Оформление документов на охотничьи собаку

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
:D Если убрать слово "собаки", то вполне можно проследить аналогию с некоторой идеологией :D
А что говорит в этом вопросе опыт развитых европейских стран? Иногда смотрю ролики, так складывается такое ощущение, что в загонных охотах у них в основном из собак только "бобики" и "шарики" :)
Гена, изменят наш Закон, будем охотиться с шариками... Или бобиками?.. ;)
 

Михайло1992

Мисливець
Вивели нову породу прийняли стандарти зареєстрували і першій собаці дали документи а звідки взяли родовід якщо до того не було такої породи
 

Михайло1992

Мисливець
Родились щенята від непланової вязки і автоматично стали шариками чи бобиками а вони в свою чергу не можуть працювати і не вміють і не будуть бо в них немає папірця В свою чергу власник такої собаки пішов на полювання а собака не працює знову тому що немає документів то нехай вигулюється на здоров'я і приносить задоволення своєму господареві але ні бо Ти шановний не заплатив за участь в виставці чи за документи чи може це все бесплатно і зцього немає зиску якийсь самовдоволений дармоїд.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Доброго ранку Шановне товариство)
Ось посилання на початкове питання автора теми https://uoor.com.ua/forum/index.php...-стосується-мисливського-собаківництва.83791/
Наскільки я зрозумів, то автору теми уже все ясно!!!

Давайте ще по декілька слів про "Бумашка, какашка", а потім зробимо вигляд толерантних людей))
а о 18-00 тему ПРИКРИЄМО (якщо звісно не проти інші модератори та адміністрація форуму)

P/S
Також є розділ "Мисливські собаки", там ці "бумашки, какашки", обговорювались не раз, прошу заходьте перечитуйте, та ведіть конструктивний діалог
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Без бумашки ти какашка а з бумашкой мисливська собака тільки я не хочу розуміти чому не можна полювати з собакою без документів якщо ти і так заплатив за трофей
Це питання до законотворців! Закон забороняє, а ми повинні його виконувати!
 

Genry

Снайпер
Родились щенята від непланової вязки і автоматично стали шариками чи бобиками а вони в свою чергу не можуть працювати і не вміють і не будуть бо в них немає папірця В свою чергу власник такої собаки пішов на полювання а собака не працює знову тому що немає документів то нехай вигулюється на здоров'я і приносить задоволення своєму господареві але ні бо Ти шановний не заплатив за участь в виставці чи за документи чи може це все бесплатно і зцього немає зиску якийсь самовдоволений дармоїд.
Всё верно.
Почему имеет место такая ситуация(что родились от неплановой вязки)?
Вся ответственность на заводчике и тогда есть варианты:
1. Бунтарь и против системы
2. Безденежье
3. Жадность и попытка обогащения в счёт неосведомлённости будущих владельцев щенков
Пунктов много...
Не нужно создавать себе проблем. Собака это не пачка сигарет. Это не "палка-стрелялка" для охоты.
Приобретаем щенков с документами и часть проблем отпадает сама собой.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Это не "палка-стрелялка" для охоты.
Приобретаем щенков с документами и часть проблем отпадает сама собой.
Кстати, Гена, "палка-стрелялка" тоже должна быть с документами! И, почему-то, это не вызывает вопросов почти ни у кого!..
 

Genry

Снайпер
Как и о том, что можно без ружья с собакой охотится. О хороших собаках я
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ясно, из всех возможных вариантом тут и сейчас обсуждаем возможность оформления документов для права охоты с собакой.
 

Genry

Снайпер
Ясно, из всех возможных вариантом тут и сейчас обсуждаем возможность оформления документов для права охоты с собакой.
Возможность она всегда есть. Законно если её нет, то есть она не законно. Печально что люди становятся заложниками всего этого(
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Ясно, из всех возможных вариантом тут и сейчас обсуждаем возможность оформления документов для права охоты с собакой.
Ми про це вже десь писали.
На сьогоднішній день мені відомо лише один легальний шлях
це -

upload_2019-12-4_13-31-50.png

http://uku.com.ua/oficial_inform/prikazy/2016/25/index.html

Також тут на форумі є чоловік котрий пройшов цей шлях
andryx1, він описував це.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Тобто, кожне село живе за своїми правилами! І яка ціна таким правилам у державі?.. Де державний документ?!.
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Тобто, кожне село живе за своїми правилами! І яка ціна таким правила у державі?.. Де державний документ?!.
Маємо те, що маємо))
Мені теж цікаво це питання....

