Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Dedushka

Снайпер
А в нас сьогодні зайчик піднімався, але дуже мазали. Один колега умудрився чотирьох відпустити майже з під ніг. З десяти піднятих, забрали лише двох. Мені та товаришу підфартило. Зайці геть молоді, мій заважив 2.900, ще такого не бив. Скрасили полювання запрошені мисливиці, так як вони виражають свої емоції це круто. Переглянути вкладення 525333 Переглянути вкладення 525334 товариш з трофеєм. Переглянути вкладення 525335 Ну і не стримався відстояти вечірку після гарного поля;) Переглянути вкладення 525337
Заяц, это не только ценный мех но и 2.900 диетического мяса.:):) С полем Вас!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Всіх, хто був сьогодні з полем.
Завтра я на полювання, як кажуть "полюбому", сьогодні вчоні мені багато зайців снилося))))).
 

Dedushka

Снайпер

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Всіх з Полем і заліковими трофеями!!Нам залишається лише дивитись.Читати і ....."білою завистю"!!Але і на нашій вулиці буде свято.Чекаємо на своє відкриття і радіємо за вас!!!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Сегодня охотился сам, кто на работе, кто вчера с зеленым змеем не рассчитал силы), у кого семейные дела...
В общем, решил сам погулять. Ходил часа 3, не видел ничего живого, думаю хоть грибов насобираю. Возле терника набрел на грибы Рядовку, (ружье за спину наперевес) подошел и присел их собирать, а с под терника как выскочит косой, пробежал возле меня буквально в метре. Быстро ружье из-за спины, успел))). Патрон покупной БиПи №1.
 
Сегодня охотился сам, кто на работе, кто вчера с зеленым змеем не рассчитал силы), у кого семейные дела...
В общем, решил сам погулять. Ходил часа 3, не видел ничего живого, думаю хоть грибов насобираю. Возле терника набрел на грибы Рядовку, (ружье за спину наперевес) подошел и присел их собирать, а с под терника как выскочит косой, пробежал возле меня буквально в метре. Быстро ружье из-за спины, успел))). Патрон покупной БиПи №1.
Фартонуло!!!
С Полем!!!
 

Dedushka

Снайпер
Сегодня охота оказалась просто прогулкой . С самого утра стоял туман, видимость была плохая. Друзья по охоте отказались идти. Ну а я решил пройтись прогуляться и подышать утренним свежим воздухом. Зайчика правда не видел. Вспугнул стайку куропаток. Не стрелял, у нас на ее охота закрыта. Пусть летят себе на здоровье. Долго и не ходил. Но на охоте все-же побывал))). Кому удалось сегодня что-то добыть С ПОЛЕМ!
 

KFoR

Зброяр
У нас сьогодні відкриття по пушному. "Відкривалися" в трьох я, батько та чотирилапий
друг. Трішки походили, відпочили та і свого зайчика добули.
IMG-d02c564435b6a3cef9609b7d6540c7a2-V.jpg

Зі. Патрон на новому для мене поросі PSB+2SP пройшов бойове хрещення :) стріляв лише один раз. Збирав стандартно 2 на 36. Так як контейнер ще не підібрав то збирав з обтюратором, пробкою і стаканчиком. З кіксом 0.33 гарно летить з нео
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Статус
Закрита.
Зверху