Комплект колліматорний приціл+планка

Статус
Закрита.

Nikolia

Слідопит
Продам комплект: колліматорний приціл + планка для встановлення на зброю з вентеляційною планкою типу ІЖ-27, Тоз-34. ціна - 1400 грн. Оплата на картку приват або наложка. Відправка будь-яким перевізником чи почтою...
 

Вкладення

Nikolia

Слідопит
Це новий комплект, у мене стоіть аналогічний на Іж-27 (це що на фото) уже три роки, нарікань не має, на 50% збільшилось кількість влучень, добре зарекомендував себе по пернатій дичині, мінус тільки один - коли йде сильний дощ чи сильний сніг...
 

Белий

Мисливець
Це новий комплект, у мене стоіть аналогічний на Іж-27 (це що на фото) уже три роки, нарікань не має, на 50% збільшилось кількість влучень, добре зарекомендував себе по пернатій дичині, мінус тільки один - коли йде сильний дощ чи сильний сніг...
Коли дощ чи сильний сніг прицільна точка пливе? Я правильно зрозумів? І якого квлібру у вас Іж 27?
 

Nikolia

Слідопит
Коли дощ чи сильний сніг прицільна точка пливе? Я правильно зрозумів? І якого квлібру у вас Іж 27?
Постійно приходиться витирати (хоча за сезон попадає така погода рази два), якщо на ходовій, то незручно... Іж27 - 12 калібру.., у мене і на МЦ 21-12 теж стоіть...
 

Nikolia

Слідопит
Один комплект продано... В наявності ще один комплект...
 
Статус
Закрита.
Зверху