Якщо взяти до уваги Закон про МГ та полювання

Стаття 6. Повноваження центрального органу виконавчої влади,
що забезпечує формування державної політики у сфері
лісового та мисливського господарства

розроблення та прийняття в межах своїх повноважень
нормативно-правових актів з питань ведення мисливського
господарства та полювання, мисливського собаківництва,
використання ловчих звірів і птахів; { Статтю 6 доповнено абзацом
згідно із Законом N 1827-VI ( 1827-17 ) від 21.01.2010 }

Також є цікавого у

Стаття 6-1. Повноваження центрального органу виконавчої
влади, що реалізує державну політику у сфері
лісового та мисливського господарства


Ще нюанси
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/ru/z1347-13

5. До повноважень центрального органу виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері лісового та мисливського господарства, належать:

1) затвердження нормативних документів з мисливського собаківництва;

2) встановлення строків проведення натаскування, наганяння, польових випробувань і змагань мисливських собак;

3) здійснення державного контролю за дотриманням законодавства в галузі мисливського господарства і полювання;

4) організація обліку племінних собак мисливських порід;

5) ведення єдиної племінної книги собак мисливських порід;

6) видача на підставі записів до єдиної племінної книги родоводів єдиного зразка;

7) видача паспортів на собак мисливських порід;

8) погодження виділення окремих ділянок для проведення натаскування, наганяння, польових випробувань і змагань мисливських собак.

6. Для розгляду наукових рекомендацій та проведення фахових консультацій з основних питань у сфері мисливського собаківництва Держлісагентство України може утворювати постійні або тимчасові консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, кількість та склад, положення про які затверджуються наказом Голови Держлісагентства України.

7. Держлісагентство України може залучати всеукраїнські громадські організації з мисливського собаківництва, які займаються мисливським собаківництвом (за їх згодою), в частині:

розроблення нормативно-правових актів та нормативних документів з мисливського собаківництва (інструкцій, положень, правил випробувань тощо);

надання інформації для ведення племінної книги собак мисливських порід;

підготовки документів для видачі родоводів собак мисливських порід єдиного зразка (довідок про походження);

проведення організаційної роботи з власниками мисливських собак;

здійснення міжнародного співробітництва щодо розвитку мисливського собаківництва.


P/S
Якщо не правий , поправте !!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Юрко, відповім тобі простіше. Хрен із громадськими та дорадчими - їх не усіх слухають та прислухаються! Я ще коли працював у Держекоінспекції та Мінприроди, пропонував відповідним органам та підрозділам, наприклад, дуже багато змін до законодавства та розробки нормативно-правових актів (підзаконних). Наприклад, ти є працюєш так або інакше із користувачами мисливських угідь, знаєш, скільки недоліків та незрозумілостей щодо тих же облікових робіт мисливських тварин. Ще тоді просив колег виписати правила "гри" щодо порядку проведення обліку мисливських тварин... Їм все не до того! Потім це від Мінприроди перейшло до Мінагрополітики, там теж це питання не здвинулося ні на крок! Зараз воно повертається до Мінприроди (чи Міненергетики?..) знову, але наскільки це віз проштовхне - ?..
Що до місцевих "баранів". Немає у нас нормальних нормативно-правових актів щодо того ж обліку, собачників і багато чого іншого. І все стоїть на місц. А ми тут чубимося без толку!
Ось така державна політика! Але "Труби" постійно "рвуться" (зрозумів?).
Свого часу, працюючи в ДЕІ, був раз у рейді з охорони, там місцевий УТМРівець взяв свого синя (15 років) з нами. Вночі балакаємо, я цьому хлопцю кажу: вивчай аглицьку мову і...
Зараз зустрічаємося, цьому "пацану" вже... дуже багато. Він вже керівник сам. І при зустрічі каже: Олексійовичу, чого я тебе не послухав?!.
 

andryx1

Снайпер
Тобто, кожне село живе за своїми правилами! І яка ціна таким правилам у державі?.. Де державний документ?!.
Хоче жити,але їх ніхто не чує і не хоче чути. І тоді вони кажуть: Не пхайтеся до нас, а будете лізти, то ми вас Градами. От так і появляються народні республіки. Я про ЗУНР.:)
 

Genry

Снайпер
Приказ 25 - хороший приказ. 3 выставки для получения "нулёвки" это отлично. И без права вязки.
По времени затраты это раз. По деньгам это два.
 

cagor

Слідопит
Без бумашки ти какашка а з бумашкой мисливська собака тільки я не хочу розуміти чому не можна полювати з собакою без документів якщо ти і так заплатив за трофей
Хотел бы я посмотреть на вашу реакцию когда вам на встречу в угодьях выходит охотник не з дратхааром а к примеру с овчаркой, или бульдогогом, или со сворой бультерьеров гоняющих для хозяина нетолько дич но и конкурентов. Не уверовали ли бы вы истину о том что каждая Порода и каждая група собак должна быть на своём месте и заниматься тем для чего её вывели.?
 
Статус
Закрита.
Зверху