Чим обжати гільзу 12к?

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Обжимкой..
Можно типа прогонное кольцо, отдельной приспособой, можно на упс, можно на станке. Можно типа цангой, как на МЕС 82 или Суперсайзер.
Цанговую, но своей конструкции делает Слесарь у нас на форуме. Очень, кстати, не плохая обжимка. Мощная, прочная и довольно шустрая.. ну малость неудобная ИМХО.. но самый литтл. Как за ее стоимость можно мириться..
Не реклама :D

Вариантов масса..
 

are0692

Мисливець
Ось наприклад є комплект на сайті козаки, не дорогий, але ж різну висоту гільзи не обжимає.
Якщо хто користує, що можна використати під упс й де замовити?
 

are0692

Мисливець
Так і є. Весь цей процес займає велику кількість часу, комплект на козаках не дуже високої якості, потрібно дополіровувати внутрішню частину кільця. Є дорожчі кільця, але ж вони тільки під станок, на упс не використаєш.
От і запитую хто чим користується.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Так і є. Весь цей процес займає велику кількість часу, комплект на козаках не дуже високої якості, потрібно дополіровувати внутрішню частину кільця. Є дорожчі кільця, але ж вони тільки під станок, на упс не використаєш.
От і запитую хто чим користується.
Есть вот вариант.
https://uoor.com.ua/forum/index.php...й-обжимку-донця-гільзи-12К.84653/#post-944912
Довольно неплохая обжимка, как на свое время/деньги была.
Так называемого молоткового типа.

Вот другой конструкции, но принцип тот же..
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/УПС-12к-обжимка-донца-гильзы.84534/
 

are0692

Мисливець
Цанга однозначно вважаю +, но думаю скоріш у промислових маштабах.

Взагалі пробував стріляні гільзи вставити в патронник рем 870, без проблем влізають, зважаючи, що відстрілювались з різних рушниць. Чи потрібно взагалі їх обжимати?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда

are0692

Мисливець
Можно вообще упростить жизнь и покупать готовые патроны в магазине. И не за давать подобных вопросов.
Так і є. Можна ще багато чого. Форум для обговорення, якщо вважаєте питання недоречним проходимо повз.
 

Altay1972

Снайпер
Я считаю в данном случае идеальной контролькой - контрольная втулка от МЦ2112, она сделана как строгий патронник и имеет незначительный конус... обжимать нужно однозначно, потом зарядить патроны, и потом обязательно проверить через вышеуказанную контрольную втулку, хоть 3 патрона хоть 300...
те которые по каким то причинам не пошли или пошли туго, обжимаю цанговой обжимкой от Слесаря, хоть в районе дроби, хоть в районе юбки (часто после докрутки, особенно на крупных номерах, немного раздается дробовой участок) и патрон опять в норме - хоть в п/а хоть в двудулку...
 

ТАР

Снайпер
Валялась совковая цанга на 20мм. разогнул на пару микрон лепестки, туда гильзу и по кругу по каждому лепестку по одному удару молотком. - гильзы обжаты просто идеально, залетают со свистом куда душа желает и п/а кушал.
 

Androsh

Слідопит
УПС + набор от Козаков. Кольца дополировывал. Что до того, обжимать или нет, то да, некоторые стреляные из своего же ружья не обжимаю. Замеряю штангелем юбку и, если в пределах, можно не обжимать. В основном это гильзы с высокой юбкой.
 

are0692

Мисливець
Думаю придбати кільще від станка МЕС, але ж тоді потрібно придумати якісь приспособи щоб його затиснути в гільзу, пізніш вибити.
 

KFoR

Зброяр
Хто чим обжимає донце гільзи 12к?
Особисто я обжимаю прогонним кільцем на лі2. По вашій розмові я зрозумів що в вас упс. Так от на упс обжим гільз то каторга, знаєм "плавали". Якщо в ваших планах немає покупки будь якого станка, мековського суперсайзера, чи гаєповської цанги. То візьміть цангу від Слесаря. Нічого це не "промислові" масштаби :) ну хіба стріляєте 10-20 набоїв за сезон, тоді дійсно простіше купити готових набоїв
 

are0692

Мисливець
Особисто я обжимаю прогонним кільцем на лі2. По вашій розмові я зрозумів що в вас упс. Так от на упс обжим гільз то каторга, знаєм "плавали". Якщо в ваших планах немає покупки будь якого станка, мековського суперсайзера, чи гаєповської цанги. То візьміть цангу від Слесаря. Нічого це не "промислові" масштаби :) ну хіба стріляєте 10-20 набоїв за сезон, тоді дійсно простіше купити готових набоїв
Стріляю однозначно більше.
Є на форумі обговорення спорядження дробових набоїв, навіски , комплектуючі. Впринципі ціна різниця від маназинного 0.25-0.80грн.
Інша справа кульові набої.
Нещодавно придбав рем 870 й саме під кульову стрільбу.
Спорядження елементарне:
Гільза, порох, куля на ПО або ПК, закрутка.
Єдиний нюанс це обжим донця гільзи, не купувати ж заради цього станок МЕС.
 

KFoR

Зброяр
Стріляю однозначно більше.
Є на форумі обговорення спорядження дробових набоїв, навіски , комплектуючі. Впринципі ціна різниця від маназинного 0.25-0.80грн.
Інша справа кульові набої.
Нещодавно придбав рем 870 й саме під кульову стрільбу.
Спорядження елементарне:
Гільза, порох, куля на ПО або ПК, закрутка.
Єдиний нюанс це обжим донця гільзи, не купувати ж заради цього станок МЕС.
Станок в будь якому випадку купувати варто :) якщо потреба в кількості не велика то цангу від Слєсаря
 
Зверху