Нещодавний вміст від Бен Гурион

  1. Б

    Відстріл(відгуки) куль для пневматики.

    50м псп+ОП Стоячи з підставки
  2. Б

    Відстріл(відгуки) куль для пневматики.

    52м псп +ОП Стоячи з упору
  3. Б

    Пічки "щепочниці".

    доброго дня 1 в резерв дякую
  4. Б

    штани YUKON легкі, нові, розмір L/G

    трохи ціну вниз 900грн
  5. Б

    штани YUKON легкі, нові, розмір L/G

    доброго дня шановному товариству! привіз собі зі штатів штани, але прогадав з розміром. моі дані 168зріст / 77кг - на мене вони завеликі і в довжину (що в принципі не критично) і що критично, завеликі в поясі. замір дивіться на фото, але думаю треба мати 80+кг щоб сиділи добре. є 2 пари, одна...
  6. Б

    Не залишайтесь байдужими!!!

    То фінансування судячи по внескам є, а звіра не має. За виключенням голуба влітку.. але то не іх заслуга. Платити 3+ тис за пустелю… ну таке, я не готовий
  7. Б

    Не залишайтесь байдужими!!!

    в мене дача на території цих угідь. спочатку думав вступити в товариство, але наявність звіра, вірніше його відсутність мене зупинила. а як взнав за внески, то і зовсім перехотілося. полюю в Білоцерківському р-ні, так, трохи треба проїхатись, але це того варте. поки не буде звіра, і такі...
  8. Б

    Брелок охотника "Бекас"

    Бронь Пишу в лс
  9. Б

    Гуртове полювання на фазана

    здается мне, я тоже был на этой охоте :) хорошие были выходные главное, это раньше лечь спать ;)
  10. Б

    Пиж-контейнер 12 к Maxam

    жду реквизиты в приват...
  11. Б

    Фонарь для охоты.

    фонари класс, только не рекомендую брать в их интеренет магазине, персонал не адекватный, разговаривает матом
  12. Б

    Пиж-контейнер 12 к Maxam

    доброго дня и мне 32-34 - 200шт реквизиты в приват спасибо!
  13. Б

    Ящик для спорядження+підставка для гільз.

    я заберу со своим заказом
  14. Б

    Ящик для спорядження+підставка для гільз.

    Присоединюсь к выше сказанному, пользую 5й год ящик на 12. хотел бы спросить Мастера, можно ли заказать такой же ящичек для 20 калибра, в связи с пополнением в сейфе? Спасибо
Зверху