Нещодавний вміст від Василишин Віталік

  1. В

    продам ІЖ-12 не дорого!

    Яковлев В.А. писал: Фото ствола погане, але раковини побачити можна... це ви хочити сказати щораковини великі! ех уважаємий якщо ви не бачите що я так фотографував тільки раковини тоді вам не має що тут розумними фразами кидатись куда попало!
  2. В

    продам ІЖ-12 не дорого!

    -Sauer- писал: Сильные замки, да слабое цевье) потому то и брал ИЖ-27... та ви жартуєте чи що??? в іж 12 цевйо дуже надійне а те що ви побачили моє трісле цивйо так це ще не факт! поперше воно саморобне з вишні! оригінальне загубилось і попередній власник виготовив сам і нічого тримається вже...
  3. В

    продам ІЖ-12 не дорого!

    я знаю що я візьму ці кошти але багато хто хоче збити собі ціну!
  4. В

    продам ІЖ-12 не дорого!

    HUNTER-89 писал: Мій друг взяв за 3.500грн в ідеалі, стволи циліндри 74рік.2 тижні назад! но не 2 500!!! різниця не десятках!
  5. В

    продам ІЖ-12 не дорого!

    Владимир35 писал: К этим расходам добавить 1500гр. и можно купить ИЖ-12 в очень достойном сохране. ИМХО С Ув. та нове цевйо не коштує 1000 грн! без питань якщо ти такий розумний то покажи того ідеального іж 12 за 2500 грн! з документами!!!!!
  6. В

    продам ІЖ-12 не дорого!

    We$t писал: шкода рушницю, перетворилась в металолом металолом це в вас! а тут вигідна пропозиція !
  7. В

    продам ІЖ-12 не дорого!

    VICTOR555 писал: Хто захоче той купить і не пожаліє. це точно! але постараюсь виставити!
  8. В

    Куплю ИЖ12

    іж 12 але 12 калібр! 64 рік з документами! 1500грн!
  9. В

    Куплю ІЖ-12,або 27

    є іж 12! 1500 грн! 0963204058! тернопільська область!
  10. В

    КУПЛЮ ВЕРТИКАЛКУ

    є іж 12 ! 1500 грн! 0963204058!
  11. В

    продам ІЖ-12 не дорого!

    Владимир35 писал: Цевьё по-моему вообще не от ИЖ-12.. Или я ошибаюсь? попередній власник міняв його ! він робив сам з вишні! впринципі це номер власника 0973136845! він вам все розкаже про цю рушницб якщо вас щось цікавить! ві просто живе в селі а там інтернет не тягне і от попросив помогти з...
  12. В

    продам ІЖ-12 не дорого!

    yaroslav писал: Який калібр рушниці?І де стоїть на обліку? калібр 12! на обліку в Теребовлі Тернопільська область!
  13. В

    продам ІЖ-12 не дорого!

    я зараз не маю фото! викладу пізніше!
  14. В

    иж-12 глазами владельца

    Яковлев В.А. писал: Віталіку, за скільки кіл сала купив посвідчення мисливця?.. Або ти за яйця придбав? Тоді - звиняй!.. я ще його не маю!!! і купляти не збираюсь!
Зверху