Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Dedushka

Снайпер

andryx1

Снайпер
Уважаемые гончатники, если нет денег на трекер, астру и тд ну блин табличку с номером телефона в чем проблема подцепить ?????
Не буду я своїй собаці, нічого на шию вішати. Я її взагалі без нашийника відпускаю, щоб не зачепилася за щось. Якби я за нею вчора не поїхав, то десь за годинку, сама б прийшла. За 8 років, ще такого не було, щоб не приходила. Додому повертався часто без собаки. Дальше як 15-20 км від дому, не полюю.Вона всю округу добре знає. Колись, коли вона почала працювати,я два роки, на полювання і не тільки на полювання, не їздив а ходив пішки. З дому на поводку і додому на поводку. А сто років тому, гончатники що використовували: трекер,астру чи мобілу ?
 

Schmied

Слідопит
Не буду я своїй собаці, нічого на шию вішати. Я її взагалі без нашийника відпускаю, щоб не зачепилася за щось. Якби я за нею вчора не поїхав, то десь за годинку, сама б прийшла. За 8 років, ще такого не було, щоб не приходила. Додому повертався часто без собаки. Дальше як 15-20 км від дому, не полюю.Вона всю округу добре знає. Колись, коли вона почала працювати,я два роки, на полювання і не тільки на полювання, не їздив а ходив пішки. З дому на поводку і додому на поводку. А сто років тому, гончатники що використовували: трекер,астру чи мобілу ?
Я к Вашему сведению тоже раньше так думал,но когда у меня молодые гончие ушли за козами и я нашел их на 4 день за 15 км от места напуска,то пересмотрел эти моменты и купил GPS трекеры.Да,это не идеал, но уже было легче, а когда в 2017 году купил Garmin Astro , то нервная система стала в норме. Одно дело, когда человек выходит на охоту со двора пешком, а другое когда в субботу на север, а в воскресенье на запад на машине. С 2013 года по 2016 был 4 раза на состязаниях гончих в Кировской обл и Краснодарском крае, то там экспертная комиссия в любом случае применяет навигаторы.А по поводу 100 лет тому скажу,что прогресс не стоит на месте и американцы не дураки,что придумали Garmin. По Вашей логике так на охоту нужно ходить с копьем и босиком...ИМХО
 

2209

Мисливець
Вдалось прогулятись лише в суботу після обіду. З позитиву - бачив зайчика, який піднявся передчасно і втік. Товариш підняв його шумом, але через рельєф не помітив, а від мене він за метрів 150 піднявся з другого боку ярка. Полювання вдалось.
Фермери скоро почнуть розорювати навіть асфальт)))))))
В осоці натрапив на козячі лежки.
Хотілось рижика зустріти, але без собаки в очереті трохи важко((((
Всіх хто був в угіддях - з полем!!!
 
Первый день зимы.... С чем Вас и поздравляю!
А мы в воскресенье были в полях
подняли до четырёх десятков фазана .... Добыли аж одного
.... Очень много курей, а петухи уже прохвэссоры... В пятером плюс четыре курца и ягд-каратель Блэк, добыли три зайца и лису.... Я своего взял пятеркой метров на 10 в лесополосе....фото не особо камельфо
.. А лис вообще подарочный
орёл уронил фазанку на поле, Толик пошел посмотреть, а тут рыжий бежал поживиться курятиной...и стал трофеем....




 

2209

Мисливець
Класссс, за вікном падає сніжок.
Всі думки вже в суботу в угіддях)))))
Обіцяв дочку взяти з собою, прийдеться виконати)) Пояснюю що ще мала для такого (8 років, але вперта як тато).
 

andryx1

Снайпер
Я к Вашему сведению тоже раньше так думал,но когда у меня молодые гончие ушли за козами и я нашел их на 4 день за 15 км от места напуска,то пересмотрел эти моменты и купил GPS трекеры.Да,это не идеал, но уже было легче, а когда в 2017 году купил Garmin Astro , то нервная система стала в норме. Одно дело, когда человек выходит на охоту со двора пешком, а другое когда в субботу на север, а в воскресенье на запад на машине. С 2013 года по 2016 был 4 раза на состязаниях гончих в Кировской обл и Краснодарском крае, то там экспертная комиссия в любом случае применяет навигаторы.А по поводу 100 лет тому скажу,что прогресс не стоит на месте и американцы не дураки,что придумали Garmin. По Вашей логике так на охоту нужно ходить с копьем и босиком...ИМХО
Ну це в кого які вимоги і умови полювання. Я також деколи хвилююся за собаку, але не нервуюсь і Вам не раджу. Бережіть здоровля. І босоніж корисно ходити.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

ATIS

Снайпер
У нас насыпало. Сейчас бы на охоту да по снежной понове и след взять)))).
Я думаю що сліда ви сьогодні не побачили б, як правило по першій понові заєць не встає. От до вихідних щоб долежав, то було б діло.;)
 

Зверобой 60

Мисливець
Я за собаку на охоте больше всего переживаю когда недалеко дорога и какая то мажорня специально не сбила или охотника в хлам пяного который стреляет невидя ничего.Но так как у меня спаник то дальше 50 метров не отпускаю,свисток под рукой.Гончатникам особенно возле крупных городов с развитой инфраструктурой и множественной сетью дорог не позавидуеш.Всем удачи на охоте!.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
У нас насыпало. Сейчас бы на охоту да по снежной понове и след взять)))).
У всех так...?


На Чернігівщині теж з вчорашнього вечора і досі йде маленький сніжок, трішки вже насипало і на дворі -2. Погодка, аж радує)
Аби до суботи сніг не розтав, да потропити зайчика, да ще раз відчути адреналін коли зайця тропиш по сліду і біля кущиків бачиш кінцеві сліди, вже розумієш що він десь поруч, що ось-ось десь повинен вилетіти і в такі моменти, аж жарко стає і серце вилітає в курточку, ехх..))

P.S. Ви оце заговорили про сніг і сліди, я тільки що вспомнив минулорічне полювання (ходив в одиночку), теж знайшов свіжий слід, розпутав і прийшов до самої льожки, де і був піднявся зайчик, аж наст підлетів в гору, що і сам підскочив від неочікуваності, першим промазав, другим добув, набій на С7 - #1/32.
Тропити зайчика теж цікаво і дух захоплює...;)

IMG_20190119_094104_resize_34.jpg
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху