Затильники Benelli Vinchi, M2, Comfort, SBE.

UHIM

Мисливець
Продам затильник до бенелі вінчі, з ПОЛІУРЕТАНУ! (Розмір медіум, середній).А ТАКОЖ МОЖЕМО СПРОБУВАТИ ВИГОТОВИТИ ЗАТИЛЬНИК ЗА ВАШИМИ ЗРАЗКАМИ.
Як Ви бачите на фото один в один з оригінальним.
Переваги даного виробу.
- НАДІЙНІСТЬ ТА ДОВГОВІСНІСТЬ.
Нестирається, невикришується, небоїться перепаду температу. Просто один раз купив і на весь час експлуатації рушниці.
- ЦІНА!!!
В ДВА РАЗИ ДЕШЕВШИЙ ВІД ОРИГІНАЛУ.
Тепер про мінуси.( Скоріше конструктивні особливлсті)
- ВАГА!
Вага оригіналу приблизно 75- 80 грам.
Вага нашого виробу приблизно 150 грам.
- ЖОРСТКІСТЬ!
Наш виріб вийшов жорсткіший в порівнянні з оригіналом.
Я провів відстріл приблизно 30-35 патронів ніяких незручностей невідчув. Мені особисто наш подобається більше.
ЦІНА 1000 ГРН. ВІДПРАВКА ЗА МІЙ РАХУНОК В ЯКОСТІ ЗНИЖКИ.
 

Вкладення

Останнє редагування:

UHIM

Мисливець
Якщо би був зразок, запросто. Просто купувати по 2500 грн для зразку, трошкі дорогувато.
 

UHIM

Мисливець
Ми запустили виробництво середніх. Якщо буде попит, тоді зявляться і короткі і довгі, а також для інших моделей рушниць.
 

Муга

Мисливець
Предоставлю мастерам малый затыльник Винчи. Думаю скоро у них появится в продаже,и малый экземпляр. Я думаю многие давно ждали. Когда появится тыльник бинелли ,лудше (мы это проверим) ))),доступней .И более надежен. И пусть это будет производство наших умельцев.
 

UHIM

Мисливець
Я навіть неготовий сказати. Ми пробували зробити максі з цього зразка, нічого невийшло. Треба повноцінний зразок оригінальний тильник. Його купувати трошкі дорого. Якщо буде попит тоді зробимо. Поки середнього ще ніхто не купив...
 

UHIM

Мисливець
Ось переміряв розміри. Креслення В нас нема, так як воно непотрібне. Вігивиготовляється методом лиття. Точна копія оригіналу.
 

Вкладення

krava1967

Мисливець
А что значит(жорсткіший) не такой еластичній как бенелевской?
 

UHIM

Мисливець
З доступного поліуретану ми вибрали самий м'ягкий, якщо спробувати робити м'якіший, тоді він небуде таким зносостійким. А на цих затильниках, що зробили ми можна запросто в машині транспортувати рушницю поставивши її на підлогу на приклад. Цей затильник невикришться, нпошкодиться, йому точно нічого небуде
 
Зверху