Допоможіть оцінити ніж

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Поставити там клеймо ніц проблем , але ніж не з мість позбавлення волі , ніж майстровий , почуємо відповідь любителів холодної зброї
 

zlody

Мисливець
Очень плохие фотографии. Покажите клеймо нормально. Клинок булат?
 

Вік71

Снайпер
Мне кажется, то что Вы показываете - клеймо которое стала ставить мастерская после его смерти, а может у ТС просто подделка...
Можно тут поискать
Дивився цей список півдня ще вчора:) Нема там такого клейма,нажаль! Ніж майстровий,однозначно! Скинув запит на ножові форуми,буде відповідь-відпишусь!
А тильник та больстер з чого зроблені ?
 

Fonex

Снайпер
В ШИК-66, в свое время, даже катаны изготовляли!
Через эту колонию(расформирована она теперь) много народу прошло и умельцев разных было много, разношерстные ЗК были, потому может и катаны кто делал, хотя я не видел(а виделось мне изделий оттуда достаточно).., но с клеймами какими изделий не видел...
 

Ваня новичок

Новачок
Дивився цей список півдня ще вчора:) Нема там такого клейма,нажаль! Ніж майстровий,однозначно! Скинув запит на ножові форуми,буде відповідь-відпишусь!
А тильник та больстер з чого зроблені ?
Добрий вечір тильник та больстер не знаю з чого зроблені щось схоже на срібло або мельхіор
 

zlody

Мисливець
Теж так думаю. Ніж в його стилі. Впевнений це одна з його ранніх робіт.
Щодо Вашого питання не підкажу, але роки 3 назад його ножі продавались по 10-20 тис. російських грошей (вживані).
 

Вік71

Снайпер
Теж так думаю. Ніж в його стилі. Впевнений це одна з його ранніх робіт.
Щодо Вашого питання не підкажу, але роки 3 назад його ножі продавались по 10-20 тис. російських грошей (вживані).
Ви були праві! Це рання робота Рукавішнікова! Тому клеймо дещо відрізняється від більш пізніх робіт!
 
Зверху