Любимые блюда которые готовим сами!!!

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
А я знаю? Привез-отдал-жду...
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
«Пикантные ножки» (по мотивам рецепта «дикий пикантный голубь»).

Готовим маринад, берем пачку кетчупа чили, 2-3 столовых ложки майонеза и грамм 100 соевого соуса, перемешиваем.



Заливаем маринадом ножки.



На дно казанка выкладываем тонкими дольками сало.



На сало выкладываем маринованные ножки. Остатки маринада так же выливаем в казан.



Сверху на ножки выкладываем резанный полукольцами лук.



Далее резанную кольцами морковь.



На морковь резанный полосками болгарский перец.



Потом резанный кольцами помидоры.



Давим ножом несколько зубков чеснока.



Чеснок сверху на помидоры, немного перчим и подсаливаем.



Сверху на помидоры кладем резанный картофель, картофель немного подсаливаем.



Добавляем немного, грамм 100 воды. Тушим час – полтора га не большом огне.

Готово.

 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Готовим грибы Зонтики.
Берем сами шапки грибов Зонтиков и заливам кипятком, закрываем крышкой и оставляем минут на 20-30.

Через 20-30 минут.

Далее делаем кляр. Берем 2-3 яйца, стакан воды и 0,5-1 стакан(а) муки, взбиваем.

Грибы макаем в кляр и на сковородку.










СМАЧНО!!!
 

Вік71

Снайпер
Готовим грибы Зонтики.
Берем сами шапки грибов Зонтиков и заливам кипятком, закрываем крышкой и оставляем минут на 20-30.

Через 20-30 минут.

Далее делаем кляр. Берем 2-3 яйца, стакан воды и 0,5-1 стакан(а) муки, взбиваем.

Грибы макаем в кляр и на сковородку.










СМАЧНО!!!
Ще можна трошки посолити!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Я готував так(рецептом поділився один рибак):

Маринад.
Купляємо рульку, їх зараз продають всюди. Зазвичай 1-1,5 кг. Чистимо шкірку ножем (можуть бути залишки щетини), промиваємо. Робимо на рульці надрізи – можна хрестиком, а можна вирізати щось унікальне. Наприклад ім’я "улюбленої" тещі або футбольної команди суперника. Солимо, перчимо, додаємо улюблених спеції до м’яса (хмелі-сунелі будуть доречні). Заливаємо 1-1,5 л. пива (можна темного, але по суті будь-яке згодиться – головне не забути звідти відлити собі склянку, щоб промочити горло та налаштуватись на творчий процес). Чистимо добрячу цибулину, ріжемо дольками, + кілька листків лавра – теж закидаєм в маринад, можна кілька гвоздичок додати. Маринад повинен покрити рульку повністю. Якщо не покрив – значить ви занадто горло промочили. Додайте пива ще. Все це на 3-5 годин на балкон (якщо прохолодно). Можна на ніч. Але не пересоліть маринад!

Варка.
Далі ми виймаємо рульку з маринаду, проціджуємо маринад, заливаємо рульку знову тим самим маринадним пивом, додаємо води (все одно при варці рулька буде допивати ваше пиво) – і варимо на слабкому вогні 2-2,5 години. В останні півгодини я додаю ту саму цибулю з маринаду (ви ж її ще не викинули?) і ріжу в каструльку 150-200 гр. коріння селери та імбиру, сантиметровою по товщині соломкою.

Запікання.
Після того, як рулька зварилась – треба зробити останню операцію термообробки. Я зазвичай запікаю рульку разом з картоплею в мундирах. Можна в рукаві, але це не обов’язково, адже головна ціль останнього етапу – хрустка скоринка. А можна просто підсмажити у хорошій термічній посуді на маленькому вогні. Час – 30-40 хв. Перед запікання рульку можна ще раз обсипати спеціями, і обмазати соєво-медовим розчином - скоринка буде ще смачніша. Але й горітиме швидше - не прогавте цей момент! Якщо все зробили правильно – можна і втулити пива. А якщо хтось захоче чогось міцнішого – я скажу, що і це не зіпсує смак цієї простої і дуже смачної страви.

Смачного!
Подыму тему рульки)
 

M.zp.ua

Мисливець
Да не вопрос.
Маринад (2 головки чеснока, кари 1 ч.л., масло оливковое 3 с.л. соль, перец по вкусу) все мешаем, натираем птицу, и в холодильник на 2 часа.
Начинка: (груша твердая, чернослив, виноград белый, 50 грамм сливочного масла). Грушу чистим и режем большими кусочками, чернослив режем на 4-6 частей, виноград целый. Фаршируем птицу (масло сливочное, груша, чернослив, виноград). Сверху укладываем кусочки бекона.
Картошку чистим и режим на 4 части, далее соль, приправа к картофелю, оливковое масло. Хорошо перемешиваем.
В утятницу кладём фазана, по бокам картошка. Накрываем крышкой и отправляем в предварительно разогретую до 220 градусов духовку на 1-1,2 часа, после снимаем крышку и оставляем ещё на 10- 15 мин.
Достаем из морозилки предварительно поставленную беленькую. Наливаем рюмашку, достаем из духовки уже готовое блюдо. Все, ужин готов, всем приятного аппетита.
 

Шурави

Снайпер
Для вкуса, хорошо сочетается. Тоже добавляю или масло или сметану, сливки.
 
Зверху