Нещодавний вміст від Андрій Б Й

  1. А

    Продам tikka ctr 260 rem

    Продам tikka ctr 260 rem,карабін новий без настрілу приїхав з закордону тільки. Калібир дуже цікавий. територіально львів.продаж згідно законодавства. тел 0937488118 ціна 1500$ 00$
  2. А

    Продам Browning BAR LongTrac Eclipse Gold 30-06

    Нагадаю.Докупив в Австірії приціл Доктор 1.5-6х42.Ціна з прицілом 2600$ без торгу.Приціл на карабін не утановлювався.є планка вівер теж не ставилась.Кольца подарую в якості бонуса.
  3. А

    Продам Browning BAR LongTrac Eclipse Gold 30-06

    2300$крайня ціна за новий карабін.
  4. А

    Продам Browning BAR LongTrac Eclipse Gold 30-06

    святкова знижка 2300$
  5. А

    Продам Browning BAR LongTrac Eclipse Gold 30-06

    Browning BAR LongTrac Eclipse Gold карабін новий.без настрілу.Повний комплек.Пластиковий кейс.набор резинових амортизаторів.антабки оригінальні.(ше не вкручині в дериво)фальш патрон.Планка вівер.До комплекту ше додам шкіряний чехоло і набор для чистки карабіна. фірми беретта. Характиристики...
  6. А

    Продам Browning BAR LongTrac Eclipse Gold 30-06

    Був закордоном.Карабін у Львові.Новий без настрілу.Як з магазину.Реальна ціна 65000 грн.Якшо знайдети дешевше! я ж не заставляю купляти в мене.
  7. А

    Продам Browning BAR LongTrac Eclipse Gold 30-06

    Нагадаю.можливий легенький торг....
  8. А

    Продам Ruger 30-06

    проданий.
  9. А

    Продам Ruger 30-06

    Карабін Ruger 30-06. Шведський приціл загоник Centaur 1. 5-6x42 micro dot з підсвіткою. Стоїть на стальних швидкозйомних кільцях 30мм. Нарізана 14 L різьба. Є саундмодератор. Працює бездоганно. акрополісовський ремінь на швидкозйомних антабках. Пристріляний Harnady A-max на 100 метрах куля в...
  10. А

    Продам Browning BAR LongTrac Eclipse Gold 30-06

    Browning BAR LongTrac Eclipse Gold карабін новий.без настрілу.Повний комплек.Пластиковий кейс.набор резинових амортизаторів.антабки оригінальні.(ше не вкручині в дериво)фальш патрон.Планка вівер.До комплекту ше додам шкіряний чехоло і набор для чистки карабіна. фірми беретта. Характиристики...
  11. А

    Продам Burris Eliminator Laserscope 4-12x42 Rangefinder Scope

    Burris Eliminator Laserscope 4-12x42 Rangefinder Scope Приціл б,у продає знайомий.Приціл остався після продажу карабіна.Повністю робочи має пару потортостей по корпусу. Повний комплект. Ціна 600$ тел 0937488118
  12. А

    Продам новый прицел Leupold 2.7-13X56

    А реально за скільки відасьте,це ж китай не оригінал.Мені б на мелкан підійшов такий приціл.Ціну можите в п.м озвучити.
  13. А

    продам прицел коллиматорный COT MCS

    Фото добавив
  14. А

    Куплю оптику на 223 Рем

    Павло ось такий є я з вами спілкувався.
Зверху