Куплю не дорого 308 або 3006 кал.

Статус
Закрита.

Валик-58-58

Мисливець
Кто хочет продать даные карабины в таких калибрах 308 или 3006.жду предложений.Нахожусь в Полтавской обл.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Можу запропонувати такий
По бажанню до укомплектую якісною,американською оптикою за помірні гроші
Карабін ідеальний,якість виготовлення бездоганна,ніякого браку,як в деякій Зброі,що куплена в Укр збройних магазинах
Якщо купите-не пожалкуєте
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/savage-axis-30-06калібр-Саваж-з-Канади.79943/
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Дякую,я написав,НЕ ДОРОГО,за таку сумму маю можливість новий купити.
Так ви б хоч поцікавилися,яку оптику я додаю і скільки комплект цей би коштував?
Не бійтесь запитати,ця інформація грошей коштувати не буде
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Можу,без оптики,віддати карабін за 550$-там є бази під кільця(бази коштують 70)
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Та без проблем
Бажаю,щоб вам не попався бракований
Щоб потім не кусали лікті
Бо за недорого,в такому калібрі,щось толкове не купити
 

Валик-58-58

Мисливець
Та без проблем
Бажаю,щоб вам не попався бракований
Щоб потім не кусали лікті
Бо за недорого,в такому калібрі,щось толкове не купити[/QUOTE
Цена на розницу 608$ Со своей скидкой могу взять 525$ Так что давайте не будим,Канада,Америка,такая дешевка не имеет разницы,они все одинаковые.
 

Вкладення

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Добро,беріть в магазині
Бачу ви ще не в курсі скільки нової Зброі везуть в Укр з браком,бо браковану зброю за кордоном фірми-виробники не утилізують,завжди приїдуть дилери з країн ,,третього світу,, і куплять за півціни,щоб потім ,,втюхати,,чайникам через свої торгові мережі,в тому числі і в Укр...
Почитайте на форумах відповідні теми,скільки людей попеклося на цьому
Але я вже й так розумію,що ви ще не наступали на ці граблі,то й щиро бажаю,щоб не наступили
А на рахунок якості,то мій майже новий Саваж,зроблений для внутрішнього,Американського ринку,по якості виконання на голову вище такого ж нового з магазину в Укр
 

Валик-58-58

Мисливець
Добро,беріть в магазині
Бачу ви ще не в курсі скільки нової Зброі везуть в Укр з браком,бо браковану зброю за кордоном фірми-виробники не утилізують,завжди приїдуть дилери з країн ,,третього світу,, і куплять за півціни,щоб потім ,,втюхати,,чайникам через свої торгові мережі,в тому числі і в Укр...
Почитайте на форумах відповідні теми,скільки людей попеклося на цьому
Але я вже й так розумію,що ви ще не наступали на ці граблі,то й щиро бажаю,щоб не наступили
А на рахунок якості,то мій майже новий Саваж,зроблений для внутрішнього,Американського ринку,по якості виконання на голову вище такого ж нового з магазину в Укр
Ви себе маєте за сильного фахівця? А решта чайники?Шановний бізнесмен,я із нарізною зброєю з 2000 року,мав більше 20 одиниць в користуванні а не на продажі,повірьте,мені форум читати не тре ба,рахую що нормальну зброю вибрати зможу,гладкоствольна зброя із1994 року,більше 60 одиниць 90% іномарки.Так що в ваших порада не потребую.Бажаю вам гарно продати вашу зброю.
 

Валик-58-58

Мисливець
Хочете дуже продати 9000 гр. За майже нову вашу зброю,влаштовує,деталі в приват,на добранічь
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ви себе маєте за сильного фахівця? А решта чайники?Шановний бізнесмен,я із нарізною зброєю з 2000 року,мав більше 20 одиниць в користуванні а не на продажі,повірьте,мені форум читати не тре ба,рахую що нормальну зброю вибрати зможу,гладкоствольна зброя із1994 року,більше 60 одиниць 90% іномарки.Так що в ваших порада не потребую.Бажаю вам гарно продати вашу зброю.
Дякую
Бажаю вам гарно купити щось в таких калібрах за 9кгривень
 
Статус
Закрита.
Зверху