Нещодавний вміст від Аникей

  1. Аникей

    Весна іде, красу несе

    Казав мені один дід ,що тепло настає справжнє і постійне тільки після пасхи ,а до пасхи коли вона не була буде холодно.
  2. Аникей

    Прийму в дар щеня лайки

    Ну знаєте у мене сусід тримає німецьку вівчарку і служить в зсу алеж на службі собаку не використовує
  3. Аникей

    Обставини з лисом по областях

    В цьому році у другій половині лютого при відстрілі лиса мною добута гарна самочка. Єгер який обирався лисицю говорив що в неї були майже повністю сформовані лисенята. Так що деякі самки можливо і раніше принесуть приплід. Доречі і добута вона неподалік від нори вже почищеної ,я якраз...
  4. Аникей

    Димарь

    Цікаво що на одній пачці вказано наважки на калібри від 32 до 12 а на другій від 20 до 12. Хоча ГОСТ один і той самий.
  5. Аникей

    Димарь

    А той порох у рушниці гладкоствольна використовувати можна чи він якийсь інший чи крупний сильно?
  6. Аникей

    Димарь

    Якщо подаруєте прийму. Як говорить один актор " знаю що незаслужив але невідмовлюсь"
  7. Аникей

    Димарь

    Нічого проблематичного. В тазик пластиковий ставлю і приливаю гарячою водою стволи. Далі засіб для миття посуду і шомполом як насосом стволи промиваю, потім ще разок проливаю і протираю а далі змащуємо маслом і все.
  8. Аникей

    Подарую мисливські капелюхи

    Можна мені зелений?
  9. Аникей

    Старые патроны. Ностальгия.

    Перед ракетою по репарації чи контребуції нам би те виготовлення гільз
  10. Аникей

    Старые патроны. Ностальгия.

    Може і невтему але запитаю. Може хто знає де виготовлялись гільзи папкові ті що з малюнком качки і написом на металевій частині " азот". Чи є зараз те підприємство ,чи було воно на території України?
  11. Аникей

    Подарую шапку

    Схожа як у Іллі Ківи
  12. Аникей

    Хто останнім часом в природі бачив тхора?

    А ще смердючий. Під час небезпеки виділяє такий сморід що навернутись неможна. Колись собака зловив і придушив то і собака синодів так що з ним в машині всидіти неможна.
  13. Аникей

    Хто останнім часом в природі бачив тхора?

    Ласку вчора вдома бачив та і взагалі унас її трошки є ( Черкащині) а от тхора ні, наче Якась пандемія чи як там правильно у них була. Доречі лиса теж недуже, я мав можливість проводити відстріл то відстріляю одного. Зайці були наглі і безстрашні якби було дозвіл і бажання з десяток взяв би...
  14. Аникей

    Хто останнім часом в природі бачив тхора?

    Ласку вчора вдома бачив та і взагалі унас її трошки є ( Черкащині) а от тхора ні, наче Якась пандемія чи як там правильно у них була. Доречі лиса теж недуже, я мав можливість проводити відстріл то відстріляю одного. Зайці були наглі і безстрашні якби було дозвіл і бажання з десяток взяв би...
  15. Аникей

    Обставини з лисом по областях

    Нерівняйте Чорнобиль з місцями бойових дій. В чорнобилі собакам тіла людей не діставались а в зоні бойових дій це дармовий харч для них і вони до нього швидко звикають.
Зверху