Полювання на приватній земельній ділянці

Orugeynik

Мисливець
Доброго для шановне панство. Допоможіть розібратися в наступному питанні. В моїх батьків є в приватній власності земельні ділянки (пай) під сільгосвикористання. Чи маю я право полювання на цій землі?
 
Для чого батькам передали землю (розпаювали)? Підказка - у питанні вже закладена відповідь.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Доброго для шановне панство. Допоможіть розібратися в наступному питанні. В моїх батьків є в приватній власності земельні ділянки (пай) під сільгосвикористання. Чи маю я право полювання на цій землі?
Якщо оформити цю землю для використання як мисливські угіддя - тоді да, зможете полювати. Правда згідно Закону така "пайка" повинна мати розмір не менше 3000 га і ще там трошки різних бюрократичних перепон при оформленні :)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Зараз майже всі землі комусь належать, але все ж таки ми всі полюємо по полях, пахоті і т.д.
Ну й, які території відносяться до мисливських угідь? Ділянки суші та водного простору, на яких перебувають мисливські тварини. Якщо все законно(відстрільна, матроска, дозвіл і т.д.). Полюйте. ІМХО.
 

Trigal

Снайпер
Зараз майже всі землі комусь належать, але все ж таки ми всі полюємо по полях, пахоті і т.д.
Сейчас земли не принадлежат, а арендуются. Вот когда "слуги" землю распродадут - тогда и будет самое интересное. По большому счету владелец может свою землю вообще забором обнести, не говоря уже о том, что бы никого на нее не пускать.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Зараз майже всі землі комусь належать, але все ж таки ми всі полюємо по полях, пахоті і т.д.
Ну й, які території відносяться до мисливських угідь? Ділянки суші та водного простору, на яких перебувають мисливські тварини. Якщо все законно(відстрільна, матроска, дозвіл і т.д.). Полюйте. ІМХО.
Хлопці, не пишіть єрунди, не провокуйте людей на злочин. Всі земельні ділянки, на яких ведеться полювання, обов'язково узгоджені з користувачами, власниками, отримані погодження і проголосовані депутатами. Там ціла історія, щоб отримати у користування ділянку для полювання. Чому знаю, бо у нас уже 5 років як закінчилися терміни користування угіддями. Раніше, до 2014 року, було простіше - погодження бралися від землекористувачів, сільрад. А зараз згідно Закону погодження береться у КОЖНОГО землевласника. У нас в районі біля 7 тис. землевласників - от і потрібно зібрати по максимуму від кожного підпис, що погоджується надати свою ділянку для ведення мисливського господарства.
На перше питання - ваші батьки можуть НЕ дати свою згоду вашому користувачу мисливських угідь. А це рано чи пізно буде, бо угіддя надаються сроком на 15 років. І тоді на цьому маленькому клаптику землі взагалі не можна буде проводити полювання. НЕ МОЖНА НІКОМУ!!! Можна лише в тому випадку, що я напеисав вище - набирається мінімум 3000 га, оформлюються документи на полювання і тільки так.
 

Panters

Снайпер
Доброго для шановне панство. Допоможіть розібратися в наступному питанні. В моїх батьків є в приватній власності земельні ділянки (пай) під сільгосвикористання. Чи маю я право полювання на цій землі?
Більшість полює на чужих то чому ж Вам не можна на ділянках своїх батьків,
вичайно при умові наявності всіх дозвільних документів на полювання.
Більшість земель в нашій державі розпайовані, і з більшістю орендарів
цієї землі не заключені угоди на дозвіл з використання для полювання,
але ж полюють, я-Ви-ми- БІЛЬШІСТЬ ! Звичайно ПМ гос-ва сюди не входять:)
 

Croc

Мисливець
Згідно законодавства України - земля ваша, точніше ваших батьків, а зайці, що живуть на цій ділянці - державні :)
Тоді просте питання в мого батька є паї і до него звертаєтся утмр, щоб він поставив підпис що він не проти що на його землі будуть полювати?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Тоді просте питання в мого батька є паї і до него звертаєтся утмр, щоб він поставив підпис що він не проти що на його землі будуть полювати?
ОБОВ'ЯЗКОВО!!!! Так і буде, рано чи пізно. Точну дату можна запитати у вашого УТМР - коли в них закінчується строк користування мисливськими угіддями.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Більшість полює на чужих то чому ж Вам не можна на ділянках своїх батьків,
вичайно при умові наявності всіх дозвільних документів на полювання.
Більшість земель в нашій державі розпайовані, і з більшістю орендарів
цієї землі не заключені угоди на дозвіл з використання для полювання,
але ж полюють, я-Ви-ми- БІЛЬШІСТЬ ! Звичайно ПМ гос-ва сюди не входять:)
:) Ви ще на майдан вийдіть з плакатами. Є БІЛЬШІСТЬ - ок, пишіть петиції, реєструйте, збирайте голоси, вносьте правки і т.д.
Але на сьогодні є Закон і все, точка! Читайте що я написав вище. Раніше було ІНШЕ законодавство, інші вимоги, правила і угіддя передавалися в користування згідного ТОГО законодавства, яке діяло саме на ТОЙ час. Є чіткі строки, на які передані угіддя. Завтра-післязавтра-пізніше строки все рівно скінчаться і все буде переоформлюватися згідно ЧИННОГО на цей час законодавства. Зараз -ТІЛЬКИ ТАК, як написано НА СЬОГОДНІ в статті 22 ДІЮЧОГО Закону України "Про мисливське госопдарство..." А якщо завтра-післязавтра приймуть зміни, інший Закон, інші правила - все, будемо жити по новим законам, правилам. Але сьогодні так і тільки згідно Закону.
 

