Выпуск фазана в угодья. И кормушка для фазана своими руками.






Плюс 45 голів цього року...35 за власні кошти та 10 придбав УТМР. Випущено в угіддя 6 півнів руминів, 10 курок руминок та 29 звичайних.
Є бажання випустити в угіддя сірих куріпок, бо зовсім мало їх стало. Але, нажаль поки пас...Дуже дорого....
 

Mazaj 2018

Слідопит





Плюс 45 голів цього року...35 за власні кошти та 10 придбав УТМР. Випущено в угіддя 6 півнів руминів, 10 курок руминок та 29 звичайних.
Є бажання випустити в угіддя сірих куріпок, бо зовсім мало їх стало. Але, нажаль поки пас...Дуже дорого....
У нас УТМР только берет. Давать никогда ничего не хотят. Только вопрос, как страусы головы в песок.
 

Mazaj 2018

Слідопит





Плюс 45 голів цього року...35 за власні кошти та 10 придбав УТМР. Випущено в угіддя 6 півнів руминів, 10 курок руминок та 29 звичайних.
Є бажання випустити в угіддя сірих куріпок, бо зовсім мало їх стало. Але, нажаль поки пас...Дуже дорого....
У нас в этом году с куропаткой по количеству нормально. В феврале вся в деревне в огородах зимовала. Подкармиливали стаи по 50 шт. прям в огородах. Хоть это радует. Ходили в бинокль наблюдали. Душа радовалась. Не стесняются кормятся.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець





Плюс 45 голів цього року...35 за власні кошти та 10 придбав УТМР. Випущено в угіддя 6 півнів руминів, 10 курок руминок та 29 звичайних.
Є бажання випустити в угіддя сірих куріпок, бо зовсім мало їх стало. Але, нажаль поки пас...Дуже дорого....
Оце козаки.
Уважуха;)
Я на вихідних був у батьків в селі, копав ями на виноград 200м від ствавка 87гектар (очерета, плавні) то фазани кричали два дні.
Аж настрій піднявся.
 

gordijchuk@

Новачок
Ініціатива не входить в перелік якостей апарата УТМР.Ініціатива-це Ваша прерогатива.Є приклади в Деражнянському районі,Хмельницькому районі про те,що випущений фазан відтворювався в дикій природі,але нажаль наш менталітет не давав цій справі здвинутись далеко,навіть враховуючи наполегливі прохання його не чіпати. Простіше кажучи з 10 випущених птахів на які скинулись 10 ентузіастів діла не буде!
 

Mazaj 2018

Слідопит
Друзі вітаю,скажіть будь ласка на Хмельниччині фазани приживуться,як думаєте хотілося б теж розвести,бо поки ніхто з керівного апарату Утмр ініціативи не подав, дякую.
С этими катаклизмами которые происходят на планете ( глобальное потепление), я думаю можно начинать разводить и у вас. Мы в Харьковской области (Змиевской раен) первых 100 штук выпустили года 4 назад. И так каждый год. Есть результат. Главное не сдаваться. Каждый год желательно весной и взрослых. Они отменно начинают токовать и выводят первые выводки уже в дикой природе (процес естественного отбора). За год очень много пропадает. Но все же фазан есть. Ещё важно регулировать численность хищника и создавать подкормочные площадки и усиленно кормить именно в зимний период. Думаю у вас это возможно потому как климат меняется. Самое время начинать.
 

gordijchuk@

Новачок
Для його закріплення потрібна велика кількість біотехнічних заходів і логічно їх готувати на території відтворення дичини (закритої для полювання)
 

Mazaj 2018

Слідопит
Ініціатива не входить в перелік якостей апарата УТМР.Ініціатива-це Ваша прерогатива.Є приклади в Деражнянському районі,Хмельницькому районі про те,що випущений фазан відтворювався в дикій природі,але нажаль наш менталітет не давав цій справі здвинутись далеко,навіть враховуючи наполегливі прохання його не чіпати. Простіше кажучи з 10 випущених птахів на які скинулись 10 ентузіастів діла не буде!
С таких количеств это точно.
 

игрок

Мисливець
Друзі вітаю,скажіть будь ласка на Хмельниччині фазани приживуться,як думаєте хотілося б теж розвести,бо поки ніхто з керівного апарату Утмр ініціативи не подав, дякую.
тримаю фазанів навесні приходив дикий до дому коли їх ніколи внас небуло.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Друзі вітаю,скажіть будь ласка на Хмельниччині фазани приживуться,як думаєте хотілося б теж розвести,бо поки ніхто з керівного апарату Утмр ініціативи не подав, дякую.
Все залежить від снігового покриву, наявності хижаків та якісної підгодівлі.
 

Vitaly 77

Новачок
Пане Яковлев В.А. одне питання. Мижливо я не професіонал, але ніяк не зрозумію. Чому фазанів розводять і випускають?
Чи не доцільніше ці кошти направити на збільшення поголівя зайця русака?

У нас тих фазанів що випускали що ні вони більше 1 року в угіддях не затримувались.
Боротьба з хижаками ніяк не ведеться і не стимулюється.

Я розумію так цільове використання коштів. Відстрілка на зайця 750 грн то ці кошти потрібно і на зайця направляти, а не фазана, лося чи носорога.

Все вище викладене моя особиста думка!
 
Зверху