продам цезарь гуеріні 12кал.

Статус
Закрита.

hanter егерь

Мисливець
рушниця у стані новоі.довжина ствола 76см.модель максум.довжина патронника 76мм.рушниця мае дуже гарний бій.канал стволів 18.4.
ціна 3650 доларів .тел.0980760866.зареестрована в киівській області.

колодка із сталі .
 

Вкладення

Останнє редагування модератором:

nektoalex

Новачок
Приветствую! Красивое ружьё!Фото лба колодки пожалуйста и стволов на просвет.Год выпуска известен?
 

китай

Слідопит
Доброго дня , судячи по колодці , не витягує вона на стан нової , ви перший власник зброї ? І приблизний настріл , чесно , по колодці приблизно можна визначити , хочу почути від Вас, дякую.
 

hanter егерь

Мисливець
Добрий вечір.Я другий власник .Купував у свого товариша .який купив гуеріні у 20 і 12 калібрі .щоб подивитись який калібр більше сподобаеться.З ціеі рушниці вистрілив він пару раз і зрозумів що 20 йому більше подобаеться.Так вона зявилась у мене.Настріл сезон полювання по пернатій дичині.в основному по голубу.Настріл можна побачити по ричагу замикання .колодка в маслі .тому нічого по настрілу Ви не зрозуміете.Перед тим як судити про іі настріл треба побачити іі не на фото а вживу.Дякую за запитання.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Не дуріть народ, шановний продавець! Зброя гарна, але люди хочуть конкретний настрій +-, а не ,,опис сезону по качці,,! З повагою, !!! гарного продажу. Настріл є, і не справа в маслі.
 

Waldemor

Мисливець
Мужики по моему вы придираетесь если она и сделала 2-3 тыс выстрелов это ничего вообще обкатка, у неё ресурс за 50 тыс выстрелов. А то что на лбе колодки видны следы так это ж рабочие моменты! Удачной продажи продавцу!
 

hanter егерь

Мисливець
Ніхто нікого не дурить.Я не писав що вона без настрілу .але в стані новоі рушниці .Настріл не рахував .але не більше 250 набоів.для такоі рушниці це не настріл.іі хватить не на одне покоління та й ціна не як новоі.Ви не знаючи мене .звинувачуете в якомусь шахрайстві.змушуючи мене виправдовуватись .Повністю оцінити його можливо тільки взявши в руки .а не судячи по фото.кого дійсно зацікавить.А настріл зброя мае вже на виході з заводу.
 

hanter егерь

Мисливець
Мужики по моему вы придираетесь если она и сделала 2-3 тыс выстрелов это ничего вообще обкатка, у неё ресурс за 50 тыс выстрелов. А то что на лбе колодки видны следы так это ж рабочие моменты! Удачной продажи продавцу!
Ну до 2..3 тисяч ій ще далеко.але все одно дякую.Ніхто не збирався іі продавати але так склались обставини.
 

Waldemor

Мисливець
Ну до 2..3 тисяч ій ще далеко.але все одно дякую.Ніхто не збирався іі продавати але так склались обставини.
Я образно написал 2-3 тысячи) я к тому что если и было даже 5 тысяч это не настрелял вообще, для итальянца! Ружья у людей умирают не от того что ресурс ружья исчерпался а от того что неправильный уход за оружием! А тут даже по фотографиям видно что все должно быть ок при детальном осмотре)))
 

китай

Слідопит
Добрий вечір.Я другий власник .Купував у свого товариша .який купив гуеріні у 20 і 12 калібрі .щоб подивитись який калібр більше сподобаеться.З ціеі рушниці вистрілив він пару раз і зрозумів що 20 йому більше подобаеться.Так вона зявилась у мене.Настріл сезон полювання по пернатій дичині.в основному по голубу.Настріл можна побачити по ричагу замикання .колодка в маслі .тому нічого по настрілу Ви не зрозуміете.Перед тим як судити про іі настріл треба побачити іі не на фото а вживу.Дякую за запитання.
Ні , нічого поганого я не мав на увазі , я просто певен , що в руках вона буде виглядати ще симпатичніші ніж на фото , дуже красива зброя і виробник її досвідчений , ще одне запитання , чи цапфи замінимі ?
 

hanter егерь

Мисливець
Ні , нічого поганого я не мав на увазі , я просто певен , що в руках вона буде виглядати ще симпатичніші ніж на фото , дуже красива зброя і виробник її досвідчений , ще одне запитання , чи цапфи замінимі ?
Цапфи запресовані.Не можу сказати чи вони перепресовуються.
 
Статус
Закрита.
Зверху