Franchi Affinity

fox88

Мисливець
Cужу по своему опыту и антропометрии. Аффинити лучше ложится при вскидке. Как по мне , то ложа более удобна.На НЕО 20 приходилось ерзать щекой по гребню приклада, чтобы поймать позицию. При стрельбе НЕО било в скулу. Пружина в прикладе или в цевье , думаю не столь принципиально. Главное , чтобы надёжно. В целом Франчи понравилось и главное его достоинство с пластиковым ложем, на мой взгляд, - это отсутствие желания трястись над ним и вздрагивать при каждом преодолении кустарника или переходе на моторке, как было с Браунингом в дереве. Очень - очень практичный и надёжный девайс.
 

Dimastiy

Мисливець
98 % всіх поломок рушниць, це криворукість власників, або повне не бажання вивчити специфіку своєї рушниці.
 

китай

Слідопит
Cужу по своему опыту и антропометрии. Аффинити лучше ложится при вскидке. Как по мне , то ложа более удобна.На НЕО 20 приходилось ерзать щекой по гребню приклада, чтобы поймать позицию. При стрельбе НЕО било в скулу. Пружина в прикладе или в цевье , думаю не столь принципиально. Главное , чтобы надёжно. В целом Франчи понравилось и главное его достоинство с пластиковым ложем, на мой взгляд, - это отсутствие желания трястись над ним и вздрагивать при каждом преодолении кустарника или переходе на моторке, как было с Браунингом в дереве. Очень - очень практичный и надёжный девайс.
Я також за франчі це замітив , що вона як кажуть лягає більшість мисливцям , чудовий хват руки на пістолетному руків’ї , і що головне прикладиста , чудова стрільба на вскидку, що характерно , як з низької , так і з високої планки .
В своєму житті я багато пів автоматів тримав в руках , скажу що попадались більш дорогі Бенеллі і Беретти які не були так прикладисті , один Браунінг ще так чітко лягав.
 

hnat

Мисливець
Зайдите в магазин, посмотрите франчи, повскидывайте ружьё, посмотрите обработку металла....и т.д. Потом проделайте ту же процедуру с турком ( retay,ozkan...). Потом у Вас появится своё мнение и предпочтение. При Вашем выборе, я выбрал бы retay masai mara в пластике. Плюсы: чоки 70 мм, быстросьёмный усм, возвратная пружина в прикладе...
Так, масай хороша машинка, шкода тільки, що нема із 71см. стволом
 

китай

Слідопит
Доброго вечора) Друзі, колеги, підкажіть, будь ласка, хто має таку рушницю або хто володіє інформацією про неї) Хочу собі придбати)
Чи правда, що ствол даної рушниці боїться ржавчини, що там погане вороніння??
Дякую за будь-яку інформацію))
Моя Вам порада , як що франчі Вам до вподоби і підходить по вкладці і по інших параметрах , то купляйте , вона вартує цих грошей , це робоча конячка , надійна , проста в обслуговуванні , моя особиста думка , напівавтомат має бути такою робочою конячкою , щоб і в дощ і в спеку і в мороз працювала відмінно , а більш вишуканими мають бути класика , вертикалки і особливо горизонталки, і саме головне , люба зброя , чи то дорога і брендова , чи більш дешевша , потребують належного догляду і шани .
Ні пуху Вам.
 

Trigal

Снайпер
Я також за франчі це замітив , що вона як кажуть лягає більшість мисливцям , чудовий хват руки на пістолетному руків’ї , і що головне прикладиста , чудова стрільба на вскидку, що характерно , як з низької , так і з високої планки .
В своєму житті я багато пів автоматів тримав в руках , скажу що попадались більш дорогі Бенеллі і Беретти які не були так прикладисті , один Браунінг ще так чітко лягав.
А мне Benelli SBE-3 в руки лёг. Просто идеально. Имею теперь хотелку, которая врядли когда осуществится. А всё остальное - это просто всё остальное. Перещупал в "Стволе" штук 15 или 17 разного-всякого. Теперь или буду всю жизнь с МЦ ходить, или когда-нибудь задушу жабу и возьму этого "Орла". На другие и смотреть не хочется.
 

китай

Слідопит
А мне Benelli SBE-3 в руки лёг. Просто идеально. Имею теперь хотелку, которая врядли когда осуществится. А всё остальное - это просто всё остальное. Перещупал в "Стволе" штук 15 или 17 разного-всякого. Теперь или буду всю жизнь с МЦ ходить, или когда-нибудь задушу жабу и возьму этого "Орла". На другие и смотреть не хочется.
Бажаю вам як найшвидше взяти Вашого Орла.
 
Советую, Франки очень хороший п/а. владею им полгода... доволен как слон. соглашусь с не очень качественным воронением. лечу сие - масло+ветошь. в остальном согласен с предыдущими постами.
 
Чесно скажу, Нео собі не придбав би ніколи....не подобається взагалі. Армсан і Кхан подобається набагато більше.
Ну тут дело вкуса , когда у меня был выбор между франки и нео12 , долго мучатся не пришлось , выбор пал на нео12 ( цена + качество + надёжность ) так что сколько людей столько и мнений
 

KFoR

Зброяр
Ну тут дело вкуса , когда у меня был выбор между франки и нео12 , долго мучатся не пришлось , выбор пал на нео12 ( цена + качество + надёжность ) так что сколько людей столько и мнений
Знайомий купив франкі, так що можливо на його каналі і зробить огляд-порівняння франкі і ати. Єдина різниця це буде нова франкі і ата з настрілом 2-3 тисячі
 

Leodr

Снайпер
Да, коллеги сколько людей столько и мнений! Приобрел себе вчера Франки Аффинити, достойное бюджетное ружье, а по поводу качества воронения то цена вопроса перепокрытия около 800-1000грн, если будет необходимость!
 

Leodr

Снайпер
А вот коллеги, подскажите чем пластик "технополимер " вытирать, тобиш ухаживать за ним! Ну и тыльник тоже :rolleyes:! За ранее Спасибо.
 

китай

Слідопит
А вот коллеги, подскажите чем пластик "технополимер " вытирать, тобиш ухаживать за ним! Ну и тыльник тоже :rolleyes:! За ранее Спасибо.
Раджу балістолом , трішки на тряпочку і гарно протерти , після чого , можна і сухою протерти і не лише пластик , а і ствол також , я так роблю .
 
Зверху