Panters

Снайпер
Тварини 100% власність держави, якщо Ваш батько не проти щоб полювали на його землі,
то теоретично повинна бути плата за оренду землі в мислиських цілях , а от чи надавати таке
право ,,безвозмездно,, то вже вирішувати Вашому батькові:). В моїй місцевості ніхто такі угоди
ще не заключав, мисливці не на танках полюють:), то поки що власники(чи орендарі) паїв
незадоволення не виявляють.
 

Panters

Снайпер
:) Ви ще на майдан вийдіть з плакатами. Є БІЛЬШІСТЬ - ок, пишіть петиції, реєструйте, збирайте голоси, вносьте правки і т.д.
Але на сьогодні є Закон і все, точка! Читайте що я написав вище. Раніше було ІНШЕ законодавство, інші вимоги, правила і угіддя передавалися в користування згідного ТОГО законодавства, яке діяло саме на ТОЙ час. Є чіткі строки, на які передані угіддя. Завтра-післязавтра-пізніше строки все рівно скінчаться і все буде переоформлюватися згідно ЧИННОГО на цей час законодавства. Зараз -ТІЛЬКИ ТАК, як написано НА СЬОГОДНІ в статті 22 ДІЮЧОГО Закону України "Про мисливське госопдарство..." А якщо завтра-післязавтра приймуть зміни, інший Закон, інші правила - все, будемо жити по новим законам, правилам. Але сьогодні так і тільки згідно Закону.
Нічого проти не маю того що Ви написали, я мав на увазі як є зараз, а це факт, що буде завтра побачим(може).
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) "Завтра" вже давно прийшло... Просто в когось це стало раніше, в когось настане пізніше :) Я теж років 20-25 назад гадав, що "на мій вік вистачить". Тепер бачу, що може й не вистачити :D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Доречі, там де основна маса земель знаходиться у користуванні великих агрофірм, питання погодження вирішується простіше і швидше (якщо, звісно, господар-власник фірми не проти). Якщо пан підписав, то і у його орендодавців вибору майже немає
:D
 

Panters

Снайпер
:) "Завтра" вже давно прийшло... Просто в когось це стало раніше, в когось настане пізніше :) Я теж років 20-25 назад гадав, що "на мій вік вистачить". Тепер бачу, що може й не вистачити :D
Вистачить, не переживайте:), з віком запроси та приорітети змінюються.
 

Panters

Снайпер
Доречі, там де основна маса земель знаходиться у користуванні великих агрофірм, питання погодження вирішується простіше і швидше (якщо, звісно, господар-власник фірми не проти). Якщо пан підписав, то і у його орендодавців вибору майже немає
:D
Звичайно що з одним домовитись легше ніж з кількома тисячами (теоретично:)).
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Вистачить, не переживайте:), з віком запроси та приорітети змінюються.
:) Ви нічого не читали, що я писав вище. Ми вже шостий рік без угіддь і перспектив "0". Бо якщо навіть домовитися з усіма власниками (я писав - наче 7 тисяч власників і навіть не знаю скільки "двогектарників"), то все рівно далі йти нікуди - "глухий кут". Я - з Луганської області і у нас 6 років відсутній орган (обласна рада народних депутатів), який згідно чинного законодавства надає угіддя в оренду. І виходить як у приказці - "на нет - и суда нет" :)
 

Panters

Снайпер
:) Ви нічого не читали, що я писав вище. Ми вже шостий рік без угіддь і перспектив "0". Бо якщо навіть домовитися з усіма власниками (я писав - наче 7 тисяч власників і навіть не знаю скільки "двогектарників"), то все рівно далі йти нікуди - "глухий кут". Я - з Луганської області і у нас 6 років відсутній орган (обласна рада народних депутатів), який згідно чинного законодавства надає угіддя в оренду. І виходить як у приказці - "на нет - и суда нет" :)
Читав , але таких подробиць не знав.
 
Зверху