там в продаже.

Оригинальные ховары в Китае стоят больше чем в США.
а подделки - это не Импакты они и в сша по 30 доларов.
 
Зверху