Нещодавний вміст від Лис Александр

  1. Лис Александр

    Продам Genruder Merkel Suhl 12/70

    Хороший Меркель, кому-то будет хорошее ружье за смешные деньги
  2. Лис Александр

    Продам карабин CZ 457 22lr

    Теж знімаюсь
  3. Лис Александр

    Продам карабин CZ 457 22lr

    Стаю другим!
  4. Лис Александр

    Ножі.

    Ось такі, форма прогресивна )
  5. Лис Александр

    Набір для чистки зброї, Англія

    Наборчик від 100 дол і в гору
  6. Лис Александр

    Merkel 200e

    Там звичайні хромовані стволи на всіх серійних моделях - це так, для більш глибоких знань))) Це ви мені хочете розповісти?))
  7. Лис Александр

    Merkel 200e

    Ви мені будь ласка не тикайте. Я вкурсі що таке чорні стволи і рушниць у меня за життя було більше ніж у Вас як мінімум у разів десять. А ще я Вас набагато молодший. Я більше скажу в мене були рушниці Бенеллі і Беретта в яких була сип. А самі рушниці були 2000х років і то був заводський брак...
  8. Лис Александр

    Merkel 200e

    То патіна, просто потемніння на металі. Я нагадаю, може ви не дуже уважно читали тему. Рушниця 1960 року. Їй 64 рік пішов....
  9. Лис Александр

    Merkel 200e

    Того тильника робили років з 10-12 назад десь в Дніпрі під стрільця ростом в 191 см. Це ви як ветеран форуми найшли до чого прикрашатися, до подовжувача прикладу?) Може вороніння не рідне, або кольорова калка?) А може рушниця має якісь ушкодження , а ще гірше люфт. Я скажу так, на ній десь...
  10. Лис Александр

    Продам ружье Sauer

    Нормальна ціна за дану рушницю. На 100 дол. максимум двигайте ціну. Як за 500 дол. хочуть забрать то шліть.
  11. Лис Александр

    Merkel 200e

    Лоб
  12. Лис Александр

    Merkel 200e

    Ця рушниця в повному оригіналі. Які губи? То клепку треба мать, щоб трохи розбиратися ..
  13. Лис Александр

    Merkel 200e

    Доп. фото
  14. Лис Александр

    Winchester мod. 1300 Defender

    До уваги всім відомий дробовик з американських бойовиків. Winchester мod. 1300 Defender, дана рушниця стоїть на озброєні десятків країн світу як в спецназу так і поліції. Настріл має не великий. Порядка 200-250 патронів. Про що говорить зерколо відчини і внутрішня частина колодки. Ствол 51 см. 8...
Зверху