Порох NobelSPORT

Trigal

Снайпер
А подробнее можно?
Я тоже пока не получил удовлетворительного результата от BRG M в навеске 1,8С7L/36.
А что подробнее? Если бы получил классный результат - тогда да, а так просто никакая кучность.
Играться с ними долго желания не было, попробовал несколько навесок позапрошлой зимой и забросил это дело.
 

Nick 75

Мисливець
От бл...ть, раніше був крук і тахо, стріляв все падало(якщо попадав), а зараз від такої кількості порохів голова болить, що на зиму взяти під навіску 34-36 грам?
 

Вова!!!

Снайпер
Лучше то , что полетит именно из ваших стволов . Все они проверенные , просто одним подходят , а другим нет . Только личный опыт .
 

хом 73

Новачок
Добрий вечір.Попробуйте 1.85 х36 гр з 686 капсулем в мене лисам ну дуже подобалось а чуть не забув контейнер сільвер
 

ANUNNAKI

Мисливець
Дякую. Може дасте пару рецептів, які реально працюють, бо вже стільки начитався, що запутався що краще?
Яка зброя?
Більш універсальні:
1)А-0 1.85 х 36 (можна и 34гр) капсуль 688 можна і 686.
2) С-7Л 1.8 х 36 (можна и 34гр, на зиму має бути норм) капслуь 688.
А далі від цього приблизно відштовхуйся, універсального рецепту немає, те що "добре полетить" з моєї зрбої - з твоєї може видати іньший результат, спробуй експерементуй (без фанатізму), а хлопці тебе в цій темі проконсультують якщо будуть питання.
 
Останнє редагування:

Nick 75

Мисливець
Всім дякую!В мене полуавтомат Franchi predator. Буду пробувати, а от у товариша МЦ 2112, чи на цих навісках тиск для нього не занадто буде?
 

Trigal

Снайпер
Всім дякую!В мене полуавтомат Franchi predator. Буду пробувати, а от у товариша МЦ 2112, чи на цих навісках тиск для нього не занадто буде?
У меня тоже МЦ2112. Пока всё ок) Только пусть смазку с тормоза и трубки магазина уберёт.
 

охотник из Сум

Мисливець
Добрий вечір.Попробуйте 1.85 х36 гр з 686 капсулем в мене лисам ну дуже подобалось а чуть не забув контейнер сільвер
Контейнер Сильвер 32 тот который 43 высотой или тот который на 34-36 грамм высотой 38?
Я снарядил 688,Сильвер 32,1,77/33,звезда,докатка.До выходных попробую отстрелять.
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Це тількі наш мисливець пробує добитись хрен зна шо !!!! Порох який розробленний під 40 г умудритись вперти 32 або навпаки !!!!
Італійці розробили порох під кожну навіску свій і тому у них усі патрони на голову вище за наші вінігрети !!!!
Кожну річ треба використовувати за її призначенням !!!!
 

Trigal

Снайпер
Італійці розробили порох під кожну навіску свій і тому...
...і тому вместо одной банки пороха у каждого дома лежит по 5-10 банок. Под каждую навеску)))
Маркетинг ;)

Просто сами подумайте, почему они рекомендуют А0 для навесок 38-40г и в то же время сами же снаряжают фабричные патроны под пулю 32г и стальную дробь массой 30г на этом же порохе? Что мешает запустить на этом же порохе 32г свинцовых шариков? Тем более, что результат очень даже положительный.
 
Останнє редагування:

ATIS

Снайпер
А0 688, 1,9, рівн обт, пробка, 38гр шроту, зірка, док. +7
1. 383
2. 384
3. 387
4. 373
А0 688, 1,9 пор, G12. 38гр шроту, зірка, докатка. +7
1. 409
2. 405
3. 404
4. 389 є підозра що переплутав патрон
 

agentkolya

Мисливець
Це тількі наш мисливець пробує добитись хрен зна шо !!!! Порох який розробленний під 40 г умудритись вперти 32 або навпаки !!!!
Італійці розробили порох під кожну навіску свій і тому у них усі патрони на голову вище за наші вінігрети !!!!
Кожну річ треба використовувати за її призначенням !!!!
...і тому вместо одной банки пороха у каждого дома лежит по 5-10 банок. Под каждую навеску)))
Маркетинг ;)

Просто сами подумайте, почему они рекомендуют А0 для навесок 38-40г и в то же время сами же снаряжают фабричные патроны под пулю 32г и стальную дробь массой 30г на этом же порохе? Что мешает запустить на этом же порохе 32г свинцовых шариков? Тем более, что результат очень даже положительный.
Доброго дня шановні колегі!
А ще подивитися, скільки на АО збирають нарізних набоів, тоді буде ще "менше" питань...:), бо він ще й чудово "штовхає" кулі 3.4 гр, 9 гр., 15 гр...
Зовсім недавно тут було посилання на набій з 30 гр. стального шроту, його ж не ми з Вами накрутили!
Тому - призначень у нього багато, головне впоратися з його спорядженням. Я був би не проти, щоб усі казали, що роблю хрен зна що чи впер, але щоб зайці зупинялися …:)
Велика кількість колективу вже з успіхом опанувала АО не тільки на кулях, чим особисто у мене викликає велику повагу та шанування!
З повагою, Микола!
 

ATIS

Снайпер
Порох С7 комплектуха і сам порошок від Oms.
686, 1.55 пороху, обт походу з одеськ конт., пробка, шріт 32 в стакані, зірка докатка. +15
1. 370
2. 382
3. 373
4. 375
5. 374
686, 1.6 пор, інше все теж
1. 383
2. 384
3. 386
4. 389
5. 386
Патрони спорядженні Oms, 686, 1.6 х 32. спор і компл таж як і вище.
1. 387
2. 391
3. 387
4. 390
5. 387
6. 386
Чому в нас різниця по швидкостях так і не вияснили.....
С7 мій
капс максам біла глушка, 1.6 пор, рівн обт, пробка, 32грами шроту в стакані, зірка докатка.
1. 391
2. 398
3. 391
 
Зверху