Нещодавний вміст від Андрю F

1. Андрю F

Порох NobelSPORT

На відкриття перо 21 р. набоі підібрав 206S 1.7 (686) на 32 дробі #7 (пробка/зірка) куча, різкізть і віддача все ідеально
  2. Андрю F

Порох NobelSPORT

Ні, не всі, я ж без пломб;) В мене стара партія 206S, Нобель, так розумію оновив 206й, тому що зараз інша наважка
  3. Андрю F

Порох NobelSPORT

Полюю літом 206S 1.7, а в зимку 1.75 на 32 шроту, все згорає і не лохмате. Потріл нормальрий, рушниця не бодається
  4. Андрю F

Гуси 2021

Вінницька обл. Погребищенський р-н на межі Києвськоі обл. ніч, летить інтенсивно
  5. Андрю F

ПІДГОТОВКА і ЗВІТИ ПО ПЕРУ 2021-22

Відкрились, гнізда працюють другий рік, качки було достатньо щоб помазати, набачитись і добути свого трофея набоі своі F2-32 на 32 #7
  6. Андрю F

Надувная лодка Aqua-Storm St240

Продал
  7. Андрю F

Полювання на голуба

А я, я доскою сороковкою іх, як увійду азарт так, то пилюка метрів десять стовбом стоіть, правда потім ломки по всьому тілі від такого полювання;)
  8. Андрю F

Надувная лодка Aqua-Storm St240

Продаю надувную лодку Aqua-Storm St240. Покупал 16.09.2019 г. Без латок, состояние 4+. На воду выходил до 10 раз. На два человека. Грузоподъёмность - 200 кг. Цена 4200 грн. Посмотреть можно в Киеве. Тел 05041ноль414два
  9. Андрю F

Манки на качку, ручної роботи.

Дякую Богдану за якісний манок, звук чудовий, задоволений на 100% На фото манок Богдана по середині
  10. Андрю F

Атрибут для відкриття полювання!

Ось такі на 2021
  11. Андрю F

Атрибут для відкриття полювання!

Вітаю! Є замовлення на 2021). Хочу замовити медаль
  12. Андрю F

Комплектующие для снаряжения патронов.

Добрый день. Запрос на прайс в личке. С ув
  13. Андрю F

Дріб 3% сурьми.

Вітаю! маю замовлення #7 - 8 кг #5 - 13 кг #3 - 12 кг Прошу уточнити термін і резвізити в приват
  14. Андрю F

Порох NobelSPORT

Моливо упустили одний важливий момент при фасувані порошка, добавити таблетку аспирину:)
  15. Андрю F

Дріб 3% сурьми.

Прошу уточнити. 90 грн кл., це різного дробу чи одного номеру?
Зверху