Нещодавний вміст від О.М

  1. О.М

    Поділіться як правильно вибирати цуценя гончої ,і на що звертати увагу при виборі.

    Добрий день.Поділіться як правильно вибирати щенка,і на що звертати увагу при виборі.
  2. О.М

    Русские гончие в Украине

    В якій області брали,якщо можна номер телефону я теж шукаю щенка.
  3. О.М

    Русские гончие в Украине

    Допоможіть мені знайти заводчиків руських гончих,я планую купити щенка по весні.Із дипломами бажано 2ст і голос не менше щоб був 7.Дякую
  4. О.М

    Руська гонча

    Доброго дня.Де плануються вязки, голосистих 7-8
  5. О.М

    Русские гончие в Украине

    Чи є у нас в Україні хороші лінії руських Гончих і в яких областях планую по весні купить.
  6. О.М

    Руська гонча

    Добрий вечір,хто знає собак Ковальчука із Хмельницька.Які відгуки,дякую.
  7. О.М

    Горн мисливський

    Прийму в дар мисливський горн рожок,для підзиву Гончих . Дякую
  8. О.М

    По гончим вопросов имею задать.

    Найперше треба шукати провіриних заводчиків і в них розпитати про щеня,тому що ви не зможете за одну годину побачити характер щеняти.Ну а екстерьєр вивчайте даної породи самі,щоб ви могли побачити чи є вади (прикус,грижа пупкова,очі,рахіт,колір носа а також носові шляхи повинні бути великими )...
  9. О.М

    По гончим вопросов имею задать.

    Якщо давати прививки і глисти проганяти проблем не буде.У вольєрі вони себе почувають добре.
  10. О.М

    По гончим вопросов имею задать.

    Я
  11. О.М

    Випробування Гончих

    Шайнюк Олег виставляв своїх руських гончих? Чи чув хто цих гончих,які відгуки.
  12. О.М

    Випробування Гончих

    Дякую
  13. О.М

    Випробування Гончих

    Добрий день,на Тернопольщині проводять випробування Гончих.Які результати може хтось знає? А також може проводяться в других областях,прошу ділитися інформацією.
  14. О.М

    Руська чи Англоруська

    Дякую за ваші відповіді.
  15. О.М

    Руська чи Англоруська

    Дякую за пораду,гончатнік із Тернополя Шайнюк Олег
Зверху