Нещодавний вміст від Ангел

  1. Ангел

    Продам SUPER SIZER 12к

    Не звертайте уваги, то зимовий вітаміноз в загостренні. Нормальний станок за адекватну ціну.
  2. Ангел

    Придбаю ІЖ 12 в16кал.

    Придбаю ІЖ 12 в 16 калібрі в автентичному стані без будь яких реставраційних робіт та втручання. 096-363-75-74
  3. Ангел

    Продам іж-58

    Яким розчином воронили металеві частини?
  4. Ангел

    Трубка для паління тютюну, вишня СРСР.

    Резерв знімаю, телефонував продавець не виходить на зв'язок.
  5. Ангел

    Трубка для паління тютюну, груша Україна.

    Резерв знімаю, телефонував продавець не виходить на зв'язок.
  6. Ангел

    Трубка для паління тютюну, вишня СРСР.

    Резерв другий
  7. Ангел

    Трубка для паління тютюну, груша Україна.

    Резерв
  8. Ангел

    Посвідчення мисливця

    А до чого тут Кіровоградська область ? Людина задала питання по Рівному та Рівненській області.
  9. Ангел

    Посвідчення мисливця

    Хто вам таке сказав? Надайте будь ласка посилання на офіційні джерела?
  10. Ангел

    ИЖ 27 ( сделано в СССР)

    Якщо ви вже сказали своє "ні", на відповідь форумчан , то надайте на те і докази своєї правоти . Судячи з фото стан рушниці дуже добрий, вдалого продажу!
  11. Ангел

    Полювання на хижаків під час дії військового стану?

    Не треба так кричати (!!!), це ви мабуть не можете зрозуміти різницю між війною та мирним часом. Ви не розумієте яка проводиться величезна оборона робота на території Дніпропетровської області (зараз саме за неї ведеться тут річ) і як тепер туди впишиться орава мисливців які носяться на машинах...
  12. Ангел

    Полювання на хижаків під час дії військового стану?

    А яким чином це стосується обговорення цієї теми ? У приват я вам скинув свій номер телефону, якщо вам цікава моя особистість можете зателефонувати поспілкуємось, але будьте готові спершу розказати про себе)
  13. Ангел

    Полювання на хижаків під час дії військового стану?

    Шкода хлопці що в таку лиху годину в нашому суспільстві коїться такий шабаш. Цей багатократний директор, підписант, голова, бенефіціарій і ще хто зна хто, відразу після підписання закону про позбавлення мобілізованих середнього заробітку за цивільним містом роботи швидко повідомив тим своїм...
  14. Ангел

    Полювання на хижаків під час дії військового стану?

    Він і голова і директор , причому далеко не одного об'єднання та підприємств, разом з сином (такий собі сімейний бізнес). По тихій воді потихеньку прибрали цікаві для мисливства та риболовства угіддя Дніпропетровщини. https://youcontrol.com.ua/catalog/executives/t/tyban-vasyl-fedorovych/
  15. Ангел

    Полювання на хижаків під час дії військового стану?

    Навіть там де теоретично такі заходи можна було провести у вигляді разової акції, я маю на увазі західні регіони України, цього не роблять розуміючи те що в країні йде війна. Мені цікава реакція, до цієї самодурості Тибана, президії Всеукраїнської ради УТМР.
Зверху