Колекція мисливських куль.

Stanislav Fursa

Снайпер
Вот и я об этом.
Одно дело, что это настоящий Зенит, способный гарантированно поражать цель и дающий возможность успешно добывать, например, оленя в 100, а то и в 300 (!!) метров и совсем другое-самоделка с неизвестными параметрами. Хоть и качественно ( внешне) изготовленная. Впрочем, о вкусах не спорят. Каждому- свое.
Ну у мене всі Зеніти йдуть від 25-26 грам і вище, а та що з РБ "Зеніт", куля тяжка 30-33 грами думаю буде (ось нехай переважу) ця понадійніше буде.
Ну і друге "Зенітом" треба стріляти точно, надійно і в убойні місця, погрішності куля не пробачає.
І такими кулями стріляти треба з таких рушниць, наприклад як ТОЗ-55 Зубр, з оптикою, або з коліматором і по повільно ходячому звіру.
 

Вкладення

Stanislav Fursa

Снайпер
Это какая именно?
Любий Зеніт, да і взагалі люба маленька підкаліберна куля, яку треба ложить точно по місцю, як не попадеш точно, буде підранок, по тому такими кулями треба ложити точно в ціль.
Це ж не каліберна (експансивна), що навіть як не попав точно, то звір все одно зупиниться, а от у підкаліберних такого немає і "промахів" не пробачає.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Це ж не каліберна (експансивна), що навіть як не попав точно, то звір все одно зупиниться,
Мне кажется, Вы мало бывали на охоте по копытным. Раз такое утверждаете.
Зверь, конечно, рано или поздно остановится.
Бывает и за десяток-полтора км, если его преследовать, от места стрельбы.
Описываемое Вами действие тяжелой пули, останавливающей крупного зверя, даже при попадание не по месту, присуще лишь крупнокалиберным пулям, выпущенным из штуцера. Но, отнюдь, не из гладкоствола.
А точно прицеливаться по убойным местам необходимо всегда! И любой пулей!
 
Останнє редагування:

Fonex

Снайпер
Беларуская пуля не для полуавтоматов и помп, она для переломок, потому как при снаряжении - носик торчит, ну или если стрелять с ружья с магазином, то стрелять по одной заряжая!Не дай Бог ее в магазин сунуть и будет накол капсюля...
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Придбав в мисливця раритетну кулю 12-го кал.
Назви кулі, не знаю і в інтернеті інформацію про неї не зустрічав!
Бачив таке фото на Ганзі.ху в одного колекціонера, який теж не знає, що то за "чудо" таке.
Може Ви десь чули, зустрічали, бачили - діліться, буду радий любій інформації.
На кулі є клеймо - "КОТ", що за абревіатура і як розшифровується, теж не знаю. Хотя, так-як немає інформації про кулю (про літературу вже мовчу) є така думка, що вона випустилась однією партією і в малій кількості, мол куля не пішла в мисливців і припинили її виробляти.
IMG_20191027_123032_resize_72.jpg

IMG_20191027_123104_resize_35.jpg

IMG_20191027_123146_resize_24.jpg

IMG_20191027_123231_resize_99.jpg

IMG_20191027_123303_resize_79.jpg

IMG_20191027_123345_resize_69.jpg

IMG_20191027_123526_resize_34.jpg
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Конструктивно немного похожа на пулю БС ("Братьев Соколовых").
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Конструктивно немного похожа на пулю БС ("Братьев Соколовых").
Схоже, да не така... Відмінностей дуже багато, полистайте мою тему, там є "БС" детально сфоткана, побачите в чому різниця.


Похожа? Дал ссылку на почитать в ЛС, может что нароешь
Дуже дякую Вам!
 

Аникей

Мисливець
Я так бачу що хвостовик металевий.
Тяжка підкаліберна куля типу - "Авіабомба", 12-го кал. (Яка вставляється в звичайний П/К на 36-40 грам).
А як нею стріляли при Союзі, я не знаю, да і куля саморобна, інформації про неї немає.

Переглянути вкладення 546362
Переглянути вкладення 546363
Переглянути вкладення 546364
Переглянути вкладення 546365
Переглянути вкладення 546366
Переглянути вкладення 546367
 
Зверху