Нещодавний вміст від Вадим Vadim

  1. В

    Продам свій “ATA ARMS NEO 12“

    Продано !!!
  2. В

    Прошу совет в выборе инерционки.

    Ні тільки 76, і коротче
  3. В

    Прошу совет в выборе инерционки.

    Так , і не в корозії проблема якась, трохи серйозно ствол це і є зброя, а все о стальне запчастини!!!
  4. В

    Прошу совет в выборе инерционки.

    Ні, причина в тому що площа прихвата на 71 стволі менша чим на 76 тому і був такий випадок з 71 стволом( один випадок сказали вони в Стволі) я фото додав , там видно , з 76 стволом ніяких проблем нема, то що там корозія якась , то не суттєво, за любою тєхнікою нада доглядати,я ще кину фото ...
  5. В

    Прошу совет в выборе инерционки.

    Возможно і таке, але я настроїся брати 71 , а він мені сьогодні голому заморочив , тепер думаю...
  6. В

    Прошу совет в выборе инерционки.

    Сказали що дуже багато їх продали, лиш один раз до них прийшли з такою проблемою, і по гарантії замінили 76 ствол, бо 71 не виготовляють одинарно, пів року гралися кажуть
  7. В

    Прошу совет в выборе инерционки.

    Доброго дня, хочу брати франкі 71 ствол , сьогодні в магазині ствол сказали, що був один випадок коли планка відсталла від ствола, бо місце прихвата планки в 71 стволі менше чим в 76, що скажете хто володіє??? В додаток фото двох стволів де видно , що площа прихвата більша в 76 стволі, з ним...
  8. В

    Продам свій “ATA ARMS NEO 12“

    Планка не висока, Вінниця
  9. В

    Продам свій “ATA ARMS NEO 12“

    13500 грн
  10. В

    Продам свій “ATA ARMS NEO 12“

    м.Вінниця калібер 12/76 ствол 760 мм маса 3,26 кг кількість патронів 4+1
  11. В

    Продам свій “ATA ARMS NEO 12“

    Зброю купив в 2018 році, за цей час користування відбув один сезон. Працює надійно , настріл майже 100 патронів, зброя доглянута, в комплекті є все ,як брав з магазина. Продаж по ДОЗВОЛУ!!! 14000 грн
Зверху